Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • mokimas jau ivyko.

FLIRTAS SU SAVIMI! PRADEDAME VASARIO 7 d.

2018 vasario 7 @ 18:00 - 21:00

|Pasikartojantis Renginys (Žiūrėti visus)

One event on 2018 February 14 at 6:00pm

One event on 2018 February 21 at 6:00pm

One event on 2018 February 28 at 6:00pm

| Eur120

Tai 4 savaičių bendravimo ir asmeninių santykių mokymų programa, kuri į esminius gyvenimo pokyčius ves, kviesdama giliau pažvelgti į save ir besąlygiškai priimti save visokį. Ir tik tuomet, kai išmoksime su meile žiūrėti į save, gerai jaustis, būdami savimi, sugebėsime komfortiškai jaustis ir bet kurioje kitoje aplinkoje. Didžioji paslaptis glūdi tame, kad svarbiausi pokyčiai gyvenime ateina ne tada, kai dirbtinai bandai kopijuoti kitų gyvenimus ar tampi panašiu į kažką, bet tada, kai išmoksti pamilti save, priimti save visokį, išlaisvinti savo stipriąsias puses ir jomis remtis.

Kad ir kaip keistai beskambėtų, bet labai dažnai mes patys „užrakiname“ save, susitapatindami su taip gerai išmoktu „tai ne man“ vaidmeniu, kad tik su tyliu atodūsiu stebime, kas vyksta: kaip kartojasi negatyvios situacijos, prarandami draugai, nepavyksta užmegzti ar išlaikyti artimų santykių, vis „susimaunama“, kalbant viešai…

„Flirtas su savimi“ naujiems pokyčiams siūlo ne tik naujų žinių ar greitai išmokstamų bendravimo  technikų,   bet pakankamai žaismingą „vaidmenų“ terapiją, geštalto psichoterapijos eksperimentus, kūrybinį rašymą, įsisąmoninto buvimo dabartyje praktikas. Visa tai leidžia pamatyti savo „užstrigimus“ tarsi iš šalies, atrasti ir priimti visas savo puses, pamilti save visokį, atsiveriant naujiems, jau įsisąmonintiems, gyvenimo vaidmenims….

„Flirtas su savimi“ – tai praktinių užsiėmimų programa, leidžianti viso to mokytis saugioje nedidelėje bendraminčių grupėje, nes tik per santykį su kitais, gali pažinti save, šį pasaulį ir išmokti gerai jaustis jame. Po kiekvieno užsiėmimo gausite individualias, priklausomai nuo konkretaus jūsų poreikio, užduotis. Būtina užsiėmimų dalis – patirčių, įspūdžių ir įžvalgų, kaip realiame gyvenime sekėsi taikyti naujas žinias ir “naujus vaidmenis”, pasidalijimas. Po mėnesio, palyginę save su buvusiu iki “Flirto su savimi”, pamatysite realius pokyčius. Ir tai bus ženklas, kad „vidiniai varteliai“ į laisvę atsiveria.

Dalyvių skaičius grupėje ribotas (iki 12 asmenų), grupėje bus laikomasi šių taisyklių: konfidencialumas, saugumas, nevertinimas ir visapusiškas palaikymas. Užsiėmimų ciklą sudaro 4 praktiniai seminarai, kurie vyks trečiadieniais po 3 valandas su trumpa pertraukėle, nuo 18 iki 21 val. Vilniaus senamiestyje, Kruopų 7-9. Užsiėmimų tvarkaraštis: 2018 m. vasario 7, 14, 21, 28 dienomis 18-21 val.

Mokymų programos kaina – 120 Eur.  Būtina išankstinė registracija el. paštu info@esukmc.lt, tel. 8 68774775, https://www.esukmc.lt/mokymas/flirtas-su-savimi-pradedame-vasario-7-d/2018-02-07/

Užsiregistravusiems bus atsiunčiama sąskaita apmokėjimui. Vieta seminare rezervuojama tik gavus apmokėjimą.

Mokymų programą veda Danguolė Krupovnickienė, Geštalt psichoterapijos konsultantė, sertifikuota Įsisąmoninimu grįsto streso valdymo ir kognityvinės terapijos mokytoja – instruktorė, Mindfulness Lietuvoje asociacijos narė, mokymų ir seminarų vedimo patirtis – 15 metų.

Registracija


Informacija

Data:
2018 vasario 7
Laikas:
18:00 - 21:00
Kaina:
Eur120
Renginys Category:

Organizatorius

Konsultacijų ir mokymo centras ESU
Telefonas:
+370 687 74775
El. paštas:
info@esukmc.lt
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt

Vieta

Mindaugo 21, Vilnius
Mindaugo 21
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt