Gyvenimą keičiantis nuotykis-2024

02/25/2024

"Gyvenimą keičiantis nuotykis" - tai kasmet didžiulio susidomėjimo sulaukianti grupinės terapijos (geštalto kryptis) savaitgalinė stovykla liepos 5 – 7 dienomis

Tai puiki galimybė pasiimti pauzę sau. Savęs gilesniam pažinimui. Džiaugsmui. Juokui ir ašaroms tave palaikančioje aplinkoje. Laisvės pojūčiui. Palaikymui. Tikėjimui savimi. Svajonėms. Pokyčiui, kurį išsineši į savo gyvenimą. Bendrumo ir artumo jausmui, būnant su žmonėmis, kurie per keletą dienų taps artimesni, nei daugelis dabartinių jūsų aplinkos žmonių.

Tikrai žinau, kad išėjus iš "užburto rato", galima atrasti savyje tiek daug nepanaudotų galimybių pradėti gyventi lengviau, bendrauti laisviau ir turėti daugiau savęs savo gyvenime.

Tas akimirksniu prabėgsiantis trumpų naktų ir ilgų dienų savaitgalis gali nukeliauti į užmarštį, kaip kad daugelis jų. O gali tavo gyvenimui suteikti naują prasmę ir turėti ypatingą vertę, tapus atskaitos tašku tavo pokyčiui. Tad, JEI NORI:

✔️realių pokyčių gyvenime

✔️ susitikti "akis į akį" su tuo, kuris gyvena giliai viduje, suvokti, kas jis, ko jis nori ir atstovėti jį, būnant su kitais

✔️atrasti savo galimybes, talentus, svajones, didžiuotis savo išskirtinumu ir priimti savo pažeidžiamumą

✔️patirti jaudulį, tris paras gyvenant su nepažįstamais žmonėmis, kurie stebuklingu būdu taps jums artimesni už kai kuriuos artimuosius

✔️ vakarais sėdėti prie laužo, kaitintis kaimiškoje pirtyje, maudytis šaltiniuotame tvenkinyje ar ežere, klausytis vėjo pievose ir kitų gamtos garsų

✔️jaustis lepinamu, svarbiu, vertingu,

KVIEČIU REGISTRUOTIS

Šįkart gyvensime nuostabioje sodyboje "Pievų menė", esančioje 25 km nuo Vilniaus (kryptis – Nemenčinė). Paprastai, likus savaitei iki stovyklos, žmones supažindinu, kad keliese važiuotų vienu automobiliu, dažnai dalyviai, gyvenantys toliau nuo Vilniaus, atvažiuoja traukiniu ar autobusu, o iš stoties juos paima naujieji draugai. Tad, nuotykiai prasideda dar iki oficialaus stovyklos atidarymo!

Programoje:

✔️11 valandų skirta grupinei terapijai

✔️ 5 valandos – psichoterapinėms dirbtuvėms: kūrybinės užduotys ir psichologiniai žaidimai. Dirbtuvių temos: "Kas aš esu: mano tapatybė ir esybė. Mano socialiniai vaidmenys. Kaip tapau tuo, kuo dabar esu. Kaip susiformavo mano likimas ir kaip aš jį galiu pakeisti. Kaip daugiau pasitikėti savimi, lengviau bendrauti ir jaustis įdomiu, vertingu, turėti svajonių, kurias galiu įgyvendinti"

✔️ 2 valandos savirefleksijai ir rašymo terapijai.

✔️✔️ Programa parengta taip, kad užteks laiko ir atsistatymui, pabūnant vienumoje, pasivaikščiojimams, maudynėms, pirčiai, pasisėdėjimui prie laužo ir tiesiog gerai leidžiant laiką.

Valgysime 3 kartus dienoje čia pat pagamintą skanų naminį maistą, kurį ruošianti Alma perduoda jums, kad tikrai turės atsargų, jei kažkam bevakarojant dar norėsis užkrimsti:) ir dar žada mus lepinti naminiais skanėstais per kavos/arbatos pertraukas.

Stovyklą vesiu aš, Danguolė Krupovnickienė. Esu sertifikuota Europos geštalto psichoterapeutė, šiuo metu studijuoju supervizorių programoje; turiu grupinės psichoterapijos ir geštalto konsultavimo organizacijose specializacijas, tobulinausi Dailės, Terapinio rašymo, Kūno ir schemų terapijų kursuose. Taip pat esu sertifikuota Mindfulness Streso valdymo (MBSR) ir Kognityvinės elgesio terapijos (MBCT) mokytoja instruktorė, mokymų lektorė, Europos ir Lietuvos geštaltinių psichoterapijų bei Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijų tikroji narė.

Dalyvių skaičius ribotas – iki 12 žmonių.

Kaina registruojantis ir sumokant iki gegužės 1 d. 300 eur., vėliau – 350 eur. Atsisakius dalyvauti, pinigai nebus grąžinami, bus galima vietoje savęs atsiųsti kitą dalyvį

DETALI PROGRAMA 2024 liepos 5-7 dienomis

Penktadienis

Atvykimas ir įsikūrimas 12- 13 val.

13.00 - 14.00 Pietūs

14.00 – 16.30 Susipažinimas, stovyklos taisyklės ir programa, grupinė terapija (geštalto kryptis)

16.30 - 17.30 Laisvas laikas

17.30 - 18.30 Psichoterapinės dirbtuvės, psichologiniai žaidimai tema: "Kas AŠ? Mano tapatybė ir savastis"

19.00 - 20.00 Vakarienė, po jos pasirinktinai: pokalbiai prie laužo arba laikas tik sau

22.00 Savirefleksija, rašymo terapija, miegas

Šeštadienis

7.30 val. Ryto pasveikinimo ir savęs pažadinimo dienai ritualai, atliekami kartu ar individualiai: mankšta, joga, maudynės, meditacijos ir kitos praktikos.

9.00 val. Pusryčiai

10.00 - 12.30 Grupinė terapija (kavos, arbatos, užkandžių pertrauka)

12.30 - 13.00 Laisvas laikas

13.00 - 15.00 Pietūs, po jų laisvas laikas

15.00-16.30 Psichoterapinės dirbtuvės, psichologiniai žaidimai. Tema – "KAIP priimti save ir likti savimi, būnant su kitais"

16.30 – 17.00 Laisvas laikas

17.00 – 19.00 Grupinė terapija

19.00 -20.00 Vakarienė, po jos – pirtis, kubilas. Nenorintiems pirties, laisvas laikas

22.00 Savirefleksija, rašymo terapija, miegas

Sekmadienis

7.30 Ryto pasveikinimo ir savęs pažadinimo dienai ritualai, atliekami kartu ar individualiai: mankšta, joga, maudynės, meditacijos ir praktikos

9.00 val. Pusryčiai

10.00 -12.00 Grupinė terapija

12.00 -13.00 Pietūs po jų - pasiruošimas atsisveikinimo pasirodymui

14.00 -15.30 Improvizacijos iš stovyklos gyvenimo. Grupės užbaigimas, atsisveikinimas

15.30 Išvykimas

Jei jauti kylančią energiją, sakyk sau – TAIP! ir registruokis, laukiu tavęs šiame stebuklingame pokyčių kelyje😊

Registracija: