Renginiai kraunami

« All Renginiai

Kalėdos be streso su Mindfulness

2029 18 gruodžio

| Eur3600

 

Ką daryti, kad šventė taptų Tikra Švente, o pasiruošimo jai laikotarpiu neužvaldytų stresas, nerimas , pyktis, bejėgiškumas ir kiti negatyvūs išgyvenimai?

Vakaro metu aiškinsimės, kas vyksta ne taip, kad vietoj džiugesio vis dažniau jaučiu nuovargį ir įtampas. Mokysimės atpažinti, iš kur tai kyla ir kaip tai įtakoja mūsų savijautą, sveikatą bei santykius su artimaisiais. Susipažinsite ir patys išbandysite veiksmingiausius Mindfulness būdus, padedančius išlikti ramiais, turint pakankamai energijos ir laiko įgyvendinti savo norus.

Po šio užsiėmimo aiškiau ne tik suvoksite, kaip jumyse gimsta nerimas, įtampos bei stresas, kaip tai atsiliepia jūsų savijautai ir poelgiams bei santykiams su aplinkiniais, bet ir išbandysite efektyviausius streso valdymo būdus: Mindfulness, meditacijas, praktikas ir pratimus.

Užsiėmimą veda Danguolė Krupovnickienė, Geštalto psichoterapijos praktikė (individualios konsultacijos ir grupinė terapija), viena pirmųjų Lietuvoje sertifikuotų įsisąmoninimu grįstos psichologijos ir Kognityvinės elgesio terapijos mokytoja – instruktorė, lektorė

Registracija: info@esukmc.lt, danguole@esukmc.lt, 8 687 74775

RegistracijaInformacija

Data:
2029 18 gruodžio
Kaina:
Eur3600
Renginys Category:

Vieta

Kruopų 7-9
Vilnius,Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt