Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

MINDFULNESS: DĖMESINGAS ĮSISĄMONINIMAS. KAS TAI?

2018 gegužės 5 @ 9:30 - 16:00

| Eur130

Sąmoningumo ugdymas, dėmesio koncentracijos lavinimas ir kitos Mindfulness programose naudojamos meditacijos žmonijos istorijoje žinomos ir praktikuojamos  tūkstančius metų. Tačiau jų poveikis žmogaus sveikatai ir emocinėms būsenoms moksliškai pagrįstas tik praėjusiojo amžiaus viduryje. Mindfulness metodika (liet. dėmesingas įsisąmoninimas) buvo sukurta Masačiūsetso universiteto profesoriaus, dr. Jon Kabat-Zinn pagal senąsias meditacines sąmoningumo ir dėmesingumo lavinimo praktikas, pasitelkiant psichologijos ir medicinos mokslą. 8 savaičių trukmės Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) Streso valdymo programa pirmą kartą pradėta naudoti 1979 m. JAV ligoninėse, siekiant pagerinti ligonių gyvenimo kokybę, sveikatą ir savijautą. Labai greitai Mindfulness meditacijų pagrindu buvo sukurta ir pradėta taikyta Dėmesingu įsisąmoninimu grįsta kognityvinė terapija, skirta kitiems susirgimams gydyti: depresijoms, sunkiems asmenybiniams sutrikimams ir pan. Žmonių, naudojančių Mindfulness metodus, rezultatų efektyvumas buvo toks didelis, kad labai greitai šie mokymai iš gydymo įstaigų persikelia kone į visas gyvenimo sritis: nauji įgūdžiai naudojami versle, sporte, vėliau kariuomenėje, policijoje, švietimo bei ugdymo įstaigose ir net parlamentuose. Nuo 2015 metų Mindfulness jau yra ir Lietuvoje.

Šio seminaro metu jūs turėsite galimybę sužinoti ir praktiškai išbandyti pagrindines Mindfulness praktikas: išbūti dabartyje, pasitelkiant dėmesio koncentraciją ir kūno pojūčius, atpažinti savo mintis, jausmus ir impulsus veikti bei sužinoti, kaip galima susitvarkyti su negatyviomis mintimis ir neigiamomis emocijomis, kaip jas valdyti ir keisti, kaip lavinti „naujoko“ protą ir kam tai reikalinga, kaip išgyventi skausmą be kančios ir pan.

Seminaro dalyviai sako, kad ir viena Mindfulness diena pakeitė jų gyvenimus. Teigiama, kad, būtent dėl to, jog įgytos žinios iš karto ir pakankamai lengvai pritaikomos bei naudojamos kasdienybėje, Mindfulness sparčiai išplito Vakarų pasaulyje ir yra vertinama kaip efektyviausia streso, skausmo ir kitų neigiamų jausmų bei negatyvių patirčių valdymo metodika šiuolaikiniam žmogui.

Seminarą veda Danguolė Krupovnickienė, sertifikuota Įsisąmoninimu grįsto (Mindfulness) streso valdymo ir kognityvinės terapijos mokytoja – instruktorė, Mindfulness Lietuvoje asociacijos narė, Geštalto psichoterapijos konsultantė, socialinių ir teatro režisūros mokslų magistrė, daugiau kaip 10 metų vedanti patyriminius seminarus bei konsultuojanti individualiai.

Seminaro data ir laikas: 2018 m. gegužės 5 d. nuo 9.30 – 16 val.

Vieta : Kruopų 7-9, Vilnius (vieta gali keistis, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus).

Seminaro metu bus 2 pertraukėlės ir valandos pietų pertrauka. Su savimi turėti patogią aprangą, nevaržančią judesių.

Kaina: 130 Eur, speciali registracijos kaina, susimokant iki balandžio 1 d., – 99 Eur. Vieta grupėje rezervuojama po apmokėjimo, sąskaita atsiunčiama užsiregistravusiems. Daugiau informacijos: info@esukmc.lt arba tel. 8 687 74775. Registruotis: https://www.esukmc.lt/mokymas/stop-mindfulness-diena-geguzes-5-d/

Registracija


Informacija

Data:
2018 gegužės 5
Laikas:
9:30 - 16:00
Kaina:
Eur130
Renginys Category:

Vieta

Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt