Pasiruošk Naujiesiems, tinkamai užbaigdamas senuosius, pasitelkus Geštalto terapiją

11/24/2022

Metų sandūra - tai laikas, kai taip norisi nuspėti, kas manęs laukia ir patikėti, kad aš kitais metais pagaliau pradėsiu gyventi lengvai ir laimingai. 

Tad, ką galiu jau dabar padaryti, kad kiti metai būtų kitokie iš tikrųjų? Pradėti vertėtų nuo įsivardijimo, kas man yra mano gyvenimas, kaip aš jame jaučiuosi ir kokio gyvenimo aš sau linkiu. O tada galima pabandyti rasti tuos vidinius stabdžius, dėl kurių aš buksuoju ir nedarau, ko norėčiau arba taip nuolau nuo savojo AŠ, kad net nebežinau, ko, iš tikrųjų, noriu. 

Dažniausiai pasitaikančios 3 priežastys.

1. Elgesys ir charakteris. Tai yra, mano išmokti elgesio modeliai. Svarbu yra suvokti, kaip aš bendrauju su savimi ir kitais, kaip kuriu santykius, kokie mano elgesio modeliai trukdo gerai jaustis ar daryti tai, ko pats noriu.  Ir pabandyti keistis. Pamatysite, kiek daug laisvės ir gyvenimo spalvų atsiras jūsų santykiuose ir gyvenime.   

2. Gailestis sau ir "neuždaryti geštaltai", t. y., emocinis prisirišimas prie sunkių išgyvenimų praeityje. Kviečiu nustoti gailėti savęs ir pasimokyti tvarkytis su praeities išgyvenimais ir nuoskaudomis. Tai yra, uždaryti praeities geštaltus, kad nebeliptume ant tų pačių grėblių ir atlaisvintume vietos savo viduje naujoms patirtims, kitokiems, nei iki šiol žmonėms ar situacijoms.

3. Nusisukimas nuo savęs, savo poreikų nebeatpažinimas, idealaus ir tobulo AŠ įvaizdžio kūrimas. Bandykime susitikti su tikruoju savimi, mokantis atpažinti savo poreikius, suvokti ką iš tikrųjų jaučiu ir ko noriu vienoje ar kitoje situacijoje. Svarbu atrasti kiekvienam savo vidines stiprybes, kurios padės kurti save tokiu, kokiu visada norėjau būti. Po truputį susigrąžinant kažkur tai pamestą save, stiprinant pasitikėjimą savimi ir auginant savivertę.

Pokytis vyksta per veiksmą, Tam reikalinga - vidinis pasiryžimas, konkretūs veiksmai, kuriems savo kasdienybėje turite padaryti vietos ir bent vienas jūsų pokytį palaikantis žmogus. 

Jei pasiryžote nuo Naujų metų KURTI NAUJĄ SAVO ISTORIJĄ, kviečiu susiplanuoti paskutinį prieškalėdinį šeštadienį, gruodžio 17 d., SAU ir SAVO POKYČIUI. Tam, kad pradėčiau jaustis svarbiausiu žmogumi savo gyvenime. Tam, kad atlaisvinčiau vietos savo viduje naujoms patirtims. Tam, kad gerai jausčiausi su savimi ir kitais. Tam, kad judėčiau link laimingesnio savo gyvenimo. 

Susitikime ir kartu pasiruoškime gyvenimui, apie kurį svajojame. Pokyčiui ruošimės, remdamiesi Geštalto terapija ir kai kuriais Mindfulness pratimais bei praktikomis.

Seminarą vesiu aš, psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė, (EAGT sertifikatas), nuo 2017 metų sertifikuota Mindfulness, atida grįsto streso valdymo ir Kognityvinės elgesio terapijos mokytoja instruktorė, mokymų lektorė. Lietuvos ir Europos geštaltinės psichoterapijos ir Mindfulneess asociacijų narė, supervizorių mokymo programos dalyvė.

KAINA - 79 eur.  Registruojantis 2 ir daugiau, kaina 65, eur. Vietų skaičius ribotas. Seminaras vyks Vilniuje, viešbutyje Panorama, Sodų g. 14, šalia stoties, kad būtų patogu atvykti ir vilniečiams, ir iš kitų miestų.

Programa

10.00 - 11.45 val. Elgesio modeliai. Teorija, praktinės užduotys, pavyzdžiai ir patyrimai

11.45 - 12.00 val. Kavos/arbatos pertraukėlė

12.00 - 13.30 val. Kas yra geštaltai ir kuo jie mums kenkia, kaip atpažinti, ar jų turiu ir kaip su jais tvarkytis. Teorija. Praktinės užduotys, pavyzdžiai ir patyrimai

13.30 - 14.30  Pietūs, savarankiškai

14.30-15.45 val. Atsigręžimas į save, naujos savo gyvenimo istorijos kūrimas. Teorija, praktinės užduotys, pavyzdžiai ir patyrimai

15.45- 16.00 val. Kavos pertraukėlė

16.00 - 17.00 Praktinės savarankiškai atliekamos užduotys

17.00 -18.00 val. Seminaro užbaigimas. Klausimai - atsakymai, įžvalgos

Žinau ir tikiu - metų pabaiga gali tapti naujų patirčių ir pokyčių, su kuriais įžengsi į Naujuosius, pradžia.  Susitikime pokyčiui, Danguolė, 868774775

Registracija

užpildykite šią registracijos formą ir mes neužilgo 

susisieksime su jumis