Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Streso valdymas su Mindfulness – 8 savaičių vidiniai mokymai

3 vasario @ 18:00 - 23 vasario @ 21:00

|Recurring Renginys (Žiūrėti visus)

An event every week that begins at 6:00pm on Pirmadienis, repeating until 2020 23 kovo

Tai Streso ir negatyvių išgyvenimų valdymo bei psichologinio atsparumo ugdymo Programa, sukurta šiuolaikiniam žmogui, pavargusiam nuo streso, įtampų ir impulsyvių reakcijų bei norinčiam išmokti visa tai suvaldyti. Ši Streso valdymo programa yra grįsta mokslu, psichologija ir meditacijomis.

Jos pagrindas – JAV gydytojo Jon Kabat Zinn prieš 40 metų sukurta ir gydymo įstaigose ištirta “Mindfulness based Stress Reduction” programa. Jos esmė – žmones išmokyti suvokti, kas jiems asmeniškai sukelia stresą bei negatyvius išgyvenimus ir duoti įrankius, padedančius išsiugdyti atitinkamus įgūdžius tai suvaldyti. Šios programos efektyvumas patvirtintas daugybe mokslinių tyrimų, užsiėmimai vedami tiek valstybinėse, tiek privačiose organizacijose ir įstaigose beveik visose pasaulio šalyse.

Pats mokymosi procesas pakankamai lengvas, bet rezultatas vienareikšmiškai priklausys nuo to, kaip atlikinėsite kasdienines užduotis. Kursas susideda iš 8 grupinių užsiėmimų, kurie trunka po 3 valandas kartą kartą per savaitę nedidelėse grupėse.

Mokymų programą veda: Danguolė Krupovnickienė – viena pirmųjų Lietuvoje sertifikuotų įsisąmoninimu grįstos psichologijos (Mindfulness) mokytoja-instruktorė, Geštalto psichoterapijos praktikė-konsultantė, lektorė, Mindfulness asociacijos narė.

Informacija

Pradžia:
3 vasario @ 18:00
Pabaiga:
23 vasario @ 21:00
Renginys Category:
Interneto svetainė:
https://www.esukmc.lt/praktiniai-seminarai/mokymai-imonems/

Vieta

Kruopų 7-9
Vilnius,Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt