Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

STRESO VALDYMAS SU MINDFULNESS – 8 savaičių praktinių mokymų programa nuo rugpjūčio 26 d.

spalio 14 @ 18:00 - 21:00

|Recurring Renginys (Žiūrėti visus)

One event on 2019 rugsėjo 2 at 6:00pm

One event on 2019 rugsėjo 9 at 6:00pm

One event on 2019 rugsėjo 16 at 6:00pm

One event on 2019 rugsėjo 23 at 6:00pm

One event on 2019 rugsėjo 30 at 6:00pm

One event on 2019 spalio 7 at 6:00pm

One event on 2019 spalio 14 at 6:00pm

| 180Eur

Vyksta registracija į 8 savaičių trukmės Mindfulness -dėmesingumu ir įsisąmoninimu grįsto streso valdymo praktinius mokymus nuo rugpjūčio 26 d.  Tai Streso ir negatyvių išgyvenimų valdymo bei psichologinio atsparumo ugdymo Programa, sukurta šiuolaikiniam streso, įtampų ir impulsyvių reakcijų kamuojamam žmogui. Ji grįsta mokslu, psichologija ir meditacijomis. Kviečiu registruotis, norinčius išsiugdyti naujus įpročius ir įgūdžius, leidžiančius atpažinti, kas konkrečiai sukelia stresą ir išmokti naujų, išmintingesnių būdų į jį reaguoti bei komfortiškai jaustis visose gyvenimiškose situacijose.

Mokymus pagal šią Programą vedu jau pora metų, tad, galiu remtis ir dalyvių vertinimais: beveik visi pabrėžia, kad jiems dideliu atradimu tampa tai, jog iš tikrųjų  realiai išmokstama stabtelti dar prieš impulsyvią automatinę reakciją ir nesusilieti su tos situacijos emocija, o susivokti, kas vyksta ir pasirinkti tinkamiausią sprendimą. Taip pat sako, kad, pradėjus stebėti save, sužino daug naujo apie save, matydami, kaip keičiasi automatiniai įpročiai, požiūris į save ir aplinkinius. Dideliu atradimu daugeliui tampa ir prasmę gyvenimui suteikia suvokimas, kad po truputį tampu vis stipresniu, psichologinį atsparesniu, išmokstu būti geranoriškesniu sau, atjausti save, pasirūpinti savimi, suvokti savo tikruosius poreikius ir juos įgyvendinti.

Šie praktiniai mokymai remiasi Amerikos gydytojo Jon Kabat Zinn prieš 40 metų sukurta ir gydymo įstaigose ištirta “Mindfulness based Stress Reduction” programa. Jos esmė – žmones mokyti suvokti, ką jie gali pakeisti ir padėti išsiugdyti atitinkamus tam įgūdžius bei išbūti su skausmu, atsisakant kentėjimo. Be to, dalis mokymų skirta geranoriškumo, atjautos ir meilės sau ugdymui. Šios programos efektyvumas, mažinant stresą ir didinant sugebėjimus išgyventi skausmą bei sunkias emocijas, patvirtintas daugybe mokslinių tyrimų, užsiėmimai vedami tiek valstybinėse, tiek privačiose gydymo įstaigose įvairiose pasaulio šalyse. „Mindfulness“ praktika jau keletą dešimtmečių itin populiari JAV, o nuo XXI amžiaus pradžios sparčiai populiarėja ir Europoje – ne tik medicinoje, bet ir darbo aplinkoje bei asmeninio tobulėjimo srityje.

Pats mokymosi procesas pakankamai lengvas, bet rezultatas vienareikšmiškai priklausys nuo to, kaip atlikinėsite namų darbus, kurie bus užduodami po kiekvieno susitikimo. Kursas susideda iš į 8 grupinių užsiėmimų, kurie trunka po 3 valandas kartą per savaitę pirmadieniais nuo 18 iki 21 val. nedidelėse grupėse. Programos laikotarpiu kiti su Mindfulness susiję renginiai dalyviams nemokami.

Mokymų programą veda: Danguolė Krupovnickienė – viena pirmųjų Lietuvoje sertifikuotų įsisąmoninimu grįstos psichologijos (Mindfulness) mokytoja-instruktorė, Geštalto psichoterapijos praktikė-konsultantė, lektorė, Mindfulness asociacijos narė.

Kaina – 180 Eur. Vieta grupėje rezervuojama po apmokėjimo, jei juridinis asmuo, registruojantis atsiųskite rekvizitus sąskaitos išrašymui. Neturintiems galimybės iš karto sumokėti visą sumą, galima tartis ją sumokėti per du kartus – registruojantis ir prieš pirmąjį užsiėmimą.

Informacija

Tvarkaraštis: rugpjūčio 26, rugsėjo 2, 9, 16, 23, 30, spalio 7, 14 dienomis nuo 18 iki 21 val.

Registracija


Informacija

Data:
spalio 14
Laikas:
18:00 - 21:00
Kaina:
180Eur
Renginys Category:

Vieta

Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt