Vidiniai mokymai

Atrodo, kad dabartinis pasaulis siunčia mums žinutę, kad niekada nebebus toks nuspėjamas, o jame išliks ir klestės tie, kas mokosi gyventi neapibrėžtume, tvarkytis su didėjančiu stresu, emociniu krūviu, valdyti nerimą ir ryžtasi peržiūrėti organizacijos kultūrą, tikslus bei kelius juos  įgyvendinti. 

Verslo įmonės ir organizacijos vis dažniau psichologijos, psichoterapijos principus, metodus ir atida grįstus (Mindfulness) streso valdymo mokymus pasitelkia kaip naują galimybę padėti darbuotojams įgyti naujus įgūdžius tvarkytis su savo psichoemociniais sunkumais, lengviau bendrauti ir prisitaikyti prie šiuolaikinio pasaulio realybės.

Vis daugiau kalbama apie būtinybę keisti įprastą įmonės valdymą nauju, labiau tinkamu siekti ambicingų tikslų sparčiai besikeičiančiame, chaotiškame pasaulyje. Gimsta gyvos organizacijos, atveriančios kelius darbuotojų laisvei, tobulėjimui ir apjungiančios žmones bendram tikslui. Darbuotojų įtraukimas tampa nebe vadovų užduotimi, o natūralia kasdienybe. Tam pasitelkiama ir psichologija, terapija. Vis daugiau verslo įmonių ne tik deklaruoja, bet ir realiai kuria kitokią organizacijos kultūrą, rūpinasi darbuotojų psichoemocine sveikata ir organizacijos atmosfera. 

Esu psichoterapeutė (Geštalto kryptis), sertifikuota Mindfulness Streso valdymo, Kognityvinės terapijos ir Mindfulness lyderiams programų mokytoja, trenerė, studijuoju supervizorių mokymo programoje. Specializacijos - darbas su grupėmis, geštalto principai organizacijose.

Konsultuoju įmones ir organizacijas jau daugiau kaip 20 metų, 10 m. patirties savo įmonės (konsultacijos ir komunikacija) įkūrėja bei vadovė.  

Mindfulness (dėmesingas įsisąmoninimas) mokymai verslui, organizacijoms, įstaigoms ir bendruomenėms 

 • Paskaita: ( 1-2 val.), išbandant vieną- du Mindfulness pratimus
 • 2-3 valandų teorinis praktinis seminaras, išbandant keletą Mindfulness instrumentų
 • Mindfulness diena (4-6 val.), sužinant ir patiems išbandant pagrindinius Mindfulness instrumentus streso, įtampų ir neigiamų emocijų valdymui
 • Tęstinė Mindfulness 8 savaičių praktinių mokymų programa (2 mėnesiai, dviejų valandų mokymai kartą per savaitę)

Palaikomosios Mindfulness praktikos:

 • Iki 1 val. trukmės sąmoningumo ir dėmesingumo ugdymo laikas pietų pertraukos metu arba po darbo
 • Nuo 30 minučių iki valandos trukmės 1-2 meditacijos (galima su fiziniais, įtampas nuimančiais, pratimais
 • 6 savaičių trukmės Lyderystės ugdymo programa, remiantis Mindfulness instrumentai 

Mokymai, seminarai, renginiai

Daugelis organizacijų ieško naujų formų darbuotojų motyvavimui ir komandų sutelkimui bendram tikslui. Po pramoginių renginių dažnai kyla klausimas apie išliekamąją jų vertę. Tad, siūlome renginius su išliekamąją verte. Jų metu darbuotojai, naudodami šiuolaikinės psichologijos siūlomus būdus, gali ne tik puikiai leisti laiką, bet ir auginti save. Keletas jų:

4 bendravimo lygiai. Efektyvus bendravimas  mokantis atpažinti ir  keisti esamus elgesio modelius, tapusius gynybinėmis reakcijomis, nutraukiančiomis kontaktą ir neleidžiančiomis kurti sveikus santykius. Tai galimybė giliau suvokti save ir kitus, kad galėtum keistis, mokėti bendrauti ir jaustis komfortiškai

Emocijų ir impulsyvių reakcijų valdymas

Konfliktų ir konfliktinių situacijų valdymas

Motyvaciniai renginiai


Asmeninės terapinės sesijos verslų savininkams, vadovams ir psichologinės konsultacijos darbuotojams 

Asmeninės terapinės sesijos ir psichologinės konsultacijos padeda rasti "vidinius strigimus", trukdančius siekti tikslų, lanksčiai adaptuotis besikeičiančiose situacijose, konstruktyviai spręsti kylančias problemas, adekvačiai reaguoti ir jaustis emociškai stabiliai visose, net sudėtingiausiose situacijose.

Grupinė terapija, užsiėmimai mažose grupėse 

Darbas mažose grupėse padeda:
 • Pamatyti save kitų akimis, aiškiau suvokti savo ir kitų emocijas, išgyvenimus
 • Atpažinti savo dominuojantį elgesio modelį, keliantį problemų bendravime, trukdantį efektyviai dirbti, spręsti kylančias problemas bei rasti būdus jį keisti,
 • Gauti atgalinį ryšį ir palaikymą
 • Kurti pakantumu ir geranoriškumu grįstus kolegiškus santykius