Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • mokimas jau ivyko.

„MINDFULNESS DIENA“ rugpjūčio 25 d.

2018 rugpjūčio 25 @ 9:30 - 16:00

| Eur130

Žiūri į save ir aiškiai matai, kad esi įtrauktas į „gyvenimo autopilotu“ sūkurį, kuriame pašėlusiu greičiu sukiesi tarp būtinų atlikti darbų, įsipareigojimų, tikslų ir baimių, kol susivoki, jog nebejauti gyvenimo: dingo jausmai, nebematai savęs, nebeturi svajonių ir laiko SAU ir net nebegalvoji, kas tas AŠ, kuris turėtų turėti laiko SAU. Gyvenimas įtemptas, kaip spyruoklė, kuri, kartais jauti – vieną gražią dieną ims ir nutruks. Ir kas tada..? Todėl sakau –  STOP! Atėjo laikas pauzei, per kurią gali išmokti stabtelti, įkvėpti oro, susivokti, kur esi ir ką darai ir ar nori visa tai tęsti…  O po to gal ateis išmintingesnis, tai yra, naudingesnis tau, sprendimas?

Šis vienos dienos teorinis ir praktinis seminaras ir yra ta diena, kai kviečiu sau pasakyti STOP! Ir ateiti sužinoti bei praktiškai patirti, kas gi yra tas Mindfulness, taip sparčiai išpopuliarėjęs  visame pasaulyje ir ko jis moko: kas tas dėmesingumas, esamo momento  įsisąmoninimas, „naujoko“ protas, minčių, jausmų, kūno pojūčių ir impulsų veikti atpažinimas…

Tai puiki proga sužinoti, kaip galima išmokti visose situacijose jaustis gerai, o skausmą išgyventi be kančios, mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka, nejaučiant įtampos, depresyvių nuotaikų ar baimių. Be to,  įgytas žinias iš karto mokysitės taikyte praktikoje. Teigiama, kad būtent dėl to, jog įgytos žinios iš karto ir pakankamai lengvai pritaikomos bei naudojamos kasdienybėje, Mindfulness sparčiai išplito Vakarų pasaulyje ir yra vertinamas kaip efektyviausia streso, skausmo ir kitų neigiamų jausmų ir negatyvių patirčių valdymo metodika šiuolaikiniam žmogui.

Mindfulness metodika (liet. dėmesingas įsisamoninimas) buvo sukurta Masačiūsetso universiteto profesoriaus, dr. Jon Kabat-Zinn pagal senąsias meditacines dėmesingumo lavinimo praktikas, pasitelkiant psichologijos ir medicinos mokslą. Mindfulness  itin mėgiamas užsienio „žvaigždžių“ ir tokių korporacijų kaip GOOGLE, FACEBOOK, APLLE… Tai ir Lietuvoje sparčiai populiarėjanti praktika, kurią įvaldžius išmokstama remtis ir pasitikėti savimi visose situacijose ir stebėti, kaip keičiasi gyvenimas, kai pradedi suvaldyti jį: jausmus, situacijas, santykius su aplinkiniais…

Seminarą veda Danguolė Krupovnickienė, sertifikuota Įsisąmoninimu grįsto (Mindfulness) streso valdymo ir kognityvinės terapijos mokytoja – instruktorė, Mindfulness Lietuvoje asociacijos narė, Geštalt psichoterapijos konsultantė.

Seminaro data ir laikas: 2018 m. rugpjūčio 25 d. nuo 9.30 – 16 val.

Vieta : Kruopų 7-9, Vilnius (vieta gali keistis, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus)

Seminaro metu bus 2 pertraukėlės ir valandos pietų pertrauka. Su savimi turėti patogią judėjimui aprangą, šiltesnes kojines arba tapkutes. Kaina: 130 Eur. Užsiregistravusiems iki liepos 1 d. – 90 Eur. Vieta grupėje rezervuojama po apmokėjimo, sąskaita atsiunčiama užsiregistravusiems. Daugiau informacijos: info@esukmc.lt arba tel. 8 687 74775.

Registracija


Informacija

Data:
2018 rugpjūčio 25
Laikas:
9:30 - 16:00
Kaina:
Eur130
Renginys Category:

Vieta

Konsultacijų ir mokymo centras “Esu”
Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt