Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Apie atjautą ir meilę sau gegužės 7 d.

2019 gegužės 7

|Recurring Renginys (Žiūrėti visus)

One event on 2020 sausio 22 at 12:00am

| Eur25

Dažniausiai tik tada, kai jau aiškiai supranti, kad tavo gyvenimas užstrigo ir nebėra nei noro, nei jėgų ieškoti sprendimų ir išeities, kai ryte keliesi net nepailsėjęs, o stebint meile alsuojančius ar gyvenimu besidžiaugiančius žmones, širdį surakina suvokimas, kad čia ne apie mane, pasidaro taip skaudu ir gaila savęs, kad belieka sustoti ir atsigręžti į SAVE. Save, kuriam šiuo metu taip trūksta meilės ir gilių jausmų, Stabtelti tam, kad paklaustum: “Ar aš myliu save?”

Šio vakaro metu sužinosite ir praktiškai išbandysite Įsisąmoninimu grįstos psichologijos, Mindfulness, ir Geštalto psichoterapijos siūlomus būdus rasti Meilės kelią į save. Ieškosime nemeilės sau giluminių šaknų, aiškinsimės, kaip meilę sau numariname su kiekviena nuryta emocija, užgniaužtu savo poreikiu, noru, pamiršta svajone ir nepriimtu komplimentu.

Atliksime pratimus, padedančius surasti, kas iš to, ką per dieną “suvartojame” bendraudami ir atlikdami savo privalomus atlikti darbus, atima iš mūsų jėgas ir kaip tai galime keisti, kad turėtume užtektinai energijos ir džiaugsmo. Kiekvienas sau surasite atsakymus, kaip galima keistis, pradėti geranoriškai žiūrėti į save, priimti save, išgirsti savo poreikius, išmokti pasirūpinti savimi ir įsipareigoti nebeapleisti savęs.

Remsimės Įsisąmoninimu grįsta psichologija (Mindfulness), Geštalto psichoterapija, meditacijomis ir improvizacijomis, meilės sau lygį matuosimės pildydami testus ir atlikdami kitus pratimus.

Mindfulness vakarai kaskart kita tema kiekvieno mėnesio pirmąjį antradienį su sertifikuota Įsąmoninimu grįsto Streso valdymo ir Kognityvinės terapijos mokytoja – instruktore, Geštalto psichoterapijos praktike, lektore Danguole Krupovnickiene.

Šiuose užsiėmimuose gali dalyvauti visi: jau susipažinę su Mindfulness metodu ir norintys palaikyti šiuos įgūdžius bei išmokti naujų dalykų, o taip pat ir tie, kas dar tik nori sužinoti bei praktiškai išbandyti, kaip visa tai veikia. Be to, dalinsimės savo patirtimis, įžvalgomis ir įspūdžiais, perkeliant sąmoningesnio gyvenimo įgūdžius į kasdienybę.

Mindfulness praktikos:

  • ugdo sąmoningumą, kantrybę ir disciplinuotumą,
  • treniruoja dėmesį, formuoja įgūdžius jį valdyti,
  • išlaisvina kūrybiškumą, smalsumą bei pasitikėjimą savimi,
  • moko atpažinti ir išreikšti savo pojūčius, mintis, emocijas, pojūčius kūne,
  • formuoja naujus įpročius ir gebėjimus priimti realybę, jos nevertinant,
  • lavina geranoriškumą sau ir aplinkiniams,
  • skatina empatiškai bendrauti su visais.

Būtina registracija. Kaina 25 Eur, pervedama į Įmonės sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant „už dalyvavimą Mindfulness vakare xxx (data)“. Bankas LUMINOR, sąskaitos Nr. LT244010051003899461. Jei mokėtojas – juridinis asmuo, registruojantis atsiųskite rekvizitus sąskaitos išrašymui.

Laikas: nuo 18 – 21 val. Vieta: Kruopų 7-9, Vilnius

Registracija


Informacija

Data:
2019 gegužės 7
Kaina:
Eur25
Renginys Category:
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt

Vieta

Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt