Renginiai kraunami

« All Renginiai

Balandžio 2 d. atviras Mindfulness vakaras “Nuoskaudos ir atleidimas”

balandžio 2 @ 18:00 - 21:00

| €25,00
Balandžio 2 d. 18 val. kviečiu į atvirą Įsisąmoninimu grįstos psichologijos, Mindfulness praktikų vakarą, kurio metu, jau susipažinę su Mindfulness, atnaujins savo patirtis, o naujai prisijungę, turės galimybę sužinoti bei išbandyti, kas tai yra ir kaip man tai. Vakaro metu aiškinsimės, kas tai yra tos nuoskaudos ir kodėl jos turi tokią galingą mano sveikatą ir gyvenimo džiaugsmą griaunančią jėgą. Atliksime keletą pratimų, padedančių išgryninti savąjį santykį į savo nuoskaudas bei pasimokysime, kai galima išsilaisvinti nuo tos slegiančios ir griaužiančios naštos.
Šis vakaras skirtas pasimokyti Mindfulness mokymus panaudoti nuoskaudų pažinimui: bandysime suprasti, kas tai yra nuoskauda ir kodėl sakoma, jog tai ne emocija, o galinga reakcija, kurią sukuria keletas tarpusavyje besipinančių jausmų. Aiškinsimės, kodėl taip sunku atsisveikinti su jomis, bandysime suprasti, kas nuoskaudą padaro tokia saldžia ir tuo pačiu nuodinga bei mokysimės gyventi be jų…
Seminaro vedėja Danguolė Krupovnickienė, viena pirmųjųų Lietuvoje sertifikuota Įsisąmoninimu grįsto streso valdymo (Mindfulness) ir Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos mokytoja – instruktorė, Mindfulness Lietuvoje asociacijos narė, Geštalto psichoterapijos praktikė konsultantė.
Laikas: 18-21 val., numatyta 1 pertraukėlė.
Vieta: Mindaugo 21, Vilnius
Kaina: 25 Eur, pervedama į Įmonės sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant „už dalyvavimą Mindfulness vakare xxx (vakaro data)“. Bankas LUMINOR, sąskaitos Nr. LT244010051003899461. Jei mokėtojas – juridinis asmuo, registruojantis atsiųskite rekvizitus sąskaitos išrašymui.
 
Būtina registracija: info@esukmc.lt, tel. Nr. 8 687 74775.

Registracija


Informacija

Data:
balandžio 2
Laikas:
18:00 - 21:00
Kaina:
€25,00
Renginys Category:

Vieta

Mindaugo 21, Vilnius
Mindaugo 21
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt