Apie netekties skausmą    2021-11-03

08/21/2021

Neuromokslininkų teigimu, patį didžiausią stresą, neigiamai veikiantį visas organizmo funkcijas išgyvename, susidūrę su netektimis. Šio seminaro metu sužinosite, kokios būna netektys, kuo skiriasi sveikas gedėjimas nuo patologinio, komplikuoto, kokias stadijas gedėdami turime praeiti ir kodėl negalime slopinti jausmų bei kas rodo, kad esame neišgedėję, nors netektis įvykusi jau senai. Taip pat sužinosite, kaip galima palengvinti savo išgyvenimus ir atlikti pratimus, padedančius užbaigti santykius su tuo, ką praradai bei rasti būdų, padedančių susigrąžinti ryšį su savimi ir gyvenimu.

Kviečiu dalyvauti tuos, kas išgyvena netektis ir esančius šalia jų, kad galėtumėte sužinoti, kaip reikėtų bendrauti su netektį išgyvenančiais žmonėmis ir kokių klaidų nedaryti.

Seminaras parengtas, naudojantis Geštalto ir Kognityvinės terapijos bei Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) pratimais bei praktikomis.

Seminarą veda psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė, sertifikuota Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) ir Kognityvinės terapijos mokytoja instruktorė, Geštalto psichoterapijos ir Mindfulness asociacijų narė, mokymų lektorė.

RENGINIO DALYVIAI GAUS:

1. Išsamią teorinę informaciją šia tema;

2. Išmoks praktinių metodų, padedančių išgyventi netekties skausmą;

3. Galės tiesiogiai užduoti jiems aktualius klausimus ir iš karto gauti atsakymus;

5. Lektorės paruoštą medžiagą-skaidres ir seminaro vaizdo įrašą;

6. Dalyvavimą patvirtinantį pažymėjimą.

Seminaras vyks zoom platformoje, vieno seminaro trukmė 2 valandos (nuo 19-21 val.), iš kurių 1,5 val. užims teorija ir praktinės užduotys, o pusvalandis bus skirtas jums, jūsų klausimams, diskusijoms ir pasidalijimams. Registruojantis galite iš karto atsiųsti savo rūpimą klausimą.

DALYVAVIMO SĄLYGOS:

Seminaro kaina 27 eur., registruojantis į du ir daugiau seminarų iš karto, vieno seminaro kaina 20 eur. Registracija tvirtinama po apmokėjimo. Norintiems pasiteirauti telefonu: 868774775 

 www.info@esukmc.lt  www.danguolekrupovnickiene.lt