Terapinė grupė Vilniuje nuo sausio 17 d.

11/27/2022

Renkama nauja psichoterapinė grupė Vilniuje nuo sausio 17 d. - kovo 21 d., dešimt antradienių vakarų 18-20 val. Mindaugo 21

norintiems:

  • turėti saugią geranorišką aplinką, kurioje galima kalbėtis apie savo sunkias patirtis ir tai, kas dabar vyksta mano gyvenime bei vidiniame pasaulyje
  • suvokti, kaip galiu tvarkytis su kasdieninio gyvenimo iššūkiais, sunkiomis emocijomis ir išgyvenimais, nerimu, baime, depresinėmis nuotaikomis, vienišumo jausmu ir pan.
  • spręsti tarpusavio santykų problemas
  • atpažinti, kas trukdo gerai jaustis su savimi ir kitais bei bandyti keistis
  • rasti motyvaciją keistis patiems ir keisti tai, ko iki šiol nedrįsote
  • atrasti savo stiprybes, įsiklausyti į savo poreikius ir jais remtis, didinant pasitikėjimą savimi ir auginant savivertę
  • gauti palaikymą ir psichoemocinę paramą   

Grupę vesiu aš, psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė, Geštalto kryptis (Europos serifikatas EAGT), sertifikuota Mindfulness, atida grįsto Streso valdymo ir Kognityvinės elgesio terapijos mokytoja instruktorė (Neuromedicinos institutas), Europos Geštalto terapijos ir Mindfulness asociacijų narė, mokymų lektorė.

Kas gali dalyvauti ir dalyvavimo sąlygos

Grupėje gali dalyvauti asmenys nuo 18 m. Grupėje iki 10 dalyvių, grupė uždara, po pirmojo užsiėmimo nauji dalyviai nebus priimami.

Susitikimų laikas: nuo 18 iki 20 val.

10 kassavaitinių užsiėmimų antradieniais, pradedant sausio 17 d. Visos datos: sausio 17, 24, 31, vasario 7, 14, 21, 28, kovo 7, 14, 21 dienomis

Vieta: Mindaugo 21

Kaina 300 eur., galima mokėti per du kartus - pusę sumos registruojantis, kitą - po ketvirtojo užsiėmimo. Prieš tvirtinant registraciją, su kiekvienu būsimu dalyviu susisieksiu asmeniškai, susipažinsime ir pasikalbėsime. Šio susitikimo kaina jau įskaičiuot

 Grupinė terapija - kas tai?

Grupinė psichoterapija - tai efektyvus ir greitesnis, nei individuali terapija, būdas spręsti psichoemocines problemas, gyvenimiškus ir santykiuose su kitais bei pačiu savimi kylančius sunkumus, neleidžiančius gerai jaustis. Gyvenime patiriami sunkumai atsikartoja grupės narių santykiuose, todėl dėl joje sukuriamų unikalių sąlygų keistis, terapinė grupė dar kartais vadinama gydančia bendryste. 

Kaip tai nutinka? 

Pirmiausia - kai bendraujant su grupės dalyviais suvokiu savo sunkumų pasireiškimą, galiu iš karto tyrinėti šį savo reagavimo ir elgesio būdą, aiškinantis, kur dar gyvenime aš aš tai patiriu, suvokti, kaip jis atsirado ir įsitvirtino manyje, kokią naudą iš to gaunu ir ką prarandu ir svarbiausia - atrasti, ko iš tikrųjų šioje situacijoje noriu.

Toliau - čia pat galiu mokytis pamatyti ir prisitaikyti daugiau ir labiau man tinkamų būdų reaguoti tokiose situacijose, gauti grupės dalyvių atgalinį ryšį ir įžvalgų apie jų patirtis tokiose situacijose.

Ir trečia - labai svarbu, kad čia pat, dabar, saugiai galiu išbandyti naujus būdus reaguoti ir pasitikrinti, kaip jaučiuosi, pasielgęs kitaip. Naujų patirčių įsisąmoninimas tampa galimybe naujus elgesio modelius po truputį pernešti į gyvenimą už grupės ribų.

Kas dar svarbu?

Terapinėje grupėje laikomasi pagrindinių principų, kurių dėka sukuriama saugi ir palaikanti atmosfera.

Kokie gi tie principai?

Konfidencialumo, nevertinimo ir nekritikavimo, palaikymo, savo įžvalgų, jausmų ir išgyvenimų išsakymo, atvirumo. Šioje erdvėje galima saugiai būti, atpažinti savo problemas, mokytis priimti save ir išgirsti kitus, būti geranoriškesniu sau ir kitiems, išbandyti naujus elgesio modelius, kitaip kurti santykius, atviriau reikšti savo jausmus, išsakyti savo nuomonę, apginti savo ribas, auginti savivertę ir pasitikėjimą savimi. Šiame gydančios bendrystės kelyje su jumis bus psichoterapeutė, padedanti grupei ir asmeniškai kiekvienam dalyviui. Užsiėmimuose remsimės Geštalto terapija, Mindfulness, dėmesingu įsisąmoninimu grįsta Kognityvine elgesio terapija bei vaidmenų ir rašymo terapija.

Registracija

užpildykite šią registracijos formą ir neužilgo mes susisieksime su jumis