Aš ir jie: apie vienatvę, vienišumo jausmą ir artumo siekį 2021-10-13

08/23/2021

Vienas svarbiausių žmogaus poreikių - būti artimame santykyje su kitais. Tačiau daugelis žmonių jaučiasi vieniši, nepritampantys, nesuprasti. Pandemijos situacijoje taip besijaučiančių žmonių skaičius dar padidėjo, padaugėjo šeimų, nebejaučiančių artumo ir emocinio ryšio. Ką daryti, kad nesijaustum vienišu ir kaip bendrauti su kitais, kad būtum išgirstas?

Kviečiu dalyvauti seminare, kuriame sužinosite, kokie yra vienišumo tipai ir kaip tvarkytis su kiekvienu jų siūlo šiuolaikinė psichoterapija. Turėsite galimybę pasianalizuoti, kas asmeniškai jums kelia sunkumų ir kaip tai galėtumėte keisti. Taip pat sužinosite, kokie yra bendravimo etapai, kurių pagalba galėsite lengviau pradėti ir palaikyti pokalbį bei praktiškai įsitikinti, kaip tai veikia, išbandydami tai jau šio seminaro metu.

Seminaras parengtas, naudojantis Geštalto ir Kognityvinės terapijos bei Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) pratimais bei praktikomis.

Seminarą veda psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė, sertifikuota Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) ir Kognityvinės terapijos mokytoja instruktorė, Geštalto psichoterapijos ir Mindfulness asociacijų narė, mokymų lektorė.

RENGINIO DALYVIAI GAUS:

1. Išsamią teorinę informaciją šia tema;

2. Išmoks geriau suprasti savo jausmus ir tvarkytis su sunkiais išgyvenimais bendraujant;

3. Galės tiesiogiai užduoti jiems aktualius klausimus ir iš karto gauti atsakymus;

5. Lektorės paruoštą medžiagą-skaidres ir seminaro vaizdo įrašą;

6. Dalyvavimą patvirtinantį pažymėjimą.

Seminaras vyks zoom platformoje, vieno seminaro trukmė 2 valandos (nuo 19-21 val.), iš kurių 1,5 val. užims teorija ir praktinės užduotys, o pusvalandis bus skirtas jums, jūsų klausimams, diskusijoms ir pasidalijimams. Registruojantis galite iš karto atsiųsti savo rūpimą klausimą.

DALYVAVIMO SĄLYGOS:

Seminaro kaina 27 eur., registruojantis į du ir daugiau seminarų iš karto, vieno seminaro kaina 25 eur. Registracija tvirtinama po apmokėjimo. Norintiems pasiteirauti telefonu: 868774775 

 www.info@esukmc.lt  www.danguolekrupovnickiene.lt