Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • mokimas jau ivyko.

„PADĖK SAU PAČIAM“ nuo spalio 3 d. 18 val.

2017 spalio 3 @ 18:00 - 20:30

| 240€

„PADĖK SAU PAČIAM“ – tai 8 vakarų (nuo 18 iki 20.30 val.) tęstinė praktinių mokymų programa, norintiems gyventi lengviau, suvaldant neigiamas būsenas ir didinant pasitikėjimą savimi, išmokus nerimą ar stresą keliančiose situacijose remtis praktinės psichologijos žiniomis, meditacijomis ir išlaisvintu kūrybiškumu bei teatrinėmis improvizacijomis.

Mokysimės vidinį ir kitus kritikus “pastatyti į vietą”, susitvarkyti su užsitęsusiomis negatyviomis mintimis, pamilti save, didindami pasitikėjimą savimi, augindami savivertę, įsiklausydami į savo poreikius, suvaldydami nerimą, stresą, emocijas ir kitas neigiamas būsenas. Išmoksime pažinti kitus žmones ir laisvai, be baimės, kalbėti viešai, bendrauti taip, kad būtume išgirsti, suprasti ir sulauktume susidomėjimo mumis. O, nustojus nerimauti dėl ateities ar pergyventi dėl praeities, atrasime gyvenimo dabartyje džiaugsmą, susigrąžinsime kažkur nustumtas svajones ir leisime joms pildytis.

Programa sudaryta iš 4 pagrindinių dalių:

  • streso, nerimo, baimių, užsitęsusių negatyvių minčių, emocijų, kančios ir kitų neigiamų būsenų valdymas
  • žmonių pažinimo ir bendravimo įgūdžių lavinimas, santykių kūrimas, meilės sau ir savivertės didinimas
  • kūrybiškumo ugdymas (teatrinės improvizacijos, vaidmenų terapija, kūrybinis rašymas ir kitos menų rūšys), psichologinis sapnų aiškinimasis
  • dėmesio koncentracijos, buvimo “čia ir dabar”, realybės įsisąmoninimo (mindfulness) praktikų ir meditacijų taikymas

Remsimės geštalto psichoterapijos ir įsisąmoninimu grįstos kognityvinės elgesio terapijos principais, Mindfulness meditacijomis ir praktikomis, vaidmenų žaidimais, teatrinėmis improvizacijomis ir kitais kūrybiškumą lavinančiais pratimais.

Programą sudaro 8 užsiėmimai, vykstantys du kartus per savaitę (antradieniais ir ketvirtadieniais), kurių kiekvienas trunka 2,5 valandas, su viena pertraukėle, juose daugiau kaip pusė laiko bus skiriama praktikai.

Grupės taisyklės ir sąlygos: konfidencialumas, geranoriškumas, ribotas skaičius (iki 12 žmonių), amžius – nuo 20 metų. Tai uždara grupė, nauji dalyviai po pirmojo užsiėmimo nebus priimami. Po kiekvieno užsiėmimo bus pateikta visa mokymams reikalinga medžiaga ir kitos užduočių atlikimui reikalingos priemonės, norintiems – išduodami programos baigimo pažymėjimai.

Informacija

Mokymų datos ir laikas:

2017 m. spalio 03, 05, 10, 12 ,17, 19, 24, 26 dienomis nuo 18 iki 20.30 val. Visos programos kaina: 240 EUR (1 užsiėmimas 1 asmeniui 30 Eur). Būtina išankstinė registracija: info@esukmc.lt arba telefonu +370 687 74775. Registracija į grupę patvirtinama po apmokėjimo. Galima mokėti per du kartus – registruojantis ir prieš ketvirtąjį užsiėmimą. Sąskaitą atsiųsime užsiregistravusiems.

Mokymus veda Danguolė Krupovnickienė, Geštalto psichoterapijos konsultantė, Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, Kognityvine ir elgesio terapija grįstos streso valdymo programos (Mindfulness) dalyvė, komunikacijos ir įvaizdžio specialistė, režisierė. Konsultavimo ir seminarų vedimo patirtis – 15 metų.

Mano darbo pagrindas – padėti žmogui kuo greičiau išspręsti šiuo metu jį kankinančias problemas ir išmokyti atrasti savyje galimybes pačiam susitvarkyti su ateityje galinčiais kilti panašiais sunkumais, o, esant reikalui, pasinaudoti pagalba iš šalies. Neprimetu savo požiūrio, o siekiu padėti žmogui priimti sprendimą, kuris jam atrodys geriausias esamoje situacijoje. Mano esminės nuostatos, dirbant ir bendraujant su žmonėmis –  pagarba, pasitikėjimas ir konfidencialumas. Kiekvieną žmogų priimu tokį, koks jis yra – be vertinimų, išankstinių nuostatų, kritiškumo, nesiekdama jo auklėti ar mokyti.  Tai ir yra pagrindiniai Geštalto psichoterapijos principai, kuriais aš vadovaujuosi.  Tikiu, kad kiekvienas žmogus savyje turi daugybę galimybių laimingam gyvenimui, tik kartais reikia padėti jam atrasti juos ir išmokti jais remtis. Pati gyvenime mačiau ir patyriau visko – aukštumų, kritimų ir trauminių išgyvenimų. Nepalūžau, nes kaskart ieškojau naujų galimybių gyventi, pasikliaudama savimi ir mokydamasi oriai priimti pagalbą iš šalies. Šiandien tai tapo vertinga  patirtimi, kurios dėka galiu užtikrintai sakyti, kad mano siūlomas kelias – tai trumpiausias kelias efektyviems pokyčiams į gyvenimo pilnatvę darnoje su savimi ir kitais. Tikėjau ir iki šiol tikiu noro keistis ir prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą galia. Kartais tam reikalingi žmonės, parodantys trumpiausią kelią. Eime kartu…

Registracija


Informacija

Data:
2017 spalio 3
Laikas:
18:00 - 20:30
Kaina:
240€
Renginys Category:

Organizatorius

Konsultacijų ir mokymo centras ESU
Telefonas:
+370 687 74775
El. paštas:
info@esukmc.lt
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt

Vieta

Kruopų 7-9, Vilnius
Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt