Trijų mėnesių mokymų kursas "Neleisk praeičiai gyventi už tave"

01/12/2024

Kaip jums atrodo – koks svarbiausias įgūdis, leidžiantis žmogui sukurti gyvenimą tokį, kokio būtent jis nori? Pati svarbiausia savybė, kurią verta išsiugdyti - tai sugebėjimas valdyti savo mintis ir emocijas. Jei išmoksite tai daryti, savo gyvenime turėsite absoliučiai viską, ko norite. Pati didžiausia dovana, kurią galite sau padovanoti ir pati labiausiai atsiperkanti investicija gyvenime yra investicija į mokėjimą valdyti savo mintis ir emocijas.

Nes: Sėkmingi santykiai – tai mintys. Pinigai, turtas – tai mintys. Sėkminga karjera – tai mintys. Jūsų grožis - tai mintys. Jūsų savivertė, jūsų nuomonė apie save – tai mintys. Ar savo gyvenime jaučiatės laimėtojais, ar pralaimėtojais – irgi jūsų mintys.

Tai mintys, kurios atsiranda jūsų įsitikinimų ir nuostatų dėka. Jos yra išmoktų taisyklių ir sunkių išgyvenimų bei trauminių patirčių, kurių neperdirbome ir tarsi užstrigome jose, rinkinys. Jei aš tai pradėsiu suvokti, galėsiu leisti sau bent pradėti abejoti jomis ir tada - jas keisti.

Žmogus daugybę kartų per dieną savo mintimis kuria, stipina, motyvuoja save arba naikina. Mintys, keliančios abejones, nuvertinančios, gąsdinančios, keliančios baimę, naikina mane. Jos sukuria negatyvius įvykius ir nepageidaujamas situacijas gyvenime. Bet jūs galite išmokti tvarkytis su jomis ir pradėti tikėti tik tomis mintimis, kurios jus augina, veda link tikslų ir gyvenimo, kokio linkiu sau.

Kviečiu jungtis į trijų seminarų ciklą onlin "Neleisk praeičiai gyventi už tave", kuriame 3 mėnesius mokysimės tvarkytis su mintimis, statyti į vietą vidinius kritikus, kažkada buvusius mums svarbiais žmonėmis, uždarinėti praeities geštaltus ir būti netobulais, bet laimingais

Papildoma vertė - nesvarbu, ar įsigysite vieną seminarą, ar visą ciklą, jūs prisijungsite prie klubo "Malonumas gyventi" uždaros facebook grupės, kurioje jau trys mėnesiai mokomės stiprinti pasitikėjimą savimi ir auginti savivertę.

Šioje grupėje jūs rasite ir galėsite nemokamai tol, kol būsite grupėje, naudotis visa jau esama informacija. Pirmosios trys temos ir praktinės užduotys, susijusios su savęs pažinimu: kas aš esu ir kaip tapau tuo, kuo šiandien save laikau, kas nulėmė mano likimą ir kokie mano dominuojantys elgesio modeliai, nutraukiantys kontaktą su savimi ir kitais. Taip pat galėsite naudotis ne tik teorine medžiaga, bet jums bus prieinami visi savarankiškam darbui skirti pratimai, kad galėtumėte pradėti vertinti save, auginti pasitikėjimą savimi. Tai jūsų stiprybė, jūsų resursai, būtini pokyčiams, norint pradėti gyventi savo gyvenimą ir jaustis jame komfortiškai.

Kaip vyks mokymai? 

Būsime uždaroje facebook grupėje, susitiksime 2 kartus per mėnesį gyvai zoom platformoje (pirmą kartą pristatant temą ir dar kartą, ją baigiant - klausimų atsakymų sesijoje. Kitas 2 savaites gausite medžiagą ir palaikomąsias praktikas darbui individualiai. 

Mokymosi tvarkaraštis detaliai:

  • Vidinio kritiko veidai ir atakuojančios mintys. Kaip atpažinti ir neleisti jiems spręsti mano likimo.  2024 sausio 17 d. 19 val. paskaita gyvai, zoom platformoj

Sausio 24 d. iki 19 val. gausite užduotis individualiai,

Sausio 31 d. iki 19 val. gausite palaikomąsias praktikas/meditacijas, susijusias su šia tema

Vasario 7 d. 19 val. susitiksime gyvai zoom platformoje klausimų - atsakymų, diskusijų sesijai

  • Uždaryk geštaltus!

Vasario 14 d. 19 val. paskaita gyvai, zoom platformoj

Vasario 21 d. iki 19 val. gausite užduotis individualiai,

Vasario 28 d. iki 19 val. gausite palaikomąsias praktikas/meditacijas, susijusias su šia tema

Kovo 6 d. 19 val. susitiksime gyvai zoom platformoje klausimų - atsakymų, diskusijų sesijai

  • Perfekcionizmo įkaitai: idealaus savęs, įsivaizduojamų tobulų santykių ir nepakartojamos karjeros gniaužtai. Kaip iš to išeiti ir jaustis laimingu, nors ir netobulu?

Kovo 13 d. 19 val. paskaita gyvai, zoom platformoj

Kovo 20 d. iki 19 val. gausite užduotis individualiai,

Kovo 27 d. iki 19 val. gausite palaikomąsias praktikas/meditacijas, susijusias su šia tema

Balandžio 3 d. 19 val. susitiksime gyvai zoom platformoje klausimų - atsakymų, diskusijų sesijai

Jei negalėsite dalyvauti gyvai, bus daromi įrašai, kad perklausytumėte juos jums tinkamu metu

Vieno mėnesio mokymų kaina - 19,99 Eur

Trijų mėnesių mokymų kaina - 59,97 Eur, kaina, įsigyjant dabar 45 eur 

Įsigykite: 

3 mėnesiųhttps://buy.stripe.com/aEU8zU3pheMkevC7sz 

1 mėnesio: https://buy.stripe.com/28o8zUf7Zaw4dryeV0 

Rekvizitai, norintiems mokėti pavedimuVšĮ Konsultacijų ir mokymo centras "ESU,  Įm. k: 304480820, A.s. Nr. LT244010051003899461