Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Pagrindiniai Mindfulness instrumentai streso valdymui

sausio 20 @ 18:00 - 21:00

| Eur25
Šis vakaro seminaras – tai galimybė išbandyti pagrindinius Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) instrumentus, skirtus suvaldyti stresą, įtampas ir nerimą. Be to, sužinosite, kaip galima paprastais būdais susikurti vidinę ramybę bet kurioje situacijoje ir priartėti prie savęs tokio, kokiu norite būti. Vietų skaičius ribotas. Kviečiu registruotis, BUS ĮDOMU! Jei šį seminarą norite padovanoti, registruojantis nurodykite to asmens vardą ir pavardę.

Mindfulness – JAV mokslininkų ir medicinos profesoriaus Jon Kabat Zinn sukurta streso valdymo Programa. Jos stulbinantis populiarumas aiškinamas tuo, kad Mindfulness instrumentai pritaikyti šiuolaikiniam žmogui, todėl mokytis yra lengva ir įdomu, o naudoti kasdieninėse situacijose paprasta. Tam nereikia specialios vietos ar išskirtinio nusiteikimo. Mokytis gali įvairaus amžiaus žmonės, patiriantys stresą, nerimą, nuotaikų svyravimus, įvairius psichologinius ir bendravimo sunkumus ar sergantys lėtinėmis ligomis.

Vakaro seminarą veda Danguolė Krupovnickienė, Geštalto psichoterapijos praktikė (individualios konsultacijos ir grupinė terapija), viena pirmųjų Lietuvoje sertifikuotų įsisąmoninimu grįstos psichologijos ir Kognityvinės elgesio terapijos mokytoja – instruktorė, lektorė. Kontaktai: info@esukmc.lt, 8 687 74775

Kaina – 25 eur. Vieta – Konsultacijų ir mokymų centras ESU, Kruopų 7-9

Rekvizitai: VšĮ Konsultacijų ir mokymo centras “ESU”, įmonės kodas 304480820, Sąskaitos Nr. LT244010051003899461. Jei mokėtojas juridinis asmuo, registruojantis įrašykite rekvizitus sąskaitos išrašymui.

RegistracijaInformacija

Data:
sausio 20
Laikas:
18:00 - 21:00
Kaina:
Eur25
Renginys Category:
Interneto svetainė:
https://www.esukmc.lt/mokymas/mindfulness-streso-valdymas/

Organizatorius

Konsultacijų ir mokymo centras ESU
Telefonas:
+370 687 74775
El. paštas:
info@esukmc.lt
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt

Vieta

Konsultacijų ir mokymų centras ESU
Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
8 687 74775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt