Įmink sapno paslaptis       2021-11-24

08/19/2021

Ar kada nors pagalvojote, kad sapnai - tai irgi mūsų gyvenimas, kad jie yra svarbios žinutės mums apie mus? Mokslininkai sako, kad ligi šiol sapnai nėra pavaldūs mokslui, tuo tarpu atskiros psichoterapijos kryptys jų aiškinimuisi skiria didelį dėmesį. Pristatydama, kaip dirbti su sapnais, remsiuosi Geštalto terapijos pradininko F. Perlso sukurtu ir visame pasaulyje išpopuliarėjusiu metodu, sakančiu, kad sapnai - tai nuorodos į tai, ko gyvenime nepastebime ar ko vengiame, kaip ignoruojame ir atstumiame kai kurias savo asmenybės puses, ko nepastebime santykiuose su kitais, kokius jausmus esame užgniaužę ir kur nukišome savo svajones. Seminare ne tik sužinosite, kodėl verta išsianalizuoti ir suprasti savo sapnus, kaip tai, ką sapnuojate, gali padėti jums gyvenime, bet ir kiekvienas turėsite galimybę praktiškai išnagrinėti savo sapną, o vėliau savo žinias pritaikyti ir kitiems, padedant jiems išsiaiškinti savo sapnus. Bus įdomu ir vertinga!

Seminaras parengtas, naudojantis Geštalto psichoterapija.

Seminarą veda psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė, sertifikuota Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) ir Kognityvinės psichologijos mokytoja instruktorė, Geštalto psichoterapijos ir Mindfulness asociacijų narė, mokymų lektorė.

RENGINIO DALYVIAI GAUS:

1. Išsamią teorinę informaciją šia tema;

2. Išmoks praktinių metodų, padedančių pačiam išsiaiškinti savo sapnus;

3. Galės tiesiogiai užduoti jiems aktualius klausimus ir iš karto gauti atsakymus;

5. Lektorės paruoštą medžiagą-skaidres ir seminaro vaizdo įrašą;

6. Dalyvavimą patvirtinantį pažymėjimą.

Seminaras vyks zoom platformoje, vieno seminaro trukmė 2 valandos (nuo 19-21 val.), iš kurių 1,5 val. užims teorija ir praktinės užduotys, o pusvalandis bus skirtas jums, jūsų klausimams, diskusijoms ir pasidalijimams. Registruojantis galite iš karto atsiųsti savo rūpimą klausimą.

DALYVAVIMO SĄLYGOS:

Seminaro kaina 27 eur., registruojantis į du seminarus iš karto, vieno seminaro kaina 25 eur., registruojantis į penkis seminarus ir daugiau, kaina po 20 eur. Registracija tvirtinama po apmokėjimo. Norintiems pasiteirauti telefonu: 868774775 

 www.info@esukmc.lt  www.danguolekrupovnickiene.lt