Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

MINDFULNESS: DĖMESINGUMO UGDYMO IR STRESO VALDYMO PROGRAMA – nuo gegužės 6 d.

birželio 10 @ 18:00

|Recurring Renginys (Žiūrėti visus)

One event on 2019 gegužės 13 at 6:00pm

One event on 2019 gegužės 20 at 6:00pm

One event on 2019 gegužės 27 at 6:00pm

One event on 2019 birželio 3 at 6:00pm

One event on 2019 birželio 10 at 6:00pm

One event on 2019 birželio 17 at 6:00pm

One event on 2019 birželio 25 at 6:00pm

| 180€

Didžiausias priešnuodis stresui yra jo pažinimas. To ir moko Mindfulness 8 savaičių programa, grįsta dėmesingu įsisąmoninimu, psichologija, meditacijomis ir mokslu. Kviečiu prisijungti ir mokytis drauge, nes stresinėje situacijose žinios nepadės, reikalingi įgūdžiai, kuriems susiformuoti ir įsitvirtinti reikalingas laikas.

Informacija

Mindfulness programa – tai dėmesingu įsisąmoninimu grįstas streso valdymo metodas, 1979 m. pradėtas praktikuoti pirmiausia Amerikos gydymo centruose, o vėliau taikomas daugelyje šalių įvairiausiose srityse, siekiant išmokyti, kaip įveikti nerimą, baimes, depresyvumą, impulsyvumą, priklausomybes, išmokti valdyti skausmą ir kitas neigiamas patirtis. Jo autorius Jon Kabat-Zinn daugelį metų tyrinėjo budistines praktikas ir jų poveikį žmogaus emocinėms būsenoms, ypač stresui, taip pat imuninei sistemai ir ligų eigai. Jo sukurtoje ir moksliniais tyrimais pagrįstoje 8 savaičių „Mindfulness based Stress Reduction“ programoje sėkmingai sujungta Rytų patirtis ir Vakarų medicina bei psichologija, siekiant padėti žmogui greitai ir paprastais būdais išsiugdyti įgūdžius gyventi, valdant savo mintis, emocijas ir veiksmus dar iki impulso veikti, o taip pat – išmokti gyventi, esant fiziniams skausmams ir neigiamoms emocinėms patirtims.
Praėjus mokymų kursą, išmokstama susitvarkyti su streso reakcijomis, nerimu, depresija, priklausomybėmis, skausmu ir kitais ligų simptomais. Taip pat, daugelis pabrėžia, kad po šių mokymų pradėjo lengviau bendrauti su šeimos nariais, pagerėjo jų santykiai su draugais, kolegomis ir aplinkiniais. Šiuo metu Mindfulness praktikos itin populiarios ir tarp siekiančiųjų gilesnio savęs pažinimo. „Mindfulness populiarumas pasaulyje aiškinamas tuo, kad ši programa siūlo itin aiškius, trumpus ir efektyvius būdus, kuriuos iš karto galima taikyti įvairiose kasdieninėse situacijose.
Mindfulness plačiai praktikuojamas ir įvairiose organizacijose, siekiant padidinti darbuotojų atsparumą stresui, išmokstant nebijoti naujovių, iššūkių ar problemų ir kūrybiškai jas spręsti, lavinti atvirumą naujoms patirtims ir gebėjimą matyti „naujoko žvilgsniu“, ugdyti savivertę, pasitikėjimą savimi ir pasitenkinimą gyvenimu, taip pat skatinant darbuotojus išmokti priimti kitus žmones tokiais, kokie jie yra.

Kas gali mokytis? Mokytis gali visi, norintys atsikratyti streso, įtampų, pastovaus nuovargio, nerimo, kasdieninių galvos skausmų, viršsvorio, alkoholio ar nemigos. Pats mokymosi procesas pakankamai lengvas, bet rezultatas priklausys nuo to, kaip dirbsite namuose, nes po kiekvieno susitikimo bus skiriamos užduotys. Kursas susideda iš 8 grupinių užsiėmimų, vykstančių kartą per savaitę nuo 18 iki 21 val. nedidelėje grupėje, dalyvių skaičius iki 12 žmonių.  Po pirmojo užsiėmimo nauji nariai į grupę nebepriimami. 

Mokymus veda Danguolė Krupovnickienė,  viena pirmųjų Lietuvoje sertifikuotų Mindfulness mokytoja instruktorė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, Geštalto psichoterapijos praktikė konsultantė, lektorė.

Visos programos kaina – 180 Eur. Vieta grupėje rezervuojama po apmokėjimo, sąskaita atsiunčiama užsiregistravusiems. Neturintiems galimybės iš karto sumokėti visą sumą, galima tartis ją sumokėti per du kartus – registruojantis ir iki ketvirtojo užsiėmimo. Užsiėmimai vyks Vilniaus naujamiestyje Mindaugo 21. Daugiau informacijos: info@esukmc.lt arba tel. 8 687 74775.

Mokymų datos ir laikas: 2019 gegužės 6, 13, 20, 27, birželio 3, 10, 17, 25 nuo 18 iki 21 val.

Registracija


Informacija

Data:
birželio 10
Laikas:
18:00
Kaina:
180€
Renginys Category:
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt

Organizatorius

Konsultacijų ir mokymo centras ESU
Telefonas:
+370 687 74775
El. paštas:
info@esukmc.lt
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt

Vieta

Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt