Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • mokimas jau ivyko.

MINDFULNESS: DĖMESINGUMO UGDYMO IR STRESO VALDYMO PROGRAMA – nuo spalio 30 d.

2017 gruodžio 18 @ 18:00 - 20:30

|Pasikartojantis Renginys (Žiūrėti visus)

One event on 2017 November 6 at 6:00pm

One event on 2017 November 13 at 6:00pm

One event on 2017 November 20 at 6:00pm

One event on 2017 November 27 at 6:00pm

One event on 2017 December 4 at 6:00pm

One event on 2017 December 11 at 6:00pm

One event on 2017 December 18 at 6:00pm

| 180€

Streso ir kitų neigiamų emocijų valdymas – Mindfulness. Tai dėmesingu įsisąmoninimu grįstas streso valdymo metodas, pirmiausia pradėtas praktikuoti  Amerikos gydymo centruose, o vėliau taikomas daugelyje šalių įvairiausiose srityse, siekiant išmokyti, kaip įveikti nerimą, baimes, depresyvumą, impulsyvumą, priklausomybes, išmokti valdyti skausmą ir kitas neigiamas patirtis. Kviečiame prisijungti ir mokytis drauge, nes stresinėje situacijose žinios nepadės, reikalingi įgūdžiai, kurie susiformuoja ir įsitvirtina per 8 savaites.

Informacija

Mindfulness programa – tai dėmesingu įsisąmoninimu grįstas streso valdymo metodas, 1979 m. pradėtas praktikuoti pirmiausia Amerikos gydymo centruose, o vėliau taikomas daugelyje šalių įvairiausiose srityse, siekiant išmokyti, kaip įveikti nerimą, baimes, depresyvumą, impulsyvumą, priklausomybes, išmokti valdyti skausmą ir kitas neigiamas patirtis. Jo autorius Jon Kabat-Zinn daugelį metų tyrinėjo budistines praktikas ir jų poveikį žmogaus emocinėms būsenoms, ypač stresui, taip pat imuninei sistemai ir ligų eigai. Jo sukurtoje ir moksliniais tyrimais pagrįstoje 8 savaičių „Mindfulness based Stress Reduction“ programoje sėkmingai sujungta Rytų patirtis ir Vakarų medicina bei psichologija, siekiant padėti žmogui greitai ir paprastais būdais išsiugdyti įgūdžius gyventi, valdant savo mintis, emocijas ir veiksmus dar iki impulso veikti, o taip pat – išmokti gyventi, esant fiziniams skausmams ir neigiamoms emocinėms patirtims.
Praėjus mokymų kursą, išmokstama susitvarkyti su streso reakcijomis, nerimu, depresija, priklausomybėmis, skausmu ir kitais ligų simptomais. Taip pat, daugelis pabrėžia, kad po šių mokymų pradėjo lengviau bendrauti su šeimos nariais, pagerėjo jų santykiai su draugais, kolegomis ir aplinkiniais. Šiuo metu Mindfulness praktikos itin populiarios ir tarp siekiančiųjų gilesnio savęs pažinimo. „Mindfulness populiarumas pasaulyje aiškinamas tuo, kad ši programa siūlo itin aiškius, trumpus ir efektyvius būdus, kuriuos iš karto galima taikyti įvairiose kasdieninėse situacijose.
Mindfulness plačiai praktikuojamas ir įvairiose organizacijose, siekiant padidinti darbuotojų atsparumą stresui, išmokstant nebijoti naujovių, iššūkių ar problemų ir kūrybiškai jas spręsti, lavinti atvirumą naujoms patirtims ir gebėjimą matyti „naujoko žvilgsniu“, ugdyti savivertę, pasitikėjimą savimi ir pasitenkinimą gyvenimu, taip pat skatinant darbuotojus išmokti priimti kitus žmones tokiais, kokie jie yra.

Kas gali mokytis? Mokytis gali visi, norintys atsikratyti streso, įtampų, pastovaus nuovargio, nerimo, kasdieninių galvos skausmų, viršsvorio, alkoholio ar nemigos. Pats mokymosi procesas pakankamai lengvas, bet rezultatas priklausys nuo to, kaip dirbsite namuose, nes po kiekvieno susitikimo bus skiriamos užduotys. Kursas susideda iš 8 grupinių užsiėmimų, vykstančių kartą per savaitę nuo 18 iki 20.30 val. nedidelėje grupėje, dalyvių skaičius iki 12 žmonių.  Po pirmojo užsiėmimo nauji nariai į grupę nebepriimami. 
Mokymų programą veda: Danguolė Krupovnickienė – Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, Mindfulness mokytojų-instruktorių, Geštalto psichoterapijos programų dalyvė ir Vytautas Krupovnickas – Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narys, Mindfulness mokytojų-instruktorių programos dalyvis, sveikatos specialistas, Visceralinių terapeutų asociacijos narys.

Visos programos kaina – 180 Eur. Vieta grupėje rezervuojama po apmokėjimo, sąskaita atsiunčiama užsiregistravusiems. Neturintiems galimybės iš karto sumokėti visą sumą, galima tartis ją sumokėti per du kartus – registruojantis ir iki ketvirtojo užsiėmimo. Užsiėmimai vyks Vilniaus senamiestyje, Kruopų 7-9. Daugiau informacijos: info@esukmc.lt arba tel. 8 687 74775.

Mokymų datos ir laikas: 2017 m. spalio 30 d., lapkričio 6, 13, 20, 27, gruodžio 4, 11, 18 dienomis nuo 18 iki 20.30 val.

Registracija


Informacija

Data:
2017 gruodžio 18
Laikas:
18:00 - 20:30
Kaina:
180€
Renginys Category:

Organizatorius

Konsultacijų ir mokymo centras ESU
Telefonas:
+370 687 74775
El. paštas:
info@esukmc.lt
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt

Vieta

Kruopų 7-9, Vilnius
Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt