Gyvenimas be nerimo, įtampų ir streso: pagrindiniai Mindfulness pratimai ir praktikos  2021-09-29

08/25/2021

Tai praktinis seminaras, norintiems išbandyti ir savo kasdieniniame gyvenime pritaikyti Mindfulness pratimus, padedančius: 

* suvaldyti emocines impulsyvias reakcijas "karštose" situacijose

* lengviau išgyventi situacijose, kurių negaliu pakeisti

* tinkamai užbaigti stresinę situaciją, kad ji neliktų mumyse

* stabtelti "išminties pauzei"

* stabdyti nerimastingų minčių srautą

* susivokti sunkiuose išgyvenimuose

* rasti naujų būdų bei galimybių reaguoti ir jaustis kitaip, nei iki šiol 

Gyvenimas neapibrėžtume ir nežinomybėje dėl ateities kelia daug įtampų, nerimo, patiriame sunkius išgyvenimus, depresines nuotaikas, apatiją. Jaučiamės praradę kontrolę už savąjį gyvenimą ir saugumo jausmą. Prieštaringos informacijos gausa, žmonės, susiskirstę į priešiškai nusiteikusias grupes kelia dar daugiau sumaišties.

Tačiau į šį laikotarpį galime pažiūrėti kitaip, sakydami, kad gal tai gali būti mano naujų galimybių laikas, siūlantis išsiugdyti naujų gebėjimų, padedančių išbūti ir komfortiškai jaustis visose, net ir sunkiausiose, situacijose, suvaldant nerimastingas mintis ir impulsyvias reakcijas.

KVIEČIU DALYVAUTI SEMINARE ir pasimokyti paprastų, iš karto savo kasdieniniame gyvenime pritaikomų Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) pratimų, padėsiančių atpažinti savo impulsyvias reakcijas ir mokytis reaguoti kitaip. Susitvarkyti nerimą, įtampas ir stresą keliančiose situacijose, daryti "išminties pauzę", prieš priimant sprendimus ar sureaguojant ir rasti sau priimtiniausius būdus išeiti iš stresinės situacijos bei atgauti jėgas, energiją ir vidinę ramybę.

Seminaras parengtas, remiantis Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) ir Kognityvinės terapijos pratimais bei praktikomis bei Geštalto terapija.

Seminarą veda psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė, sertifikuota Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) ir Kognityvinės terapoijos mokytoja instruktorė, Geštalto psichoterapijos ir Mindfulness asociacijų narė, mokymų lektorė.

RENGINIO DALYVIAI GAUS:

1. Išsamią teorinę informaciją šia tema;

2. Išmoks praktinių metodų, padedančių tvarkytis su savo psichoemocinėmis problemomis;

3. Galės tiesiogiai užduoti jiems aktualius klausimus ir iš karto gauti atsakymus;

5. Lektorės paruoštą medžiagą-skaidres ir seminaro vaizdo įrašą;

6. Dalyvavimą patvirtinantį pažymėjimą.

Seminarai vyks zoom platformoje, vieno seminaro trukmė 2 valandos (nuo 19-21 val.), iš kurių 1,5 val. užims teorija ir praktinės užduotys, o pusvalandis bus skirtas jums, jūsų klausimams, diskusijoms ir pasidalijimams. Registruojantis galite iš karto atsiųsti savo rūpimą klausimą.

DALYVAVIMO SĄLYGOS:

Seminaro kaina 27 eur., registruojantis į du ir daugiau seminarų iš karto, vieno seminaro kaina 25 eur. Registracija tvirtinama po apmokėjimo. Norintiems pasiteirauti telefonu: 868774775

 www.esukmc.lt www.danguolekrupovnickiene.lt