Mindfulness (dėmesingu įsisąmoninimu) grįsti streso valdymo ir Kognityvinės terapijos praktiniai užsiėmimai besilaukiančioms ir ką tik tapusioms mamomis nuo 2021-10-06 iki 2021-11-24

08/25/2021

Trukmė: 8 savaitės, nuo 2021-10-06 iki 2021-11-24

Vieta: tiesiogiai internete, zoom platforma

Laikas: trečiadieniais 9-11 val.

Naujos gyvybės atėjimas keičia gyvenimą kardinaliai, ypač gyvenant dabartiniu laikmečiu, kai reikia spėti ne tik susivokti vidiniuose pokyčiuose, o ir susitvarkyti su stresinėmis reakcijomis, kylančiomis, susidūrus su išorinio pasaulio iššūkiais. Persitvarkantis kūnas ir psichika, siunčia įvairiausius signalus. Užplūstančią euforiją ir laimės jausmus čia pat keičia nerimastingų minčių, baimių, abejonių, kaltės, savigraužos lydimi negatyvūs išgyvenimai, didinantys įtampas ir stresą. O būtent nėštumo metu labai svarbi būsimos mamytės psichoemocinė savijauta.

Pasiruošimas motinystei reikalauja naujų gebėjimų ir įgūdžių, kuriuos pakankamai paprastai galėsite išsiugdyti, naudodami Mindfulness metodą. Prieš 40 metų JAV sukurtos, ištestuotos ir iš karto sparčiai po visą pasaulį išplitusios 2 Mindfulness programos, paremtos neuromokslu ir šiuolaikine psichoterapija, yra vienas tinkamiausių būdų sustiprinti psichoemocinę savijautą ir visose situacijose bei aplinkybėse jaustis komfortiškiau, ramiau, pasitikint savimi. Tai Streso valdymo (MBSR) ir Kognityvinės terapijos (MBCT) mokymų programos, kurias abi naudosiu šiuose mokymuose.

Dėmesingo įsisąmoninimo pratimai, praktikos, meditacijos ir vizualizacijos nėštumo metu padeda sumažinti stresines reakcijas, nerimastingas mintis, depresines nuotaikas, nerimą, didina pasitikėjimą savimi ir padeda išlaikyti vidinę harmoniją. Taip pat Mindfulness praktikos gali padėti išvengti priešlaikinio gimdymo, įveikti fizinį ir emocinį diskomfortą, įtakoti geresnę būsimo kūdikio ar naujagimio sveikatą, lengviau, be kančios ir baimių, gimdyti ar suvaldyti pogimdyvines depresines nuotaikas.

MOKYMŲ NAUDA:

 • Padidės gebėjimas suvaldyti stresines situacijas ir nerimastingas mintis
 • Gerės gebėjimas susikaupti ir valdyti dėmesį
 • Geriau miegosite
 • Mažės fizinė ir emocinė įtampa, jausite daugiau energijos
 • Matysite daugiau sveikų galimybių išeiti iš stresinės situacijos, mažindami destruktyvius poelgius: emocinį valgymą, "išsikrovimą" pykčiu ir agresyviomis reakcijomis ir pan.
 • Sumažės psichofizinių įtampų, lėtinių skausmų
 • Išsiugdysite didesnį psichoemocinį stabilumą
 • Atgausite vidinę ramybę ir pasitikėjimą savimi
 • Pagerės bendravimas su kitais

DALYVĖS PAPILDOMAI GAUNA

 • Išsamią mokymų medžiagą po kiekvieno užsiėmimo
 • Meditacijų įrašus ir/ar aprašus
 • Mokymų programos baigimo pažymėjimą.
 • Mokymus veda psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė, sertifikuota Mindfulness MBSR ir MBCT programų mokytoja instruktorė, mokymų lektorė, Mindfulness ir Geštalto psichoterapijos Lietuvoje narė

Mokymus veda psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė, viena pirmųjų Lietuvoje sertifikuotų Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) ir Kognityvinės terapijos mokytoja instruktorė, Geštalto psichoterapijos ir Mindfulness asociacijų narė, mokymų lektorė.

KVIEČIU REGISTRUOTIS IR DALYVAUTI. KADA, JEI NE DABAR?

DALYVAVIMO SĄLYGOS: Visos programos kaina - 190 eur., galima mokėti per 2 kartus: registruojantis ir prieš pirmąjį užsiėmimą. Užsiregistravusiems iki rugsėjo 10 d., kaina - 170 eur.

Norinčioms pasiteirauti telefonu: 868774775

DAUGIAU APIE ŠĮ METODĄ IR NAUDĄ: Šio metodo tikslas - per struktūriškai atliekamas pratybas lavinami įgūdžiai, padedantys natūraliai įdiegti į kasdieninį žmogaus gyvenimą gebėjimą valdyti stresą, įtampas, nerimą didinančių minčių srautą, depresines nuotaikas ir negatyvius išgyvenimus. Daugiau apie Mindfulness: https://www.danguolekrupovnickiene.lt/mindfulness/ 

Registracija

Užpildykite šią registracijos formą ir su Jumis netrukus susisieksime