Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • mokimas jau ivyko.

„PSICHOSOMATIKA, KAIP PAGRINDINĖ NEGALAVIMŲ PRIEŽASTIS. PROTO DIALOGAS SU KŪNU“

2018 balandžio 8 @ 9:00 - 16:00

|Pasikartojantis Renginys (Žiūrėti visus)

An event every day that begins at 09:00, repeating until 2018 April 8

| €250

Visi kone kasdien atsiduriame tokiose situacijose, kai paaiškėja, jog dirbdami tik su kūnu, žmogui padėti negalime. Klientai ateina ir jau iš jų laikysenos galime daug pasakyti apie sveikatą ir savijautą. O jiems pradėjus šnekėti, ko gero, visada išgirstame tą patį – kokie jie pavargę, apsunkę ir sustingę, prislėgti ir įsitempę, kaip juos kankina įkyrios mintys, ištisai besisukančios galvoje, kurių niekaip negalima sustabdyti. Būtent šios mintys ir yra tiesiogiai susijusios su įtampomis kūne, kurias nuėmus, aprimsta ir tas negatyvių minčių srautas. Tad, mokysimės atrasti tuos 7 pagrindinius V. Reicho įvardintus raumenų šarvus ir juos nuimti, kad galėtume iš esmės pakeisti klientų savijautą ir sveikatą.
Šių mokymų pritaikymas sau, savo artimiesiems ir klientams kasdieniniame Jūsų darbe – 95 %… Po seminaro bus išduoti Dalyvio pažymėjimai. Mokymus veda Vytautas Krupovnickas, sveikatos specialistas, Visceralinių terapeutų asociacijos narys, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos (Mindfulness) asociacijos narys, sertifikuotas Streso valdymo ir Kognityvinės terapijos mokytojas-instruktorius.
Mokymai praktiniai, darbas vyks grupėje ir individualiai porose, dalyvių skaičius – 8. Mokymosi temos:
1. Pagrindiniai 7 kūno terapijos pradininko V. Reicho raumenų blokai arba „emociniai šarvai“, jų suradimas ir blokų šalinimas. Atskirai dirbsime su žandikauliu burnos ertmėje.
2. Streso įtaka ir jo išraiška kūne. Psichoemocinių būsenų korekcija. Aiškinsimės pagrindines negatyvaus požiūrio į gyvenimą priežastis ir pasekmes, naudosime tam tikras technikas, padedančias atstatyti kūno funkcijas ir emocinę būklę.
3. Kūno pusiausvyra ir vidiniai savireguliacijos procesai. Mokysimės padėti žmogaus kūnui pasiekti kuo didesnę pusiausvyrą – būklę, kai sumažėja susidariusi įtampa, atsipalaiduoja audiniai ir įsijungia vidiniai savireguliaciniai procesai, padedantys išlaikyti pusiausvyrą ir pasiekti struktūrų atsipalaidavimo ir simptomų išnykimo.
4. Mokysimės aptikti vietas, kurios jau problematiškos, nors dar nekelia skausmo ir kaip dirbti su jomis.
5. Klubo ir kitų sąnarių judesio sutrikimai. Mokysimės atstatyti sąnarių judrumą ir raumenų tonusą.
6. Raumenų-sausgyslių meridianai.

Ir, žinoma, pirmiausia, patys atsikratysime visų spazmų, įtampų ir blokų, prisirinktų, keliaujant vingiuotu gyvenimo keliu…
Taip pat bus numatytas laikas atsakymams į individualius jūsų klausimus ir pageidavimus, kurie atsirado dirbant su žmonėmis

Data, laikas ir vieta: 2018-04-07 nuo 10 iki 17 val. ir 2018-04-08 nuo 9.00 iki 16.00 val., Kruopų 7-9, Vilnius

Kaina – 250 Eur, registracijos avansas 100 Eur. Registracija: info@vytautaskrupovnickas.lt, tel. Nr. 868470488

Informacija

Data:
2018 balandžio 8
Laikas:
9:00 - 16:00
Kaina:
€250
Renginys Category:
Interneto svetainė:
http://www.vytautaskrupovnickas.lt

Vieta

Mindaugo 21, Vilnius
Mindaugo 21
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt