Renginiai kraunami

« All Renginiai

FLIRTAS SU SAVIMI…

2029 18 gruodžio

| Eur2600

4 praktinių užsiėmimų ciklas, skirtas bendravimo įgūdžių lavinimui, remiantis savivertės ir kūrybiškumo ugdymu, organizacijoms. Mokymų formatas „po darbų“, kiekvieno užsiėmimo trukmė 3 valandos, grupėje ne daugiau kaip 20 dalyvių

Ši mokymų programa į esminius gyvenimo pokyčius ves, kviesdama giliau pažvelgti į save ir besąlygiškai priimti save visokį. Ir tik tuomet, kai išmoksime matyti save, priimdami net tas asmenybės puses, kurių iš visų jėgų bandome nepripažinti,  įsisąmoninsime savo poelgius. Tuomet galėsime prisiimti atsakomybę ir už save, ir už santykius su kolegomis, partneriais, vadovais ar klientais. O, išmokę komfortiškai jaustis patys su savimi, gerai jausimės bet kurioje kitoje aplinkoje.

Didžioji paslaptis glūdi tame, kad svarbiausi pokyčiai gyvenime ateina ne tada, kai dirbtinai bandai pritaikyti išgirstas “tiesas” ar kopijuoti kitų gyvenimus, bet tada, kai išmoksti priimti save visokį, išlaisvinti savo stipriąsias puses ir jomis remtis.

Kad ir kaip keistai beskambėtų, bet labai dažnai mes patys „užrakiname“ save, susitapatindami su taip gerai išmoktais vaidmenimis, kad tik su pykčiu ar širdgėla galime stebime, kas vyksta: kaip kartojasi negatyvios situacijos, konfliktai, vis „susimaunama“, kalbant viešai… „Flirto su savimi“ kelias naujiems pokyčiams siūlo pakankamai žaismingą „vaidmenų“ terapiją, geštalto psichoterapijos eksperimentus, kūrybinį rašymą, įsisąmoninto buvimo dabartyje praktikas. Visa tai leis pamatyti savo „užstrigimus“ tarsi iš šalies ir atsiverti naujiems savo gyvenimo vaidmenims…

Grupėje nuo pirmos akimirkos įsigalios tam tikros taisyklės: nevertinti, nedalinti patarimų, išėjus iš užsiėmimo, neapkalbinėti kartu dirbusių žmonių ir pan. Tuos naujus įgūdžius užsiėmimų dalyviai perkels ir į organizacijos vidinę kultūrą. Tik per santykį su kitais, gali pažinti save, šį pasaulį ir išmokti gerai jaustis jame.

Būtina užsiėmimų dalis – užduočių namuose atlikimas bei patirčių, įspūdžių ir įžvalgų, kaip realiame gyvenime sekėsi taikyti naujas žinias ir naujus vaidmenis, pasidalijimas.

Mokymų programą veda Danguolė Krupovnickienė, socialinių mokslų magistrė, Geštalto psichoterapijos konsultantė, sertifikuota Įsisąmoninimu grįsto streso valdymo ir Kognityvinės elgesio psichologijos mokytoja – instruktorė, lektorė, Mindfulness Lietuvoje asociacijos narė.

*Papildoma informacija: PVM netaikomas, programa gali būti adaptuota individualiems organizacijos poreikiams.

RegistracijaInformacija

Data:
2029 18 gruodžio
Kaina:
Eur2600
Renginys Category:

Vieta

Kruopų 7-9
Vilnius,Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt