Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • mokimas jau ivyko.

KŪNO FUNKCIJŲ ATSTATYMAS

2017 rugsėjo 14 @ 9:00 - 17:00

|Pasikartojantis Renginys (Žiūrėti visus)

An event every day that begins at 9:00am, repeating until 2017 May 28

One event on 2017 September 13 at 9:00am

One event on 2017 September 14 at 9:00am

One event on 2017 September 15 at 9:00am

One event on 2017 September 16 at 9:00am

One event on 2017 September 17 at 9:00am

| 650€

Sutrikusių organizmo funkcijų korekcijos būdai – tai autorinė 40 val. Vytauto Krupovnicko praktinių mokymų programa, parengta taikant visceralinės chiropraktikos ir kraniosakralinės terapijos metodus, kai kurias osteopatijos technikas ir kūno psichoterapijos pratimus (W. Reicho, M.Feldenkraiso, A.Loweno).

Seminaro metu į kūną bus žiūrima ir mokomasi suvokti jį, kaip gamtos kūrinį, vientisą sistemą, kurioje viskas tarpusavyje yra susiję – pažeidimai, atsiradę vienoje organizmo dalyje, turi įtakos ir kitoms.

-išmoksite diagnozuoti bendrą kūno būklę, rasti pažeistas vietas ir šalinti įtampas, spazmus, sulipimus bei kitas problemas, siekiant atstatyti kūno funkcijas,

-didelis dėmesys bus skiriamas miofascijinei terapijai, minkštųjų audinių (raumenų, raiščių, sausgyslių, paodžio ir randų) paslankumo sutrikimams ir kitoms jų tarpusavio sąveikos problemoms,

-dirbsite su kaklu, pečiais, stuburu, kryžkauliu, išvedant iš sustingimo visą kūną (“raumenų atgaivinimas”),

-mokysitės atpažinti blokų, susiformavusių psichosomatinių ligų pagrindu, nuėmimo būdais ir kitomis kūno terapijos galimybėmis (M.Feldenkrais, A.Loweno, W. Reicho pratimai),

-turėsite galimybę pasimokyti dirbti su pagalbinėmis priemonėmis: masažai su bambukinėmis šluotelėmis ir lazdelėmis, vakuuminėmis taurėmis, guaša procedūromis ir pan.

Šis penkių dienų praktinis seminaras skirtas jau dirbantiems su žmogaus kūnu (masažuotojams, kinezeterapeutams ir kitiems), siekiantiems IŠMOKTI NAUJŲ METODŲ DIAGNOZUOTI KŪNO BŪKLĘ, ŠALINTI PAŽEISTAS VIETAS, SPAZMUS, ĮTAMPAS, EMOCINIUS BLOKUS IR KITAS PROBLEMAS, SIEKIANT ATSTATYTI ORGANIZMO FUNKCIJAS IR ĮJUNGTI SAVIREGULIACIJOS PROCESĄ. Taip pat šie mokymai naudingi ir tiems, kas yra nusprendę pakeisti savo profesiją ir pasirinko ar šiuo metu renkasi darbą, susijusį su žmogaus kūnu.

Visą mokymosi laiką bus dirbama poroje su konkrečiu žmogumi seminaro vedėjo priežiūroje. Grupėje ne daugiau kaip 8 dalyviai, todėl realiai išmoksite dirbti pagal šias metodikas, o tai, ką išmoksite, iš karto galėsite taikyti savo praktikose. Be to, seminaro pabaigoje patys akivaizdžiai pajausite šių metodikų poveikį jūsų kūnui ir bendrai savijautai. Mokymai vyksta nepertraukiamai penkias dienas (trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį, sekmadienį).

Vedantysis – Visceralinės chiropraktikos terapeutų asociacijos narys Vytautas Krupovnickas, ak. A. T. Ogulov mokinys, sveikatos specialistas, Įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos programos dalyvis ir seminarų vedėjas. Po seminaro bus išduotas dalyvio pažymėjimas.

Dalyvių vertinimų fragmentai: „Šie mokymai davė daugiau, nei tikėjausi, nes per vienus mokymus susipažinau ir iš karto pradėjau taikyti daugelį naujų būdų, kurie tapo pagrindu, šalinant viso kūno problemas, o ne atskirų jo dalių. Be to, per visas tas dienas buvo dirbama ir su manimi pačiu, todėl pagal savo savijautą įsitikinau, kaip puikiai galima jaustis…“; “Man ypač svarbūs buvo darbo su fascijomis būdai ir visceralinės terapijos mokymai pagal A.T. Ogulov metodą…“ „.Net netikėjau, kad galima taip greitai išmokti ir iš karto taikyti naujus metodus, dirbant su nugaros, galvos, juosmens skausmais ir viso kūno įtampomis“; „Man ypatingai vertinga buvo tai, kad savo paties kūno pojūčiais įsitikinau, kaip greitai ir efektyviai veikia visi šie metodai – paskutinę seminaro dieną nebeatpažinau savo kūno ir psichologinės būsenos – taip lengva pasidarė kvėpuoti, eiti ir tiek turėjau energijos“, „…šie mokymai – tai naujas kelias mano gyvenime, nes po jų pradėjau mokytis masažuotojo profesijos. Iš seminaro išvažiavau įkvėptas ne tik profesinių žinių ir sugebėjimų, bet ir pasisėmęs filosofinių žinių apie save, pasaulį ir gyvenimo prasmę. Ačiū, mokytojui Vytautui!“

Informacija

Registracija: info@esukmc.lt arba info@vytautaskrupovnickas.lt.

Mokymų data ir laikas: 2017 m. gegužės 24, 25, 26, 27, 28 d. ir rugsėjo 13,14, 15, 16, 17 dienomis nuo 9-17 val.

Mokymų kaina 650 Eur, išankstinė įmoka registracijai 350 Eur.

Vieta: Vilniaus senamiestis, Kruopų 7-9.

Daugiau informacijos apie mokymų programą www.vytautaskrupovnickas.lt

Registracija


Informacija

Data:
2017 rugsėjo 14
Laikas:
9:00 - 17:00
Kaina:
650€
Renginys Category:

Organizatorius

Konsultacijų ir mokymo centras ESU
Telefonas:
+370 687 74775
El. paštas:
info@esukmc.lt
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt

Vieta

Kruopų 7-9, Vilnius
Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt