Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Mindfulness laimingiems santykiams – birželio 4 d. 18 val.

birželio 4 @ 18:00 - 21:00

| €25,00

Jei norite šeimoje sulaukti didesnio palaikymo, supratimo, džiaugsmo ir pasimokyti suvaldyti impulsyvias reakcijas, dažnai nuvedančias link dramatiškų konfliktų, kviečiu birželio 4 d. 18 val. dalyvauti praktiniame seminare  „Mindfulness laimingiems santykiams“.

Šis vakaras skirtas Mindfulness mokymų panaudojimui gilesniam tarpusavio santykių suvokimui: bandysime suprasti, kas yra ne taip, kad nebejaučiu džiaugsmo, gilių jausmų, trūksta supratimo ir palaikymo, dažnai pasijaučiu nesvarbus, nematomas ir išnaudojamas, kaupiasi nuoskaudos ir kiti sunkūs jausmai. Aiškinsimės ir apie santykių ribas – susiliejimą su kitų šeimos narių poreikiais ir lindimą į „uždraustą zoną“. Mokysimės atrasti tikruosius savo poreikius ir sužinosime, kaip juos patenkinti, nenuskriaudžiant kitų. Susipažinsite su pagrindinėmis bendravimo schemomis, kurias atsinešame iš vaikystės ir iki šiol jomis vadovaujamės bei pasimokysime 5 pagrindinių bendravimo taisyklių, kad būtume išgirsti ir  suprasti.

Gyvenime negalime pakeisti daugelio dalykų ar situacijų, tačiau galime mokytis lengviau priimti kasdienybės iššūkius, pasitelkiant savo vidinę išmintį, padedančią suprasti savo ir gerbti kitų žmonių poreikius.

Seminare gali dalyvauti visi – jau susipažinę su Mindfulness, atnaujins turimas žinias, o naujai prisijungę, turės galimybę sužinoti bei asmeniškai išbandyti, kas tai yra ir kaip tai gali būti naudinga. Būtina išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas.

Seminaro vedėja Danguolė Krupovnickienė, viena pirmųjų Lietuvoje sertifikuotų Įsisąmoninimu grįsto streso valdymo (Mindfulness) ir kognityvinės elgesio terapijos mokytoja – instruktorė, Mindfulness Lietuvoje asociacijos narė, Geštalto psichoterapijos praktikė.

Laikas: 18-21 val., numatyta 1 pertraukėlė.

Vieta: Mindaugo 21, Vilnius

Kaina: 25 Eur, pervedama į Įmonės sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant „už dalyvavimą Mindfulness vakare xxx (vakaro data)“. Bankas LUMINOR, sąskaitos Nr. LT244010051003899461. Jei mokėtojas – juridinis asmuo, registruojantis atsiųskite rekvizitus sąskaitos išrašymui.

 

Registracija


Informacija

Data:
birželio 4
Laikas:
18:00 - 21:00
Kaina:
€25,00
Renginys Category:

Vieta

Mindaugo 21
Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt