Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • mokimas jau ivyko.

MINDFULNESS SKAUSMO VALDYMUI IR PSICHOLOGINIO ATSPARUMO UGDYMUI – balandžio 3 d. likusios laisvos 4 vietos!

2018 balandžio 3 @ 18:00 - 21:00

Likusios 4 vietos, kviečiame prisijungti

Balandžio 3 d. vakaras skirtas tiems, kas nori sužinoti, kas yra Mindfulness ir kaip jis veikia, kaip ši metodika gali padėti lengviau ir išmintingiau gyventi ir kaip jos meditacijos bei praktikos gali padėti malšinti skausmą. Ne veltui Mindfulness metodai buvo sukurti ir pradėti naudoti pirmiausiai skausmo valdymui ir malšinimui bei psichologinio atsparumo didinimui.

Vakaro metu taikysime specifines skausmo valdymą, psichologinį lankstumą ir atsparumą lavinančias intervencijas, dalinsimės savo patirtimis, įspūdžiais ir įžvalgomis. Ne auklėjimas ir ne žinios, o žmogaus psichologinis atsparumas (gebėjimas išbūti, atsigauti ir judėti pirmyn bei prisitaikyti prie įvairių sąlygų) lemia mūsų sveikatą, savijautą ir tai, kaip seksis įgyvendinti gyvenimo tikslus. Taip yra visur: asmeniniuose santykiuose, šeimoje, darbe, sporte, sergančiųjų palatoje ar įmonės valdybos susirinkime.

Daugiau apie  Mindfulness vakarus: jie vyksta kiekvieno mėnesio pirmąjį antradienį su sertifikuota Įsąmoninimu grįsto Streso valdymo ir Kognityvinės terapijos mokytoja– instruktore Danguole Krupovnickiene.

Šiuose užsiėmimuose gali dalyvauti visi: jau susipažinę su Mindfulness metodu ir norintys palaikyti šiuos įgūdžius bei išmokti naujų meditacijų, o taip pat ir tie, kas dar tik nori sužinoti apie Mindfulness bei praktiškai išbandyti, kaip visa tai veikia. Tai nėra tęstiniai mokymai, kaskart atliekamos naujos praktikos vis kita tema Be to, dalinsimės savo patirtimis, įžvalgomis ir įspūdžiais, perkeliant Mindfulness įgūdžius į kasdienybę.

Mindfulness praktikos:

  • ugdo sąmoningumą, kantrybę ir disciplinuotumą,
  • treniruoja dėmesį, formuoja įgūdžius jį valdyti,
  • išlaisvina kūrybiškumą, smalsumą bei pasitikėjimą savimi,
  • moko atpažinti ir išreikšti savo pojūčius, mintis, emocijas, pojūčius kūne,
  • formuoja naujus įpročius ir gebėjimus priimti realybę, jos nevertinant,
  • lavina geranoriškumą sau ir aplinkiniams,
  • skatina empatiškai bendrauti su visais.

Būtina registracija: info@esukmc.lt, tel. Nr. 8 687 74775. Kaina 25 Eur, pervedama į Įmonės sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant „už dalyvavimą Mindfulness vakare xxx (vakaro data)“. Bankas LUMINOR, sąskaitos Nr. LT244010051003899461. Jei mokėtojas – juridinis asmuo, registruojantis atsiųskite rekvizitus sąskaitos išrašymui.

Tvarkaraštis: vasario 6, kovo 6, balandžio 3, gegužės 8, birželio 6, liepos 3, rugsėjo 4, spalio 2, lapkričio 6, gruodžio 4 d.

Laikas: nuo 18 – 21 val.

Vieta:  Kruopų 7- 9, Vilnius

Informacija

Data:
2018 balandžio 3
Laikas:
18:00 - 21:00
Renginys Category:

Vieta

Konsultacijų ir mokymo centras “Esu”
Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt