Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • mokimas jau ivyko.

„STRESAS IR KŪNAS“ rugsėjo 9, spalio 28 d.

2017 rugsėjo 9 @ 10:00 - 16:00

| 55€

tai 6 valandų teorinis ir praktinis seminaras, norintiems įgyti žinių apie streso įtaką sveikatai ir savijautai, praktiškai įsitikinti, kaip stresas veikia kūną ir kaip tai įtakoja mūsų sveikatą bei išmokti efektyvių būdų jį suvaldyti. Mokysimės suprasti, kokią įtaką stresas turi 3 svarbiausiems sveikatos komponentams – fiziniam kūnui (psichosomatinės ligos, fascijų elastingumo praradimas bei  judėjimo ir atramos aparato sutrikimai, raumenų spazmai ir kitos įtampos), psichikai (mintys, emocijos, depresyvumas, savivertė, požiūris) ir socialiniam (santykiai su aplinkiniais).

Seminaro metu stebėsite save, remdamiesi savo pojūčiais, nes tik taip galima išmokti būti dabartyje, o tai yra labai svarbu, nes dažnai stresą sukelia gyvenimas praeities prisiminimuose arba baimėje dėl ateities. Taip pat išmoksite lengvai suprantamų ir paprastai kasdieniniame gyvenime taikomų technikų ir prtatimų, antistresinių ir neigiamų minčių perkeitimo meditacijų ir kitų efektyvių praktikų, kuriomis iš karto galėsite remtis kasdieniniame gyvenime.

Programa parengta, remiantis dėmesingu įsisąmoninimo (Mindfulness) ir pasaulinio garso kūno psichoterapeuto, bioenergetiko, įrodžiusio ryšį tarp fizinės ir psichinės sveikatos, Aleksandro Loweno pratimais bei kai kuriomis masažo technikomis. Programos vadovas: Vytautas Krupovnickas, Visceralinių terapeutų asociacijos narys, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narys, Mindfulness mokytojų programos dalyvis, sveikatos specialistas: visceralinė terapija, kūno psichoterapija. Seminarą veda Vytautas Krupovnickas ir Geštalto psichoterapijos konsultantė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos (Mindfulness) asociacijos narė Danguolė Krupovnickienė

Informacija

6 valandų teorinio ir praktinio seminaro kaina – 55 Eur, vieta rezervuojama tik gavus įmoką. Yra galimybė mokėti per du kartus: registruojantis (minimali įmoka 20 Eur), likusią sumą atvykstant į seminarą. Sąskaita atsiunčiama užsiregistravusiems. Seminaro data ir laikas – 2017 m.  rugsėjo 9, spalio 28 d. 10 – 16 val.

Vieta: Kruopų 7-9, Vilnius

Registracija


Informacija

Data:
2017 rugsėjo 9
Laikas:
10:00 - 16:00
Kaina:
55€
Renginys Category:
Interneto svetainė:
http:// https://www.esukmc.lt/mokymas/stresas-ir-kunas/2017-10-28/

Vieta

Kruopų 7-9, Vilnius
Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt