4 dienų GYVENIMĄ KEIČIANTIS NUOTYKIS

05/19/2022

Ar jauti, kad jau atėjo laikas grįžti į SAVE? Kad pametei SAVE nesibaigiančioje užsisukusių darbų, istorijų ir pasikartojančių problemų raizgalynėje? Ir ne, ne išorinės aplinkybės turi pasikeisti, kad Tu pasijustum geriau. Pasikeisti turi Tavo vidus, kad jį atspindėdamas pasaulis pradėtų keistis.

Ir jei jau turi pakankamai drąsos atsigręžti į SAVE, kviečiu į stiprią, unikalią grupinės draugiškos terapijos kelionę, kurioje patirsi tikrą vidinių transformacijų nuotykį!

Stovykla skirta:

🎯 Turintiems emocinių sunkumų;

🎯 Išgyvenantiems sunkų laikotarpį, krizinę situaciją;

🎯 Norintiems paleisti praeitį;

🎯 Jaučiantiems, kad laikas atsigręžti į save;

🎯 Norintiems išmokti naudotis šiuolaikinės psichoterapijos priemonėmis, padedančios gyventi lengviau;

🎯 Trokštantiems gauti palaikymą.

4 dienoms nuo kasdieninės rutinos pasitrauksime į gamtą, kad:

✅ stabteltume ir atidžiau įsiklausytume į save;

✅ įgytume naujų psichologinių įrankių, padėsiančių tvarkytis su kylančiais sunkumais ir stipriais išgyvenimais;

✅ pamatytume bendravimą sunkinantį savo elgesio modelį ir bandytume jį keisti;

✅ pasimokytume uždaryti neužbaigtas praeities situacijas, kad "nebeliptume ant tų pačių grėblių";

✅ atpažintume savo ribas ir vis dažniau pasirinktume būti savo pusėje, jas atstovint;

✅ pradėtume kalbėti apie tai, kas man svarbu ir iš tikrųjų girdėti kitus;

✅ gautume ir kitiems duotume palaikymą;

✅ grįžtume prie savo poreikių ir svajonių;

✅ emociškai atsistatytume ir tiesiog gerai leistume laiką su naujais draugais.

Data: Liepos 28-31 d.

Laikas: 14:00 val. (ketvirtadienį startuojame)

Trukmė: 4 dienos, 3 naktys

Vieta: Ignalinos r. Ažušilės kraštovaizdžio draustinis, sodyba "Mažoji Šveicarija" prie Žiežulinio ežero

Dalyvių: skaičius tik 10 žmonių - jausitės saugiai, komfortiškai, joje užteks dėmesio visiems.

Kaina: 4 dienų stovyklos kaina žmogui 350 eur., užsiregistravusiems iki birželio 6 d. arba atvykstant su draugu ar drauge, kaina tik 300 eur.

Rezervacijos avansas 100 eur, kurį gavus, patvirtiname dalyvavimą. Atsisakius dalyvauti, avansas negrąžinamas. Sąskaitą atsiunčiame užsiregistravus info@esukmc.lt

* Į kainą įskaičiuota:

Visos reikalingos priemonės 4 dienoms, 3 nakvynės, terapinė pirtis su profesionaliu pirtininku, valtis, 3 kartus per dieną šviežiai pagamintas naminis maistas, kuriuo mus lepinsianti Alma sako, kad bus skanu "kaip pas močiutę", užkandžiams - dienos pyragas, kava, arbata, kakava, uogų gėrimai ir vaisiai.

Gyvensime dviviečiuose kambariuose (vienas trivietis), WC, dušas.

Kokios terapinės priemonės bus naudojamos?

Geštalto psichoterapija ir Mindfulness sąmoningumo praktikos, grąžinančios į dabartį, į sąmoningą gyvenimą "čia ir dabar". Praeities išgyvenimai mums svarbūs tiek, kad suvoktume, kokią įtaką jie mums daro dabar ir pamatytume daugiau kitų galimybių reaguoti, elgtis, gyventi.

Geriau pažinti save ir keistis padės: dailės ir kūno terapija, vizualizacijos, kūrybiškumo pratimai, sapnų analizė.

Programa

Kasdien ryto laikas iki pusryčių bus skirtas mankštai, pasivaikščiojimui ar prasibėgimui Ažušilės draustinyje (yra takai), meditacijoms, maudynėms ežere ar pasiplaukiojimui valtimi...

Po pusryčių 2.5 val. trukmės grupinės terapijos laikas

Po pietų - individualaus poilsio ir savęs pažinimo įvairiomis psichologinėmis priemonėmis laikas

Prieš vakarienę pora valandų skirsime terapiniam susitikimui grupėje dienos įspūdžių išsakymui, aptarimui

Po vakarienės laikas sau ir rašymo terapija, vakare - atviri pokalbiai prie laužo apie tai, kas man svarbu: su ašaromis, juoku, o gal - dainomis ar šokiais. Kas žino, gal kuris iš naujų draugų turės gitarą?

Šeštadienio vakare norintiems - terapinė pirtis su profesionaliu pirtininku

Sekmadienį grupinė terapija, atsisveikiname, po pietų išvažiuojame

Apie mane:

Stovyklą vesiu aš, geštalto psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė (Europos ir Lietuvos geštalto terapijos asociacijų narė), sertifikuota Mindfulness Streso valdymo (MBSR) ir Kognityvinės elgesio terapijos (MBCT) mokytoja instruktorė, Mindfulness asociacijos narė, paskaitas ir seminarus saviugdos temomis vedu nuo 2005 metų.

🚂 Labai rekomenduoju važiuoti traukiniu ar autobusu į Ignaliną, nuo kurios sodyba tik 2,5 km, iki jos galima atvažiuoti taksi arba mes jus atsivešime 🚕.

👉 Daugiau apie mane www.danguolekrupovnickiene.lt

❤️ Aš jau laukiu tos dienos, kai susitiksiu su jumis, Danguolė, 868774775, info@danguolekrupovnickiene.lt  info@esukmc.lt

Registracija

"Gyvenimą keičiantis nuotykis" - tai kasmet didžiulio susidomėjimo sulaukianti grupinės terapijos (geštalto kryptis) savaitgalinė stovykla liepos 5 – 7 dienomis

Jose dalyvavusieji sako - labai sveika nors kartą metuose atsitraukti nuo kasdieninės rutinos, kad, susigrąžinus vaikišką smalsumą, išvyktum stovyklauti.

Tai puiki galimybė pasiimti pauzę sau. Išminties. Džiaugsmo. Laisvės. Svajonių. Pauzę tam, kad suvoktum, kur dabar esi ir kuria kryptimi norisi judėti toliau. Tam, kad atrastum savo beribes galimybes, kuriomis nesinaudoji. Tam, kad gautum nuoširdų ir motyvuojantį palaikymą, būtiną savęs priėmimui ir savo vertės pamatymui naujai.

Tikrai žinau, kad išėjus iš "užburto rato", galima atrasti savyje tiek daug nepanaudotų galimybių pradėti gyventi lengviau, bendrauti laisviau ir turėti daugiau savęs savo gyvenime.

Tas akimirksniu prabėgsiantis trumpų naktų ir ilgų dienų savaitgalis gali nukeliauti į užmarštį, kaip kad daugelis jų. O gali tavo gyvenimui suteikti naują prasmę ir turėti ypatingą vertę, tapus atskaitos tašku tavo pokyčiui. Tad, jei daugiau nori, nei bijai:

✔️realių pokyčių gyvenime

✔️ susitikti "akis į akį" su tuo, kuris gyvena giliai viduje, suvokti, kas jis, ko jis nori ir daryti tai ar atstovėti jo poreikius, būnant su kitais

✔️atrasti savo galimybes, talentus, svajones, didžiuotis savo išskirtinumu ir priimti savo pažeidžiamumą

✔️patirti jaudulį, tris paras gyvenant su nepažįstamais žmonėmis, kurie stebuklingu būdu taps jums artimesni už kai kuriuos artimuosius

✔️ vakarais sėdėti prie laužo, kaitintis kaimiškoje pirtyje, maudytis šaltiniuotame tvenkinyje ar ežere, klausytis vėjo pievose ir kitų gamtos garsų

✔️jaustis lepinamu, svarbiu, vertingu

KVIEČIU REGISTRUOTIS

Šįkart gyvensime nuostabioje sodyboje "Pievų menė", esančioje 25 km nuo Vilniaus (kryptis – Nemenčinė). Paprastai, likus savaitei iki stovyklos, žmones supažindinu, kad keliese važiuotų vienu automobiliu, dažnai dalyviai iš Vakarų Lietuvos atvažiuoja traukiniu, o iš stoties juos paima naujieji draugai. Tad, nuotykiai prasideda dar iki oficialaus stovyklos atidarymo!

Programoje:

✔️11 valandų skirta grupinei terapijai

✔️ 5 valandos – psichoterapinėms dirbtuvėms: kūrybinės užduotys ir psichologiniai žaidimai. Dirbtuvių temos: "Kas AŠ? Mano tapatybė ir savastis", "KAIP priimti save ir likti savimi, būnant su kitais"

✔️ 2 valandos savirefleksijai ir rašymo terapijai.

✔️✔️ Programa parengta taip, kad užteks laiko ir atsistatymui, pabūnant vienumoje, pasivaikščiojimams, maudynėms, pirčiai, pasisėdėjimui prie laužo ir tiesiog gerai leidžiant laiką.

Valgysime 3 kartus dienoje čia pat pagamintą skanų naminį maistą, kurį ruošianti Alma perduoda jums, kad tikrai turės atsargų, jei kažkam bevakarojant dar norėsis užkrimsti:) ir dar žada mus lepinti naminiais skanėstais per kavos/arbatos pertraukas.

Stovyklą vesiu aš, Danguolė Krupovnickienė. Esu sertifikuota Europos geštalto psichoterapeutė, šiuo metu studijuoju supervizorių programoje; turiu grupinės psichoterapijos ir geštalto konsultavimo organizacijose specializacijas, tobulinausi Dailės, Terapinio rašymo, Kūno ir schemų terapijų kursuose. Taip pat esu sertifikuota Mindfulness Streso valdymo (MBSR) ir Kognityvinės elgesio terapijos (MBCT) mokytoja instruktorė, mokymų lektorė, Europos ir Lietuvos geštaltinių psichoterapijų bei Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijų tikroji narė.

Dalyvių skaičius ribotas – iki 12 žmonių.

Kaina registruojantis ir sumokant iki gegužės 1 d. 300 eur., vėliau – 350 eur. Atsisakius dalyvauti, pinigai nebus grąžinami, bus galima vietoje savęs atsiųsti kitą dalyvį

DETALI PROGRAMA 2024 liepos 5-7 dienomis

Penktadienis

Atvykimas ir įsikūrimas 12- 13 val.

13.00 - 14.00 Pietūs

14.00 – 16.30 Susipažinimas, stovyklos taisyklės ir programa, grupinė terapija (geštalto kryptis)

16.30 - 17.30 Laisvas laikas

17.30 - 18.30 Psichoterapinės dirbtuvės, psichologiniai žaidimai tema: "Kas AŠ? Mano tapatybė ir savastis"

19.00 - 20.00 Vakarienė, po jos pasirinktinai: pokalbiai prie laužo arba laikas tik sau

22.00 Savirefleksija, rašymo terapija, miegas

Šeštadienis

7.30 val. Ryto pasveikinimo ir savęs pažadinimo dienai ritualai, atliekami kartu ar individualiai: mankšta, joga, maudynės, meditacijos ir kitos praktikos.

9.00 val. Pusryčiai

10.00 - 12.30 Grupinė terapija (kavos, arbatos, užkandžių pertrauka)

12.30 - 13.00 Laisvas laikas

13.00 - 15.00 Pietūs, po jų laisvas laikas

15.00-16.30 Psichoterapinės dirbtuvės, psichologiniai žaidimai. Tema – "KAIP priimti save ir likti savimi, būnant su kitais"

16.30 – 17.00 Laisvas laikas

17.00 – 19.00 Grupinė terapija

19.00 -20.00 Vakarienė, po jos – pirtis, kubilas. Nenorintiems pirties, laisvas laikas

22.00 Savirefleksija, rašymo terapija, miegas

Sekmadienis

7.30 Ryto pasveikinimo ir savęs pažadinimo dienai ritualai, atliekami kartu ar individualiai: mankšta, joga, maudynės, meditacijos ir praktikos

9.00 val. Pusryčiai

10.00 -12.00 Grupinė terapija

12.00 -13.00 Pietūs po jų - pasiruošimas atsisveikinimo pasirodymui

14.00 -15.30 Improvizacijos iš stovyklos gyvenimo. Grupės užbaigimas, atsisveikinimas

15.30 Išvykimas

Jei jauti kylančią energiją, sakyk sau – TAIP! ir registruokis, laukiu tavęs šiame stebuklingame pokyčių kelyje😊

Registracija