Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

„FLIRTAS SU SAVIMI!….PRADEDAME GEGUŽĖS 2 d.

2018 gegužės 30 @ 18:00 - 21:00

|Recurring Renginys (Žiūrėti visus)

One event on 2018 gegužės 9 at 6:00pm

One event on 2018 gegužės 16 at 6:00pm

One event on 2018 gegužės 23 at 6:00pm

One event on 2018 gegužės 30 at 6:00pm

| Eur120

Tai 4 savaičių bendravimo ir asmeninių santykių mokymų programa, kuri į esminius gyvenimo pokyčius ves, kviesdama giliau pažvelgti į save ir besąlygiškai priimti save visokį. Ir tik tuomet, kai pamilsime save,  pradėsime jaustis komfortiškai, būdami su savimi, sugebėsime taip jaustis ir su aplinkiniais. Didžioji paslaptis ir glūdi tame, kad svarbiausi pokyčiai gyvenime ateina ne tada, kai dirbtinai bandai kopijuoti kitų gyvenimus ar išmoksti būti panašiu į kažką, bet tada, kai išmoksti pamilti save, priimti save visokį, išlaisvinti savo stipriąsias puses ir jomis remtis.

Kad ir kaip keistai beskambėtų, bet labai dažnai mes patys „užrakiname“ save, susitapatindami su taip gerai išmoktu „tai ne man“ vaidmeniu, kad tik su tyliu atodūsiu stebime, kas vyksta: kaip kartojasi negatyvios situacijos, prarandami draugai, nepavyksta užmegzti ar išlaikyti artimų santykių, vis „susimaunama“, kalbant viešai…

„Flirtas su savimi“ naujiems pokyčiams siūlo ne tik naujų žinių ar greitai išmokstamų bendravimo  technikų,   bet pakankamai žaismingą „vaidmenų“ terapiją, geštalto psichoterapijos eksperimentus, kūrybinį rašymą, įsisąmoninto buvimo dabartyje praktikas. Visa tai leidžia pamatyti savo „užstrigimus“ tarsi iš šalies, pamilti save visokį ir besąlygiškai priimti save, atsiveriant naujiems, jau įsisąmonintiems, gyvenimo vaidmenims….

„Flirtas su savimi“ – tai praktinių užsiėmimų programa, leidžianti viso to mokytis saugioje nedidelėje bendraminčių grupėje, nes tik per santykį su kitais, gali pažinti save, šį pasaulį ir išmokti gerai jaustis jame. Po kiekvieno užsiėmimo gausite individualias, priklausomai nuo konkretaus jūsų poreikio, užduotis. Būtina užsiėmimų dalis – patirčių, įspūdžių ir įžvalgų, kaip realiame gyvenime sekėsi taikyti naujas žinias ir “naujus vaidmenis”, pasidalijimas. Po mėnesio, palyginę save su buvusiu iki Flirto savimi, pamatysite realius pokyčius. Ir tai bus ženklas, kad „vidiniai varteliai“ į laisvę atsiveria.

Dalyvių skaičius grupėje ribotas (iki 12 asmenų), grupėje bus laikomasi šių taisyklių: konfidencialumas, saugumas, nevertinimas ir visapusiškas palaikymas. Užsiėmimų ciklą sudaro 4 praktiniai seminarai, kurie vyks trečiadieniais po 3 valandas su trumpa pertraukėle, nuo 18 iki 21 val. Vilniaus senamiestyje, VšĮ Konsultacijų ir mokymo centras „ESU“ patalpose, Kruopų 7-9. Užsiėmimų tvarkaraštis: 2018 m. vasario 7, 14, 21, 28 dienomis 18-21 val.

Užsiregistravusiems bus atsiunčiama sąskaita apmokėjimui. Vieta seminare rezervuojama tik gavus apmokėjimą.

Mokymų programą veda Danguolė Krupovnickienė, turinti 15 metų konsultavimo patirtį: „Mano darbo su žmonėmis grupėse ir individualiose konsultacijose pagrindas – padėti žmogui pačiam savyje atrasti galimybes susitvarkyti su jam kylančiomis problemomis, o, esant reikalui, išmokti pasinaudoti ir pagalba iš šalies. Režisūros, psichologijos ir Mindfulness studijos bei daug metų konsultacinio darbo su žmonėmis šiandien tapo itin vertinga patirtimi, leidžiančia siūlyti efektyviausius keliu, vedančius į gyvenimą darnoje su savimi ir kitais. Ir darbe, ir gyvenime stengiuosi priimti žmogų tokį, koks jis yra – be vertinimų, išankstinių nuostatų, kritiškumo, nesiekdama jo auklėti ar mokyti. Tikiu, kad kiekvienas žmogus savyje turi daugybę resursų laimingam gyvenimui, tik kartais reikia šiokio tokio postūmio, padėsiančio atrasti juos ir išmokti jais remtis“

 

Registracija


Informacija

Data:
2018 gegužės 30
Laikas:
18:00 - 21:00
Kaina:
Eur120
Renginys Category:

Organizatorius

Danguolė Krupovnickienė
Telefonas:
+370 687 74775
El. paštas:
info@esukmc.lt
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt

Vieta

Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt