Terapinė grupė Vilniuje nuo vasario 7 d.

01/13/2023

Grupinė terapija šiuo metu pripažįstama, kaip vienas iš efektyviausių būdų, norintiems giliau pažinti ir suvokti save, išmokti tvarkytis su gyvenimo iššūkiais, emociniais sunkumais ir pradėti lengviau bendrauti  

Kviečiu prisijungti, norinčius:

  • turėti saugią geranorišką aplinką, kurioje galima kalbėtis ir suvokti, kas vyksta mano gyvenime bei vidiniame pasaulyje
  • mokytis tvarkytis su gyvenimo iššūkiais, stresu, nerimu, depresinėmis nuotaikomis ir kitomis sunkiomis emocijomis ar išgyvenimais 
  • spręsti bendravimo ir santykų problemas
  • rasti motyvaciją keistis ir pradėti tai, ko iki šiol nedrįsote
  • atrasti savo stiprybes, įsiklausyti į savo poreikius ir jais remtis
  • didinti pasitikėjimą savimi ir auginti savivertę
  • gauti besąlygišką palaikymą ir psichoemocinę paramą

Grupę vesiu aš, psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė, Geštalto kryptis (Europos serifikatas EAGT), sertifikuota Mindfulness, atida grįsto Streso valdymo ir Kognityvinės elgesio terapijos trenerė (Neuromedicinos institutas), Europos Geštalto psichoterapijos ir Mindfulness asociacijų narė, mokymų lektorė.

Remsiuosi Geštalto terapija, Mindfulness, dėmesingu įsisąmoninimu grįstu streso valdymu, Kognityvine elgesio terapija, vaidmenų, rašymo terapija.

Kas gali dalyvauti ir dalyvavimo sąlygos

Grupėje gali dalyvauti asmenys nuo 18 m. Grupėje iki 10 dalyvių, grupė uždara, po pirmojo užsiėmimo nauji dalyviai nebus priimami.

Susitikimų laikas: nuo 18 iki 20 val.

10 kassavaitinių užsiėmimų antradieniais, pradedant vasario 7 d. Visos datos: vasario 7, 14, 21, 28, kovo 7, 14, 21, 28, balandžio 4, 11 dienomis

Vieta: Mindaugo 21, Vilnius

Kaina 300 eur., galima mokėti per du kartus - pusę sumos registruojantis, kitą - po ketvirtojo užsiėmimo. Prieš tvirtinant registraciją, su kiekvienu būsimu dalyviu susisieksiu asmeniškai, susipažinsime ir pasikalbėsime. Šio susitikimo kaina jau įskaičiuota

Grupinė terapija - kas tai?

Grupinė psichoterapija - tai efektyvus ir greitesnis, nei individuali terapija, būdas spręsti psichoemocines problemas, gyvenimiškus ir santykiuose su kitais bei pačiu savimi kylančius sunkumus, neleidžiančius gerai jaustis. Gyvenime patiriami sunkumai atsikartoja grupės narių santykiuose, todėl dėl joje sukuriamų unikalių sąlygų keistis, terapinė grupė dar kartais vadinama gydančia bendryste.

Kaip tai nutinka?

Pirmiausia - kai bendraujant su grupės dalyviais suvokiu savo sunkumų pasireiškimą, galiu iš karto tyrinėti šį savo reagavimo ir elgesio būdą, aiškinantis, kur dar gyvenime aš aš tai patiriu, suvokti, kaip jis atsirado ir įsitvirtino manyje, kokią naudą iš to gaunu ir ką prarandu ir svarbiausia - atrasti, ko iš tikrųjų šioje situacijoje noriu.

Toliau - čia pat galiu mokytis pamatyti ir prisitaikyti daugiau ir labiau man tinkamų būdų reaguoti tokiose situacijose, gauti grupės dalyvių atgalinį ryšį ir įžvalgų apie jų patirtis tokiose situacijose.

Ir trečia - labai svarbu, kad čia pat, dabar, saugiai galiu išbandyti naujus būdus reaguoti ir pasitikrinti, kaip jaučiuosi, pasielgęs kitaip. Naujų patirčių įsisąmoninimas tampa galimybe naujus elgesio modelius po truputį pernešti į gyvenimą už grupės ribų.

Kas dar svarbu?

Terapinėje grupėje laikomasi pagrindinių principų, kurių dėka sukuriama saugi ir palaikanti atmosfera.

Kokie gi tie principai?

Konfidencialumo, nevertinimo ir nekritikavimo, palaikymo, savo įžvalgų, jausmų ir išgyvenimų išsakymo, atvirumo. Šioje erdvėje galima saugiai būti, atpažinti savo problemas, mokytis priimti save ir išgirsti kitus, būti geranoriškesniu sau ir kitiems, išbandyti naujus elgesio modelius, kitaip kurti santykius, atviriau reikšti savo jausmus, išsakyti savo nuomonę, apginti savo ribas, auginti savivertę ir pasitikėjimą savimi. Šiame gydančios bendrystės kelyje su jumis bus psichoterapeutė, padedanti grupei ir asmeniškai kiekvienam dalyviui. 

Registracija