Kaip susitvarkyti su vidiniu kritiku: baudžiančiu, gąsdinančiu, menkinančiu 2021-11-10

08/20/2021

Kaip išjudėti gyvenime, kai jautiesi lyg būtum užplaukęs ant seklumos, o gyvenimas tarsi sustojęs? Žinai, kad nori kažką keisti, pradėti mokytis, nutraukti nevykusius santykius, išeiti iš nekenčiamo darbo, mesti svorį, įgyvendinti vaikystės svajonę ar imtis naujo pomėgio, bet vis delsi, nepradedi, atidėlioji. Tarsi nėra jokių kliūčių imti ir daryti, tačiau viskas taip ir lieka tik mintyse, o dienos inertiškai plaukia toliau. Kaip padėti sau ir išsivaduoti iš šios būsenos siūlo šiuolaikinė psichoterapija?

Seminare susipažinsite su būdais, padedančiais rasti savąją strigimo priežastį, mokantis atskirti vidines ir išorines kliūtis, susitelkti į pagrindinį veiksnį, paralyžiuojantį gyvenimo pokyčius - vidinį kritiką. Jo balsai, įjungiantys negatyvias mintis, savęs kaltinimą, savigraužą ir nepasitikėjimą savo jėgomis, gali būti tokie stiprūs, jog susitapatiname su juo. Seminare sužinosite, kokie būna vidinių kritikų balsai, iš kur jie atsirado, kodėl jie turi tokią galią mums iki šiol bei pasimokysite, kaip galima tvarkytis su jais, nepasiduoti jų įtakai ir išsilaisvinti nuo jų.

Seminaras parengtas, naudojantis Geštalto ir Kognityvinės terapijos bei Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) pratimais bei praktikomis.

Seminarą veda psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė, sertifikuota Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) ir Kognityvinės terapijos mokytoja instruktorė, Geštalto psichoterapijos ir Mindfulness asociacijų narė, mokymų lektorė.

RENGINIO DALYVIAI GAUS:

1. Išsamią teorinę informaciją konkrečia tema;

2. Išmoks praktinių metodų, padedančių tvarkytis su vidiniais kritikais;

3. Galės tiesiogiai užduoti jiems aktualius klausimus ir iš karto gauti atsakymus;

5. Lektorės paruoštą medžiagą-skaidres ir seminaro vaizdo įrašą;

6. Dalyvavimą patvirtinantį pažymėjimą.

Seminaras vyks zoom platformoje, vieno seminaro trukmė 2 valandos (nuo 19-21 val.), iš kurių 1,5 val. užims teorija ir praktinės užduotys, o pusvalandis bus skirtas jums, jūsų klausimams, diskusijoms ir pasidalijimams. Registruojantis galite iš karto atsiųsti savo rūpimą klausimą.

DALYVAVIMO SĄLYGOS:

Seminaro kaina 27 eur., registruojantis į du ir daugiau seminarų iš karto, vieno seminaro kaina 20 eur. Registracija tvirtinama po apmokėjimo. Norintiems pasiteirauti telefonu: 868774775 

 www.info@esukmc.lt  www.danguolekrupovnickiene.lt