Renginiai kraunami

« All Renginiai

„STRESAS IR KŪNAS“

2029 gruodžio 18

| Eur1300

„STRESAS  IR KŪNAS. PSICHOSOMATIKA“, 6 ak. val. teorinis ir praktinis seminaras organizacijoms (teorijos ir praktikos santykis 70/30), 1 diena – 6 ak. val., grupėje ne daugiau kaip 30 dalyvių.

MOKYMŲ TURINYS IR TIKSLAI:

Šio seminaro metu:

* įgysite žinių apie streso įtaką sveikatai, savijautai ir santykiams;

* suprasite, kaip stresas veikia kūną ir kaip tai įtakoja mūsų sveikatą;

* sužinosite, kokią įtaką stresas turi 3 svarbiausiems sveikatos komponentams:

a) fiziniam kūnui (psichosomatinės ligos, fascijų elastingumo praradimas bei judėjimo ir atramos aparato sutrikimai, raumenų spazmai ir kitos įtampos),

b) psichikai (mintys, emocijos, depresyvumas, savivertė, požiūris),

c) socialiniam (santykiai su aplinkiniais);

* sužinosite, streso valdymo būdų;

* praktiškai bandysite atlikti keletą streso valdymo pratimų ir užduočių: “įsižeminimo“, kvėpavimo, dėmesio koncentracijos, kūne esančių emocinių blokų atpalaidavimo ir energijos išlaisvinimo, neigiamų minčių perkeitimo ir pan.;

* galėsite individualiai atlikti Stresiškumo, Nerimo ir Depresijos įvertinimo testus.

Kokią naudą gausite?

Galimybę giliau pažinti save, išmokstant savistabos, sužinosite, kaip galima pasiruošti stresinėms situacijoms ir suvaldyti savo reakcijas, neįsisąmonintus impulsus veikti, „automatines“ mintis bei emocijas, kad būtų išvengta ne tik asmeninių neigiamų stresinių pasekmių, bet ir konfliktinių situacijų darbe – su kolegomis, vadovais ir  klientais ar partneriais.

Programa parengta, remiantis žymaus austrų neuropatologo, sukūrusio kūno ir proto psichosomatinę terapiją, Vilhelmo Reicho mokymu bei jo mokinio, kūno psichoterapeuto, bioenergetiko, moksliškai pagrindusio ryšį tarp fizinės ir psichinės sveikatos, Aleksandro Loweno pratimais bei dėmesio koncentracijos ir streso valdymo (Mindfulness) praktikomis, kognityvinės elgesio terapijos ir geštalt psichoterapijos principais. Programoje akcentuojama būvimo dabartyje, minčių atpažinimo bei kūno pojūčių svarba, nes, „atpažįstantys kūno signalus, jaučiantys savo kūną, daug lengviau susitvarko su stresinėmis situacijomis ir neserga depresija“ (A.Loven).

Mokymus veda: Danguolė Krupovnickienė, sertifikuota Įsisąmoninimu grįsto streso valdymo (Mindfulness) ir Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos mokytoja – instruktorė, Mindfulness Lietuvoje asociacijos narė, Geštalt psichoterapijos konsultantė, socialinių mokslų magistrė.

*Papildoma informacija: PVM netaikomas, dalyvių apranga – patogi darbui, geriausiai sportinė, reikalingos tapkutės arba storesnės kojinės, jogos kilimėliai arba stora grindų danga, programa gali būti adaptuota pagal individualų organizacijos poreikį.

Registracija


Informacija

Data:
2029 gruodžio 18
Kaina:
Eur1300
Renginys Category:

Vieta

Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt