Renginiai kraunami

« All Renginiai

8 SAVAIČIŲ DARBUOTOJŲ SĄMONINGUMO UGDYMO PROGRAMA – MINDFULNESS

2029 gruodžio 18

| Eur3600

 24 val. mokymų programa organizacijoms,  po 3 val. kartą per savaitę, grupėje ne daugiau kaip 20 dalyvių

Mokymų turinys ir tikslai

Tyrimais nustatyta, kad įgytos žinios stresą keliančiose situacijose nepadeda, jomis tiesiog nepasinaudojama. Beje, žmonės, išmokę įveikti stresą ir išoriškai atrodantys ramūs, vis tik patiria streso pasekmes, kartais dar žalingesnes, nei, emociškai įsitraukiantys. 8 savaičių Mindfulness mokymai skiriasi nuo 1 dienos mokymų, nes per vieną dieną tik įgyjama žinių ir šiek tiek išbandoma jas taikyti praktiškai, o per 8 savaites Programos dalyviai jau išsiugdo naujus įgūdžius bei įpročius, kuriais naudojasi bet kurioje, stresą keliančioje, situacijoje ir jais remiasi kasdieninėse veiklose. Tokia šios programos trukmė nustatyta, remiantis neurofiziologinių tyrimų rezultatais – būtent per tokį laikotarpį pastebimi ne vien psichologiniai  pokyčiai, bet ir fiziologiniai pokyčiai smegenyse. Pastebėta, kad padidėja smegenų srities, vadinamos sala, aktyvumas (sala yra atsakinga už savasties jausmą, empatiją, emocijų atpažinimą  ir raišką). Taip pat pagerėja ryšiai tarp migdolinio kūno ir smegenų sričių, atsakingų už sėkmingą emocinį reguliavimą. Veikiamas ir priekinės smegenų žievės aktyvumas, o tai sąlygoja subjektyviai jaučiamo skausmo mažėjimą.

Mindfulness sąmoningumo ugdymo programos populiarumas aiškinamas tuo, kad ši programa siūlo labai aiškius, trumpus ir efektyvius būdus, kuriuos iš karto galima taikyti ir naudoti įvairiose situacijose. Atlikus tyrimus, paaiškėjo, kad organizacijose, kuriose lavinami mindfulness įgūdžiai, darbuotojai žymiai mažiau serga, darbai atliekami efektyviau, mažėja klaidų, dingsta toksiškos streso pasekmės, nebelieka konfliktų, santykiai grindžiami supratimu ir geranoriškumu, darbuotojai prisiima didesnę atsakomybę.

Šie mokymai skirti visų lygių vadovams ir darbuotojams. Kursas susideda iš 8 grupinių užsiėmimų, vykstančių kartą per savaitę, po kiekvieno užsiėmimo reikės atlikinėti užduotis ir namuose. Visų užsiėmimų metu dominuos praktika – įsisąmonintos veiklos praktikavimas, būvimas „čia ir dabar“, dėmesio koncentracija, meditacijos, praktinės psichologijos užduotys ir pratimai, minčių, jausmų ir kūno pojūčių įsąmoninimas, refleksija, bioenergetiniai ir kiti būvimo kūne fiziniai pratimai. Dalyviai gaus visą užsiėmimuose naudojamą ir namų darbams atlikti reikalingą medžiagą.

Kokius įgūdžius lavinsite?

 • sąmoningumą ir dėmesingumą, gebėjimą veikti susikoncentravus, kryptingai ir tikslingai,
 • psichologinį atsparumą,
 • gebėjimą daugiau būti dabartyje, remiantis visais kūno pojūčiais,
 • gebėjimą valdyti savo impulsus bei nepageidautinus įpročius, savo įsitikinimus ir mintis,
 • gebėjimą valdyti stresą, nerimą, impulsyvumą ir kitas efektyviai dirbti trukdančias emocijas;
 • „autopiloto“ reakcijas keisti įsisąmonintais veiksmais,
 • valdyti sprendimų priėmimo ar darbo/užduoties atlikimo procesą,
 • pasitelkti „naujoko“ protą, ieškant tiksliausių sprendimų sudėtingose situacijose.

Ko pasieksite?

 • darbuotojai taps sąmoningesni ir prisiims daugiau atsakomybės, atlikdami savo funkcijas;
 • išmokę koncentruoti dėmesį į tuo metu atliekamą darbą, darbuotojai tiksliau, greičiau ir efektyviau priims sprendimus ar atliks užduotis, lengviau ras ir adaptuos kiekvienai situacijai tinkamiausią sprendimą;
 • padidės darbuotojų savivertė, plačiau bus išnaudojamas jų turimas potencialas;
 • sumažės konfliktiškumas, įmonės aplinkoje bus kuriami gilesni, nuoširdesni ir vertingesni tarpusavio santykiai.

Mokymus veda: Danguolė Krupovnickienė, sertifikuota Įsisąmoninimu grįsto streso valdymo (Mindfulness) ir Kognityvinės terapijos mokytoja – instruktorė, Mindfulness Lietuvoje asociacijos narė, Geštalto psichoterapijos konsultantė, socialinių mokslų magistrė.

*Papildoma informacija: PVM netaikomas 

Registracija


Informacija

Data:
2029 gruodžio 18
Kaina:
Eur3600
Renginys Category:

Vieta

Kruopų 7-9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37068774775
Interneto svetainė:
www.esukmc.lt