"Gyvenimą keičiantis nuotykis" - grupinės terapijos stovykla intensyvas birželio 30 - liepos 2 d.

03/19/2023

Ar, planuojant vasarą, neužmiršai savęs? Ko iš tikrųjų labiausiai nori tu, nuo ko pavargai ir kaip tai gali keisti?

Kartais būtina atsitraukti nuo kasdieninės rutinos, kad galėtum sustoti ir įsiklausyti į save, naujai patirti save per santykį su kitais, pamatyti įsisenėjusius, sustabarėjusius elgesio modelius ar neužbaigtas praeities situacijas, trukdančias bendrauti ir kurti artimus santykius ir, svarbiausia – gauti palaikymą, kad įgytum stiprybės keistis. Tikrai žinau, kad išėjus iš "užburto rato", galima gyventi lengviau, bendrauti laisviau ir turėti daugiau savęs savo gyvenime.

Tas akimirksniu prabėgsiantis trumpų naktų ir ilgų dienų savaitgalis gali nukeliauti į užmarštį, kaip kad daugelis jų. O gali tavo gyvenimui suteikti naują prasmę ir turėti išliekamąją vertę, tapus atskaitos tašku tavo pokyčiui.

Tad, norinčius giliau pažinti save ir pradėti keistis jau dabar, kviečiu į didelį susidomėjimą pernai sulaukusią 3 dienų terapinę stovyklą - intensyvą, netoli Molėtų esančioje gražioje sodyboje vienkiemyje. Tam, kad:

✅ stabteltume ir atidžiau įsiklausytume į save,

✅ įgytume naujų psichologinių įrankių, padėsiančių tvarkytis su kylančiais sunkumais ir stipriais išgyvenimais;

✅ atpažintume bendravimą sunkinantį elgesio modelį ir bandytume jį keisti, pabūdami be įprastų kaukių;

✅ pasimokytume uždaryti neužbaigtas praeities situacijas, kad "nebeliptume ant tų pačių grėblių";

✅ atpažintume savo ribas santykiuose su kitais ir vis daugiau išliktume savimi, būnant su kitais;

✅ laisvėtume, tyrinėdami savo pažeidžiamumą, kalbėdami apie tai, kas man svarbu ir girdėdami kitus;

✅ gautume ir kitiems duotume palaikymą;

✅ bandytume išbūti su savo ir kitų skausmingomis patirtimis, nebėgant nuo jų ir neužsidarant kančioje;

✅ grįžtume prie savo poreikių ir svajonių;

✅ įgytume daugiau pasitikėjimo savimi ir supratimą, kad skausmingos patirtys nesumažino mano vertės;

✅ psichologiškai ir emociškai atsistatytume, pajaustume daugiau laisvės, lengvumo ir tiesiog gerai leistume laiką gamtoje su naujais draugais.

Stovykloje išties bus intensyvu, programoje:

✔️11 valandų skirta grupinei terapijai

✔️ 5 valandos - savęs pažinimui per kūrybines užduotis, dailės terapiją ir psichologinius žaidimus

✔️ 2 valandos savirefleksijai ir rašymo terapijai.

✔️✔️ Programa parengta taip, kad užteks laiko ir atsistatymui, pabūnant vienumoje, pasivaikščiojimams, maudynėms, pirčiai, pasisėdėjimui prie laužo ir tiesiog gerai leidžiant laiką.

Valgysime 3 kartus dienoje čia pat pagamintą skanų naminį maistą, kurį ruošianti Alma perduoda jums, kad turės atsargų, jei kažkam bevakarojant dar norėsis užkrimsti:) ir dar žada mus palepinti naminiais skanėstais per kavos/arbatos pertraukas.

Stovyklą vesiu aš, Danguolė Krupovnickienė. Esu sertifikuota Europos geštalto psichoterapeutė, šiuo metu studijuoju supervizorių programoje; turiu grupinės psichoterapijos ir geštalto konsultavimo organizacijose specializacijas, tobulinausi Dailės, Terapinio rašymo, Kūno ir schemų terapijų kursuose. Taip pat esu sertifikuota Mindfulness Streso valdymo (MBSR) ir Kognityvinės elgesio terapijos (MBCT) mokytoja instruktorė, mokymų lektorė, Europos ir Lietuvos geštaltinių psichoterapijų bei Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijų tikroji narė.

Dalyvių skaičius ribotas – 10-12 žmonių. Gavus registraciją, kiekvieną asmeniškai pakviesius susipažinti ir pasikalbėti😊

Kaina iki gegužės 1 d. 280 eur., vėliau - 320 eur., galima mokėti per du kartus. Atsisakius dalyvauti, pinigai nebus grąžinami, bus galima vietoje savęs atsiųsti kitą dalyvį

Dalyvių atsiliepimai:

Renata: Pernai kaip tik dalyvavau panašioje stovykloje pas Danguolę. Pamenu, pirmą vakarą norėjosi bėgti, nuo žmonių, į saugią vietą. Bet likau. Ir paskui nesinorėjo išvažiuoti. Sėdėjau ir galvojau, kaip man čia gera, kaip noriu, kad tai nesibaigtų, esu čia, kur ir turiu būti. Danguolė vis kartoja, kad žmogui reikia žmogaus, kad galėtų pamatyti, pažinti save. Gavau tuo įsitikinti. Viena kontempliuodama niekada tiek apie save nebūčiau sužinojusi. Stovykla nors ir intensyvi, bet po jos neatrodo, kad neturi jėgų. Kaip tik, jaučiausi pakylėta, pilna energijos. Iš šios stovyklos liko žmonių, su kuriais ir toliau sėkmingai bendrauju ir, prireikus, kreipiuosi pagalbos. Kas gali būti vertingiau, nei naujai atrasti draugai?! Sakyčiau, trys dienos stovyklos atstoja metus laiko individualios terapijos. Tai jeigu kas galvojat, bet abejojat, nedrįstat - drąsinu jus, verta, VARYKIT!!!!

Rima P.: aš ten buvau....Atvykau viena. Nė vieno pažįstamo žmogaus.Įdomu buvo išbandyti save, kaip aš jaučiuosi tarp svetimų žmonių. Pasitikrinti,kokios mano ribos, kaip mane mato manęs nepažįstami žmonės. Buvo labai stipru. Pojūtis, kad esu šeimoje, kurioje nėra paslapčių,absoliutus priėmimas kito, nevertinant, bet įsiklausant. Grupės žmonės buvo labai drąsus atsiverdami ir parodydami savo vidinį pasaulį. Grįžusi dalinausi savo patirtimi su draugais ir rekomendavau ir jiems pabūti tokioje stovykloje.Tai gydanti sielą saugi aplinka. Danguolė, kaip mama mus globojo ir mes visi kartu augome.

Simona: Šitos trys dienos stovykloj- daugiausia ir nuoširdžiausia, ką galėčiau rekomenduoti visiems be išimties. Man tai buvo viena iš sunkiausių patirčių, nes visai netikėtai teko atrasti tas savęs dalis, kurias norisi nugrūsti kuo giliau į spintą. Ir taip nesinorėjo susitikti su tom abejonėm, neužtikrintumu, pavydu, įsitikinimais ir programomis susiformavusiomis dar vaikystėje, bet iki šiol neleidžiančiomis būti atvirai, visa savimi. BET tada, kai kaukės tapo per sunkios, įvyko stebuklas- praregėjimas, kuris išlaisvino tiek daug vidinės energijos, tiek svorio nukrito! Didelė transformacija, o kartą paragavus, negali sustot!

Rima J.: Rekomenduoju! Stovyklos metu atrakinau savo kūrybą, poezija, kurios nerašiau 20 metų, tiesiog ėmė lietis. Kažkas įvyko tokio, ko žodžiais neapibūdinsiu. Žmogiška, šilta, daug juoko!

Julita: Kaip gera, Danguole, kad vėl organizuoji šią stovyklą! Pernai Buvo stipru, gilu ir labai jauku. Stovykloje mokėmės pažinti save ir kitus, nėrėme į giliausius savo pažinimo sluoksnius, kur susitikome su savo vidiniu vaiku. Sukurtoje saugioje aplinkoje dalinomės savo patyrimais, išgyvenimais ir situacijomis.Kiekvienas iš mūsų gavo įžvalgų savo situacijai. Su išgyvenimais nelikome vieni, 24 valandas per parą psichologė Danguolė buvo šalia ir buvo galima gauti individualiai dėmesio. Labai patiko, kad sukurta erdvė saugi, smagi, o po savianalizės smagiai leidome laiką su kitais dalyviais, ėjome į pirtį, kūrėme laužą, atostogavome gražioje sodyboje ir valgėme nepaprastai skanius patiekalus 3 k dienoje. Čia galima susirasti naujų draugų, su kuriais galima dalintis išgyvenimais...Labai buvo liūdna palikti stovyklą, bet labai džiugu, kad šiemet vėl bus!Labai laukiu ir visi, kurie dvejoja ar tai man, galiu pasakyti, kad jei norisi ryšio giluminio, suprasti savo situacijas gyvenime, suprasti, kodėl santykiai yra kokie yra, kodėl savo gyvenime jautiesi ne taip kaip nori ir nori nekartoti savo klaidų iš traumų- šita vieta tikrai tau!:)

Edgar: šiais metais vėl bus stovykla .. Kas pasiryžo šiai kelionei ir susitikimui su savo vidumi, teks pasiruošti susitikti su daugeliu dalykų .. Ir daugelis jų nebus malonūs, jei viduje slepiat ir nešat išgyventas patirtis . Ne su visais tapsit artimais draugais - tik tokia pati siela su panašiomis patirtimis pritrauks jūsų dėmesį. Linkiu atrasti save, bendraminčius, draugus - tegul jie būna vienas arba du. Patirkit avantiūrą ..

DETALI PROGRAMA 2023 birželio 30 - liepos 2 dienomis

Penktadienis

Atvykimas ir įsikūrimas 12- 13 val.

13 - 14.00 Pietūs

14.00 – 16.30 Susipažinimas, stovyklos taisyklės ir programa, grupinė terapija (geštalto kryptis)

16.30 - 17.30 Laisvas laikas

17.30 - 18.30 Kūrybinės dirbtuvės, psichologiniai žaidimai

19.00 - 20.00 Vakarienė, po jos pasirinktinai: pokalbiai, psichologiniai žaidimai prie laužo arba laisvas laikas

22.00 Laikas savirefleksijai, rašymo terapijai, miegui

Šeštadienis

7.30 val. Ryto pasveikinimo ir savęs pažadinimo dienai ritualai, atliekami kartu ar individualiai: mankšta, joga, maudynės, meditacijos ir praktikos

9.00 val. Pusryčiai

10.00 - 12.30 Grupinė terapija (kavos, arbatos, užkandžių pertrauka 15-20 min)

12.30 - 13.30 Laisvas laikas

13.30 - 14.30 Pietūs, po jų laisvas laikas

15.00-16.30 Kūrybinės dirbtuvės, psichologiniai žaidimai

16.30 – 17.00 Laisvas laikas

17.00 – 19.00 Grupinė terapija

19.00 -20.00 Vakarienė, po jos – pirtis, laikas prie laužo: pokalbiai, psichologiniai žaidimai arba laisvas laikas

22.00 Laikas savirefleksijai, rašymo terapijai, miegui

Sekmadienis

7.30 Ryto pasveikinimo ir savęs pažadinimo dienai ritualai, atliekami kartu ar individualiai: mankšta, joga, maudynės, meditacijos ir praktikos

9.00 val. Pusryčiai

10.00 -12.30 Grupinė terapija (kavos, arbatos, užkandžių pertrauka 15-20 min)

13.00 -14.00 Pietūs

14.30 -15.00 Laisvas laikas

15.00 -16.30 Grupės užbaigimas, atsisveikinimas

16.30 Išvykimas

Jei jauti kylančią energiją, sakyk sau – TAIP! ir registruokis

Registracija į grupinės terapijos stovyklą

"Gyvenimą keičiantis nuotykis" - kasmet didžiulio susidomėjimo sulaukianti grupinės terapijos (geštalto kryptis) savaitgalinė stovykla liepos 5 – 7 dienomis

Jose dalyvavusieji sako - labai sveika nors kartą metuose atsitraukti nuo kasdieninės rutinos, kad, susigrąžinus vaikišką smalsumą, išvyktum stovyklauti.

Tai puiki galimybė pasiimti pauzę sau. Išminties. Džiaugsmo. Laisvės. Svajonių. Pauzę tam, kad suvoktum, kur dabar esi ir kuria kryptimi norisi judėti toliau. Tam, kad atrastum savo beribes galimybes, kuriomis nesinaudoji. Tam, kad gautum nuoširdų ir motyvuojantį palaikymą, būtiną savęs priėmimui ir savo vertės pamatymui naujai.

Tikrai žinau, kad išėjus iš "užburto rato", galima atrasti savyje tiek daug nepanaudotų galimybių pradėti gyventi lengviau, bendrauti laisviau ir turėti daugiau savęs savo gyvenime.

Tas akimirksniu prabėgsiantis trumpų naktų ir ilgų dienų savaitgalis gali nukeliauti į užmarštį, kaip kad daugelis jų. O gali tavo gyvenimui suteikti naują prasmę ir turėti ypatingą vertę, tapus atskaitos tašku tavo pokyčiui. Tad, jei daugiau nori, nei bijai:

✔️realių pokyčių gyvenime

✔️ susitikti "akis į akį" su tuo, kuris gyvena giliai viduje, suvokti, kas jis, ko jis nori ir daryti tai ar atstovėti jo poreikius, būnant su kitais

✔️atrasti savo galimybes, talentus, svajones, didžiuotis savo išskirtinumu ir priimti savo pažeidžiamumą

✔️patirti jaudulį, tris paras gyvenant su nepažįstamais žmonėmis, kurie stebuklingu būdu taps jums artimesni už kai kuriuos artimuosius

✔️ vakarais sėdėti prie laužo, kaitintis kaimiškoje pirtyje, maudytis šaltiniuotame tvenkinyje ar ežere, klausytis vėjo pievose ir kitų gamtos garsų

✔️jaustis lepinamu, svarbiu, vertingu

KVIEČIU REGISTRUOTIS

Šįkart gyvensime nuostabioje sodyboje "Pievų menė", esančioje 25 km nuo Vilniaus (kryptis – Nemenčinė). Paprastai, likus savaitei iki stovyklos, žmones supažindinu, kad keliese važiuotų vienu automobiliu, dažnai dalyviai iš Vakarų Lietuvos atvažiuoja traukiniu, o iš stoties juos paima naujieji draugai. Tad, nuotykiai prasideda dar iki oficialaus stovyklos atidarymo!

Programoje:

✔️11 valandų skirta grupinei terapijai

✔️ 5 valandos – psichoterapinėms dirbtuvėms: kūrybinės užduotys ir psichologiniai žaidimai. Dirbtuvių temos: "Kas AŠ? Mano tapatybė ir savastis", "KAIP priimti save ir likti savimi, būnant su kitais"

✔️ 2 valandos savirefleksijai ir rašymo terapijai.

✔️✔️ Programa parengta taip, kad užteks laiko ir atsistatymui, pabūnant vienumoje, pasivaikščiojimams, maudynėms, pirčiai, pasisėdėjimui prie laužo ir tiesiog gerai leidžiant laiką.

Valgysime 3 kartus dienoje čia pat pagamintą skanų naminį maistą, kurį ruošianti Alma perduoda jums, kad tikrai turės atsargų, jei kažkam bevakarojant dar norėsis užkrimsti:) ir dar žada mus lepinti naminiais skanėstais per kavos/arbatos pertraukas.

Stovyklą vesiu aš, Danguolė Krupovnickienė. Esu sertifikuota Europos geštalto psichoterapeutė, šiuo metu studijuoju supervizorių programoje; turiu grupinės psichoterapijos ir geštalto konsultavimo organizacijose specializacijas, tobulinausi Dailės, Terapinio rašymo, Kūno ir schemų terapijų kursuose. Taip pat esu sertifikuota Mindfulness Streso valdymo (MBSR) ir Kognityvinės elgesio terapijos (MBCT) mokytoja instruktorė, mokymų lektorė, Europos ir Lietuvos geštaltinių psichoterapijų bei Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijų tikroji narė.

Dalyvių skaičius ribotas – iki 12 žmonių.

Kaina registruojantis ir sumokant iki gegužės 1 d. 300 eur., vėliau – 350 eur. Atsisakius dalyvauti, pinigai nebus grąžinami, bus galima vietoje savęs atsiųsti kitą dalyvį

DETALI PROGRAMA 2024 liepos 5-7 dienomis

Penktadienis

Atvykimas ir įsikūrimas 12- 13 val.

13.00 - 14.00 Pietūs

14.00 – 16.30 Susipažinimas, stovyklos taisyklės ir programa, grupinė terapija (geštalto kryptis)

16.30 - 17.30 Laisvas laikas

17.30 - 18.30 Psichoterapinės dirbtuvės, psichologiniai žaidimai tema: "Kas AŠ? Mano tapatybė ir savastis"

19.00 - 20.00 Vakarienė, po jos pasirinktinai: pokalbiai prie laužo arba laikas tik sau

22.00 Savirefleksija, rašymo terapija, miegas

Šeštadienis

7.30 val. Ryto pasveikinimo ir savęs pažadinimo dienai ritualai, atliekami kartu ar individualiai: mankšta, joga, maudynės, meditacijos ir kitos praktikos.

9.00 val. Pusryčiai

10.00 - 12.30 Grupinė terapija (kavos, arbatos, užkandžių pertrauka)

12.30 - 13.00 Laisvas laikas

13.00 - 15.00 Pietūs, po jų laisvas laikas

15.00-16.30 Psichoterapinės dirbtuvės, psichologiniai žaidimai. Tema – "KAIP priimti save ir likti savimi, būnant su kitais"

16.30 – 17.00 Laisvas laikas

17.00 – 19.00 Grupinė terapija

19.00 -20.00 Vakarienė, po jos – pirtis, kubilas. Nenorintiems pirties, laisvas laikas

22.00 Savirefleksija, rašymo terapija, miegas

Sekmadienis

7.30 Ryto pasveikinimo ir savęs pažadinimo dienai ritualai, atliekami kartu ar individualiai: mankšta, joga, maudynės, meditacijos ir praktikos

9.00 val. Pusryčiai

10.00 -12.00 Grupinė terapija

12.00 -13.00 Pietūs po jų - pasiruošimas atsisveikinimo pasirodymui

14.00 -15.30 Improvizacijos iš stovyklos gyvenimo. Grupės užbaigimas, atsisveikinimas

15.30 Išvykimas

Jei jauti kylančią energiją, sakyk sau – TAIP! ir registruokis, laukiu tavęs šiame stebuklingame pokyčių kelyje😊

Registruotis