Kaip išlikti emociškai tvirtam  sunkiose situacijose          2021-10-06

08/23/2021

Šiandieninis gyvenimas, kai reikia greitai prisitaikyti prie naujos realybės, reikalauja naujų kompetencijų ir įgūdžių. Kviečiu dalyvauti seminare, kuriame didžiausią dėmesį skirsime svarbiausių psichologinių kompetencijų: psichologinio lankstumo, atsparumo ir gebėjimo prisitaikyti ugdymui. Šio seminaro metu sužinosite, kaip galima tapti psichologiškai stipresniu ir išbandysite psichologinį lankstumą ir atsparumą lavinančias intervencijas, dalinsitės savo patirtimis, įspūdžiais ir įžvalgomis.

Seminaras parengtas, remiantis Geštalto terapija, Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) ir Kognityvinės terapijos pratimais bei praktikomis.

Seminarą veda psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė, sertifikuota Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) ir Kognityvinės terapijos mokytoja instruktorė, Geštalto psichoterapijos ir Mindfulness asociacijų narė, mokymų lektorė.

RENGINIO DALYVIAI GAUS:

1. Išsamią teorinę informaciją šia tema;

2. Išmoks praktinių metodų, padedančių ugdyti psichologinį lankstumą, atsparumą ir adaptyvumą;

3. Galės tiesiogiai užduoti jiems aktualius klausimus ir iš karto gauti atsakymus;

5. Lektorės paruoštą medžiagą-skaidres ir seminaro vaizdo įrašą;

6. Dalyvavimą patvirtinantį pažymėjimą.

Seminaras vyks zoom platformoje, vieno seminaro trukmė 2 valandos (nuo 19-21 val.), iš kurių 1,5 val. užims teorija ir praktinės užduotys, o pusvalandis bus skirtas jums, jūsų klausimams, diskusijoms ir pasidalijimams. Registruojantis galite iš karto atsiųsti savo rūpimą klausimą.

DALYVAVIMO SĄLYGOS:

Seminaro kaina 27 eur., registruojantis į du ir daugiau seminarų iš karto, vieno seminaro kaina 25 eur. Registracija tvirtinama po apmokėjimo. Norintiems pasiteirauti telefonu: 868774775 

www.info@esukmc.lt  www.danguolekrupovnickiene.lt