Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Atviras Mindfulness vakaras “Gėda. Kaltė. Pyktis. Baimė”

vasario 5 @ 18:00 - 21:00

Kviečiu visus: ir tuos, kas nori iš arčiau susipažinti su mindfulness, ir tuos, kas jau yra dalyvavę mokomųjų praktikų grupėse, tęsdami jas savarankiškai arba dėl kažkokių priežasčių nustoję tai daryti… Ir tai  visai normalu, nes mums visiems taip nutinka, kadangi nepalaikomi įpročiai silpsta, gal nebeužteko laiko, kantrybės ar tiesiog pamiršome. Tad, palaikomasis vakaras – puiki galimybė vėl uždegti save norui pabūti su savimi, pabendrauti su grupės draugais, prisiminti, ko mokėmės ir ko išmokome. Ir svarbiausia – tai galimybė iš tikrųjų grįžti prie savęs, savo minčių, jausmų ir poreikių, trumpam stabtelint, nurimstant ir įsiklausant į save, susiaurinus dėmesio lauką tik iki kvėpavimo stebėjimo…

Mindfulness atviri vakarai kaskart turi vis kitą aktualią temą, gimstančią iš stresą keliančių situacijų. Šio vakaro tema “Apie gėdą…” Gėda nėra įgimtas jausmas. Tai per gyvenimą užgyventas emocijų ir jausmų mišinys, kurį „maišome“ kiekvienas sau individualiai iš įvairiausių nuo ankstyvos vaikystės mus lydinčių patirčių rinkinio, sukurto, remiantis svarbių asmenų nuomone, pamokymais, reikalavimais ar vertinimais. O ką šiuo klausimu pataria ir kokias praktikas rekomenduoja Mindfulness? Kviečiu atvykti norinčius sužinoti, kaip galima visa tai, ką per gyvenimą „užgyvenome“, „išgyvendinti“.. Tad, vakaro metu ne tik sužinosite, kodėl mums taip gėda kalbėti apie gėdą, turėti problemų ar jausti tai, ką iš tikrųjų jaučiu, bet ir mokysimės Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) praktikų, leidžiančių išsivaduoti iš šių negatyvių jausmų gniaužtų, atpažįstant ir įsisąmoninat tai, kas slypi už gėdos išgyvenimo. 

Daugiau šia tema: https://www.esukmc.lt/straipsniai/

https://www.esukmc.lt/6518-2/

Vakarą ves viena pirmųjų Lietuvoje Įsąmoninimu grįsto Streso valdymo ir Kognityvinės terapijos sertifikuota mokytoja instruktorė, Geštalto psichoterapijos praktikė konsultantė Danguolė Krupovnickienė.

**********

Mindfulness praktikos:

  • ugdo sąmoningumą, kantrybę ir disciplinuotumą,
  • treniruoja dėmesį, formuoja įgūdžius jį valdyti,
  • išlaisvina kūrybiškumą, smalsumą bei pasitikėjimą savimi,
  • moko atpažinti ir išreikšti savo pojūčius, mintis, emocijas, pojūčius kūne,
  • formuoja naujus įpročius ir gebėjimus priimti realybę, jos nevertinant,
  • lavina geranoriškumą sau ir aplinkiniams,
  • skatina empatiškai bendrauti su visais.

Grupėje dalyvių skaičius ribotas, būtina registracija, galima registruotis iš karto į kelis renginius. Vieno vakaro kaina 25 Eur, pervedama į Įmonės sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant „už dalyvavimą Mindfulness vakare xxx (data)“. Bankas LUMINOR, sąskaitos Nr. LT244010051003899461. Jei mokėtojas – juridinis asmuo, registruojantis atsiųskite rekvizitus sąskaitos išrašymui.

Laikas: nuo 18 – 21 val. veta: Kruopų 7- 9, Vilnius

Registracija


Informacija

Data:
vasario 5
Laikas:
18:00 - 21:00
Renginys Category:

Vieta

Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt