Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • mokimas jau ivyko.

DĖMESINGUMU GRĮSTAS STRESO VALDYMAS MINDFULNESS – 8 savaičių tęstinė mokymų programa

2017 rugpjūčio 21 @ 18:00 - 21:00

|Pasikartojantis Renginys (Žiūrėti visus)
tęstinė Mindfulness mokymų programa
| 180Eur

Kviečiame prisijungti prie dėmesingumu grįsto streso valdymo grupės! Tai 8 savaičių programa tiems, kas pasiryžo atsikratyti alinančių šiuolaikinio gyvenimo palydovų – streso, įtampų, pastovaus nuovargio, nerimo, kasdieninių galvos skausmų, viršsvorio, alkoholio ar nemigos. Programa paremta Jon Kabat Zinn “Mindfulness based Stress Reduction” 8 savaičių programa, skirta intensyvių dėmesingumo pratybų įsisavinimui. Mokysimės gyventi be neigiamų emocijų, vertinimų, kritikos, kaskart vis daugiau tapdami savo paties minčių, emocijų ir kūno pojūčių stebėtojais ir vadovais, galinčiais suvaldyti stresą, keisti neigiamas patirtis pozityviomis.

Praėję mokymosi kursą, dalyviai pastebi realius pokyčius – išmokstama išbūti su visais, net ir slegiančiais jausmais, skausmu ir kitais sunkumais, o, išsivadavus iš autopiloto būsenos, prasideda gyvenimas be nereikalingų įtampų, streso, nuoskaudų, priepuolinio valgymo ar svaigalų, todėl sustiprėja imuninė sistema, padedanti išvengti ligų. Be to, atlikę praktikas, dalyviai pastebi, kad jiems pasidarė lengviau susikaupti, valdyti savo laiką, susiskirstyti prioritetus ir efektyviai dirbti. Daugelis pabrėžia, kad jie pradėjo lengviau bendrauti su šeimos nariais, pagerėjo santykiai su aplinkiniais.

Pats mokymosi procesas pakankamai lengvas, bet rezultatas vienareikšmiškai priklausys nuo to, kaip atlikinėsite namų darbus, kurie bus užduodami po kiekvieno susitikimo. Kursas susideda iš įvadinės konsultacijos ir 8 grupinių užsiėmimų, kurie trunka po 3 valandas kartą per savaitę pirmadieniais nuo 18 iki 21 val. nedidelėse grupėse, o dalyvių amžius – nuo 25 metų. Po pirmojo užsiėmimo nauji nariai į grupę nebepriimami.

Mums svarbu, kad visų mokymosi proceso metu jaustumėtės maksimaliai komfortiškai, tad pasirūpinome malonia darbui aplinka, o pertraukos metu – skaniais gėrimais.

Mokymų programą veda:

Vytautas Krupovnickas – Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narys, Mindfulness mokytojų-instruktorių programos dalyvis, sveikatos specialistas, Visceralinių terapeutų asociacijos narys;

Danguolė Krupovnickienė – Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, Mindfulness mokytojų-instruktorių programos dalyvė, Geštalto psichoterapijos konsultantė.

Visos programos (9 seminarų) kaina – 180 Eur. Vieta grupėje rezervuojama po apmokėjimo, sąskaita atsiunčiama užsiregistravusiems. Neturintiems galimybės iš karto sumokėti visą sumą, galima tartis ją sumokėti per du kartus – registruojantis ir prieš ketvirtąjį užsiėmimą.

Šios programos efektyvumas, mažinant stresą ir didinant sugebėjimus išgyventi skausmą bei sunkias emocijas, patvirtintas daugybe mokslinių tyrimų, užsiėmimai vedami tiek valstybinėse, tiek privačiose gydymo įstaigose įvairiose pasaulio šalyse. „Mindfulness“ praktika jau keletą dešimtmečių itin populiari JAV, o nuo XXI amžiaus pradžios sparčiai populiarėja ir Europoje – ne tik medicinoje, bet ir darbo aplinkoje bei asmeninio tobulėjimo srityje.

Informacija

Užsiėmimai vyks Vilniaus senamiestyje, Kruopų 7-9.

Įvadinis seminaras rugpjūčio 21 d. 18-21 val.  Tvarkaraštis: 28, rugsėjo 4, 11, 18, 25, spalio 2,9,16 dienomis nuo 18 iki 21 val. Po pirmojo seminaro rugpjūčio 21 d. nauji nariai į grupę nebebus priimami.

Registracija


Informacija

Data:
2017 rugpjūčio 21
Laikas:
18:00 - 21:00
Kaina:
180Eur
Renginys Category:

Vieta

Kruopų 7-9, Vilnius
Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt