8 savaičių Mindfulness, dėmesingu įsisąmoninimu, grįsto Streso valdymo ir Kognityvinės terapijos praktinių užsiėmimų programa Vilniuje nuo kovo 7 

01/29/2022

Ar norėtum gyventi be nuolatinio streso, susierzinimo, įtampų, išmokti suvaldyti užplūstančias emocijas ir nerimą keliančias mintis, jaustis emociškai stabiliu ir daugiau pasitinčiu savimi?

To galima išmokti Mindfulness, dėmesingu įsisąmoninimu, grįstuose praktiniuose mokymuose, sukurtuose, remiantis neuromokslu, šiuolaikine psichoterapija ir budistinėmis praktikomis.

Būtent išmokti. Ne sužinoti, o išsiauginti naujus įpročius ir įgūdžius, leidžiančius reaguoti ir elgtis kitaip, suvokti save, atstovėti savo ribas, būti geranoriškesniu sau, atpažinti savo poreikius ir jais remtis.

❓Paklauskite savęs - kaip mano gyvenimas pasikeistų, jei "karštoje situacijoje" mokėčiau stabtelti dar iki automatinio impulso sureaguoti ir padaryčiau Išminties pauzę, kad suvokčiau, kas dabar vyksta ir ko aš iš tikrųjų dabar noriu, o tada sureaguočiau jau ne autopilotu, bet taip, kaip iš tikrųjų toje situacijoje noriu.

❓Arba - kaip pasikeistų mano gyvenimas, jei mokėčiau priimti save netobulu, klystančiu, leisčiau sau padaryti klaidų ir dėl to pats netapčiau klaida, nebausčiau ir neniekinčiau savęs?

Jei nori išmokti tvarkytis su patiriamais kasdieniniais gyvenimo iššūkiais ir sunkumais, kviečiu dalyvauti 8 savaičių trukmės Mindfulness, praktinių užsiėmimų programoje. Mokslu ir tyrimais įrodyta, kad per du mėnesius pratybų "ištreniruojame" smegenis reaguoti ir elgtis kitaip ir jaustis komfortiškiau visose gyvenimo situacijose.

Kodėl sunku mokytis ir keistis vienam?

1. Todėl, kad sunkumus patiriame bendraudami su aplinkiniais, tad, ir mokytis su jais tvarkytis, taip pat turime, būdami su santykyje su kitais žmonėmis. Be to, galiu mokytis ne tik iš savo, bet ir iš grupės dalyvių patirčių.

2. Dar svarbi priežastis yra tai, kad pokyčiams reikalinga saugi aplinka, palaikymas, grįžtamasis ryšys.

3. Taip pat labai svarbus yra įsipareigojimas grupėje - tai stiprina motyvaciją, didina kantrybę nesustoti ir tęsti praktikas.

Mindfulness mokymų programos šiuo metu pasaulyje laikomos vienomis efektyviausių metodų, padedančių susitvarkyti su stresu, nerimu, baimėmis, sunkiomis emocijomis, depresinėmis nuotaikomis, didinti pasitikėjimą savimi ir auginti savivertę. Prieš 40 metų JAV sukurtos, ištestuotos ir iš karto sparčiai po visą pasaulį išplitusios dvi bazinės Mindfulness programos - Streso valdymo (MBSR) ir Kognityvinės terapijos (MBCT), kurias abi naudosiu šiuose praktiniuose užsiėmimuose.

KAIP VYKS MOKYMAI?

✔8 savaites pirmadieniais (nuo kovo 7 d. iki gegužės 2 d.imtinai nuo 18-20.30 val.) vyks gyvi užsiėmimai Vilniuje, Senamiestyje arba Naujamiestyje, tiksli vieta bus pranešta vėliau

Visos datos: kovo 7, 14, 21, 28, balandžio 4, 11, 25, gegužės 2 d.

✔Koncentruotai ir trumpai bus pateikiama būtiniausia teorija

✔Naudojamos formalios ir neformalios praktikos, pratimai, meditacijos, vizualizacija

✔Darbas mažose grupelėse ir savo patirčių, įžvalgų išsakymas

✔Užduotys, atliekamos savarankiškai per savaitę iki sekančio susitikimo

MOKYMŲ NAUDA:

📌Išmoksite kuo dažniau, net ir sunkiausiose situacijose, padaryti Išminties pauzę, būti "čia ir dabar", įsižeminti, nesusitapatinti su kylančiomis emocijomis, mintimis ir situacija

📌Atpažinsite savo automatinius reagavimo ir elgesio būdus ir mokėsite juos keisti labiau jums priimtinais

📌Didinsite gebėjimus suvaldyti stresines situacijas ir nerimastingas mintis

📌Matysite daugiau sveikų galimybių išeiti iš sunkių situacijų

📌Mažės destruktyvūs poelgiai: emocinis valgymas, svaiginimąsis, "išsikrovimas" pykčiu ir agresyviomis ar savidestrukcinėmis reakcijomis

📌Išmoksite atpažinti emocijas ir išbūti su jomis

📌Išsiugdysite didesnį psichoemocinį stabilumą

📌Sumažės psichofizinių įtampų, lėtinių skausmų

📌Atgausite vidinę ramybę, auginsite savivertę ir didinsite pasitikėjimą savimi

📌Atpažinsite tikruosius savo poreikius, pradėsite remtis savimi ir dažniau būti "savo pusėje"

📌Matysite daugiau galimybių savo gyvenime

DALYVIAI PAPILDOMAI GAUNA:

✔Išsamią mokymų medžiagą po kiekvieno užsiėmimo

✔Meditacijų įrašus ir/ar aprašus

✔Galimybę uždaroje facebook grupėje keistis savo patirtimis ir įžvalgomis su kitais dalyviais

✔Mokymų programos baigimo pažymėjimą

MOKYMUS VEDA psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė (Rygos, Vilniaus geštalto institutas, Europos geštaltinės psichoterapijos asociacijos akreditacija), sertifikuota Mindfulness MBSR ir MBCT programų mokytoja instruktorė, šias grupes vedanti nuo 2017 metų, mokymų lektorė.

DALYVAVIMO SĄLYGOS:
Visos programos kaina - 210 eur., galima mokėti per 2 kartus: registruojantis ir prieš pirmąjį užsiėmimą.
Užsiregistravusiems iki vasario 20 d. ir studentams bei įmonėms, registruojančioms 2 ir daugiau darbuotojų, kaina - 180 eur.

Registracija į Mindfulness praktinių užsiėmimų programą