Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Atviras Mindfulness praktikų vakaras, skirtas savivertei ir vidiniam kritikui

kovo 5

| €25

Šio vakaro metu aiškinsimės, ką reiškia pasitikėjimas savimi, kokią įtaką jis turi mūsų asmeniniams ir socialiniams santykiams, motyvacijai, karjerai, sugebėjimui suvokti savo poreikius ir juos įgyvendinti. Turėsite galimybę kiekvienas asmeniškai susipažinti su savo vidiniu kritiku, kurį nešiojamės su savimi ištisą parą ir dažniausiai klusniai vykdome ne savo, o jo nurodymus, kaip kurioje tai situacijoje turiu elgtis, ką kalbėti ir kaip jaustis.

Vakaro metu ne tik įgysite naujų žinių, bet ir išbandysite praktiškai Mindfulness (dėmesingas įsisąmoninimas) siūlomas meditacijas ir pratimus, padedančius atsiskirti nuo vidinio kritiko ir auginti savąjį vertės jausmą, stiprinantį pasitikėjimą savimi visose situacijose. Visa tai, ką išmoksite, labai lengvai iš karto galėsite perkelti į savo kasdieninį gyvenimą. 

Mindfulness atviri vakarai kaskart kita tema kiekvieno mėnesio pirmąjį antradienį su viena pirmųjų Lietuvoje sertifikuota Įsąmoninimu grįsto (Mindfulness) Streso valdymo ir Kognityvinės terapijos mokytoja – instruktore Danguole Krupovnickiene. Tai nėra tęstiniai mokymai, kaskart atliekamos naujos praktikos vis kita tema.  Be to, dalinamės savo patirtimis, įžvalgomis ir įspūdžiais. Dalyvauti gali visi: jau susipažinę su Mindfulness praktikomis ir tie, kas dar tik nori apie jas sužinoti bei praktiškai išbandyti, kaip visa tai veikia.

Mindfulness praktikos:

  • ugdo sąmoningumą, kantrybę ir disciplinuotumą,
  • treniruoja dėmesį, formuoja įgūdžius jį valdyti,
  • išlaisvina kūrybiškumą, smalsumą bei pasitikėjimą savimi,
  • moko atpažinti ir išreikšti savo pojūčius, mintis, emocijas, pojūčius kūne,
  • formuoja naujus įpročius ir gebėjimus priimti realybę, jos nevertinant,
  • lavina geranoriškumą sau ir aplinkiniams,
  • skatina empatiškai bendrauti su visais.

Būtina registracija. Kaina 25 Eur, pervedama į Įmonės sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant „už dalyvavimą Mindfulness vakare … (data)“. Bankas LUMINOR, sąskaitos Nr. LT244010051003899461. Jei mokėtojas juridinis asmuo, registruojantis atsiųskite rekvizitus sąskaitos išrašymui.

Laikas: nuo 18 – 21 val.

Vieta:  Mindaugo 21, Vilnius

Registracija


Informacija

Data:
kovo 5
Kaina:
€25
Renginys Category:
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt

Vieta

Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt