Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • mokimas jau ivyko.

„STRESAS IR KŪNAS. PSICHOSOMATIKA. PSICHOLOGINIS ATSPARUMAS“ kovo 17 d.

2018 kovo 17 @ 9:30 - 16:00

| Eur70

Vienos dienos teorinis ir praktinis seminaras tiems, kas nori suvokti neatpažintų ir neišreikštų emocijų bei impulsyvaus elgesio pasekmes savo sveikatai, sužinoti, kaip visa tai tampa stresu ir kas atsitinka, kai stresas ilgam “apsigyvena” mumyse bei praktiškai išbandyti paprastus ir efektyvius būdus, padedančius įsisąmoninti savo emocijas ir suvaldyti stresines situacijas, atpažinti įtampas kūne ir pasimokyti jas atpalaiduoti.

Mūsų kūne viskas tarpusavyje susiję ir turi prasmę. Sakoma, kad būtent psichosomatikos dėka esame apsaugomi, nes dvasinį skausmą pergyventi yra sunkiau, nei fizinį. Tad, kūnas skuba į pagalbą psichikai, perimdamas ir pas save “apgyvendindamas” dalį skausmo, kurį mūsų psichikai būtų per sunku ištverti. Kaip sako garsusis kūno psichoterapeutas A. Lowenas, visos užgniaužtos emocijos ir negatyvios patirtys, kauptos nuo ankstyvos vaikystės iki dabarties, nusėda mūsų kūne, pavirsdamos vadinamaisiais emociniais (raumenų) šarvais, tampančiais daugelio sutrikimų ir ligų priežastimi.

Išmokus atpažinti ir suvaldyti savo emocijas, įsiklausyti į savo kūno pojūčius ir atpalaidavus emocines įtampas kūne, būsime ne tik sveikesni, bet ir geriau jausimės, lengviau bendrausime ir sėkmingiau sieksime profesinės karjeros.

Programa parengta, remiantis kognityvine elgesio psichologija, dėmesingo įsisąmoninimo (Mindfulness) praktikomis, Geštalto psichoterapijos eksperimentais bei kūno psichoterapeutų ir bioenergetikų (A. Loweno, V. Reicho) pratimais. Atvykstant su savimi turėti storesnes kojines arba tapkutes. Numatyta valandos trukmės pietų pertrauka ir 2 trumpos pertraukėlės. Vieta: Kruopų 7-9, Vilnius. Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus vieta gali keistis, tokiu atveju apie tai informuosime atskirai.

Mokymus veda Danguolė Krupovnickienė, Geštalto psichoterapijos konsultantė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos (Mindfulness) asociacijos narė, sertifikuota Įsisąmoninimu grįstų Streso valdymo ir Kognityvinės terapijos mokytoja – instruktorė, socialinių ir teatro režisūros mokslų magistrė.

Seminaro kaina – 70 Eur, vieta rezervuojama tik gavus įmoką, sąskaita atsiunčiama užsiregistravus. Registracija: https://www.esukmc.lt/mokymas/stresas-ir-kunas-psichosomatika-kovo-17-d/

Registracija


Informacija

Data:
2018 kovo 17
Laikas:
9:30 - 16:00
Kaina:
Eur70
Renginys Category:

Vieta

Konsultacijų ir mokymo centras “Esu”
Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt