Šiuolaikinė psichoterapija poroms: kaip spręsti gyvenimo kartu problemas 2021-11-17

08/19/2021

Kai pradedame gyventi kartu, dažniausiai būname įsitikinę, kad meilė tęsis amžinai ir padės įveikti visas kliūtis, o praėjus kuriam tai laikui, vis dažniau atsiranda irzlumas, pyktis, nepasitenkinimas, nusivylimas, emocinio ryšio praradimas. Kyla ramybės neduodantys klausimai: ar neapsirikau, kas nutiko, kad jis ar ji taip pasikeitė, kaip reikės gyventi toliau, jaučiu, kad tolstame, svetimėjame?

Reikėtų žinoti, kad mūsų meilės istorija, suvokimas, kas tai yra, prasidėjo ne dabar ir ne su šiuo žmogumi. Ji atėjo iš mūsų vaikystės namų. Kiekvienas iš ten nešamės skirtingą suvokimą apie meilę ir santykius šeimoje, vertybes ir įsitikinimus apie kompromisų ieškojimą, laisvę, įsipareigojimus ir atsakomybę, pasitikėjimą, palaikymą ir kontrolę, hierarchiją, gebėjimą kalbėtis, išbūti šalia, kai yra sunku ar kurti artimą ryšį. Tos pirminės istorijos autoriai esame ne mes, tačiau, tikrai galime pradėti naują skyrių joje, remiantis dabartinio AŠ žiniomis ir poreikiais.

Kviečiu dalyvauti šiame praktiniame seminare ir sužinoti, kokius sprendimus laimingam gyvenimui šeimoje siūlo šiuolaikinė psichoterapija. Dalyviai susipažins su pagrindiniais etapais, kuriuos turi pereiti poros ir sužinos, kokie pavojai slypi kiekviename iš jų, kokias dažniausiai darome klaidas, kaip galima atpažinti artėjančią krizę ir kokiais būdais įmanoma ją įveikti. Kokiais būdais galima atgaivinti aistrą ir kas rodo, kad santykiai yra mirę, o kokius santykius būtina nutraukti kuo greičiau. Seminare bus daug praktinių užduočių, padedančių susivokti, ką aš žinau apie meilę, kaip ją atpažįstu, kokiais būdais ją reiškiu bei atrasti savo vidinius strigimus, klaidingus įsitikinimus, trukdančius kurti sveikus santykius. Galima dalyvauti po vieną ir porai. Žinoma, kad santykiai poroje yra 2 žmonių atsakomybė, tad, kuo nuoširdžiausiai rekomenduoju registruotis abiems.

Seminaras parengtas, remiantis Geštalto terapija, Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) ir Kognityvinės terapijos pratimais bei praktikomis.

Seminarą veda psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė, sertifikuota Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) ir Kognityvinės terapijos mokytoja instruktorė, Geštalto psichoterapijos ir Mindfulness asociacijų narė, mokymų lektorė.

RENGINIO DALYVIAI GAUS:

1. Išsamią teorinę informaciją šia tema;

2. Išmoks praktinių metodų, padedančių tvarkytis su savo psichoemocinėmis problemomis;

3. Galės tiesiogiai užduoti jiems aktualius klausimus ir iš karto gauti atsakymus;

5. Lektorės paruoštą medžiagą-skaidres ir seminaro vaizdo įrašą;

6. Dalyvavimą patvirtinantį pažymėjimą.

Seminarai vyks zoom platformoje, vieno seminaro trukmė 2 valandos (nuo 19-21 val.), iš kurių 1,5 val. užims teorija ir praktinės užduotys, o pusvalandis bus skirtas jums, jūsų klausimams, diskusijoms ir pasidalijimams.

Registruojantis galite iš karto atsiųsti savo rūpimą klausimą.

DALYVAVIMO SĄLYGOS:

Seminaro kaina vienam dalyviui 27 eur., registruojantis dviems, seminaro kaina 40 eur. Registracija tvirtinama po apmokėjimo. Norintiems pasiteirauti telefonu: 868774775

 www.info@esukmc.lt  www.danguolekrupovnickiene.lt