Danguolė Krupovnickienė:

Geštalto psichoterapijos  praktikė konsultantė, Įsisąmoninimu grįstos psichologijos instruktorė, viena pirmųjų Lietuvoje sertifikuota Įsisąmoninimu grįsto  streso, negatyvių emocijų ir depresijų valdymo programos (Mindfulness) mokytoja, Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, lektorė, socialinių mokslų magistrė. Domėjimosi sritys: šiuolaikiniai metodai terapiniame procese,  nauji psichologinių traumų, streso ir pažemintų, negatyvių emocijų, depresijų,  priklausomybių valdymo būdai; kūno psichoterapija, psichosomatika, meditacijų ir didesnio sąmoningumo ugdymas, vaidmenų terapija, kūrybinis rašymas, praktinė psichologija, saviterapija, terapiniai procesai grupėse.

Mano darbo pagrindas ir didžiausia prasmė – padėti žmogui susivokti jo realybėje, atrandant, kas jam trukdo gyventi ir jaustis taip, kaip jis nori ir ir rasti būdus bei galimybes pokyčiams. O tuomet, kai pradedi gyventi, įsiklausius į savo poreikius, į savo jausmus ir kūno pojūčius, atsiveria naujos galimybės, suteikiančios naują prasmę gyvenimui.  Dirbdama neprimetu savo požiūrio, nevertinu ir neteisiu, o padedu žmogui išmokti pamatyti ir priimti save tokį, koks jis yra, ieškant ir randant naudingiausių jam šioje situacijoje  sprendimų. Mano esminės nuostatos: nevertinimas, atvirumas, nuoširdumas, atjauta, tolerancija ir konfidencialumas. Tai ir yra pagrindiniai Geštalto psichoterapijos principai, kuriais aš vadovaujuosi.  Be to, jei klientai sutinka, taikau ir “vaidmenų” bei kitų menų terapijos elementus, kai kuriuos kūno psichoterapijos pratimus, padedančius atpalaiduoti raumenų įtampas ir streso valdymui naudojamas sąmoningumo didinimo (Mindfulness) bei dėmesingumo praktikas ir kai kurias meditacijas.

Tikiu, kad kiekvienas žmogus savyje turi daugybę galimybių laimingam gyvenimui, tik kartais reikia padėti jam atrasti juos ir išmokti jais naudotis. Pati gyvenime mačiau ir patyriau sudėtingus išgyvenimus, bet kaskart ieškojau naujų galimybių išgyventi, pasikliaudama savimi ir mokydamasi oriai priimti pagalbą iš šalies. Šiandien tai tapo vertinga  patirtimi, kurios dėka galiu užtikrintai sakyti, kad galiu būti vertinga palydovė, padedanti ir jums įveikti, galbūt, vieną iš sunkiausių Gyvenimo kelio etapą, kuriame jaučiatės įstrigę. 

Kada reikalinga psichoterapija?

SU DEPRESIJA SUSIJUSIOS PROBLEMOS: Liūdesys, nenoras gyventi, gyvenimo džiaugsmo praradimas, vienatvės jausmas, pesimizmas, savižudiškos mintys, kankinantis kaltės jausmas, neviltis, beviltiškumas, miego sutrikimai, sudirgimas, pyktis.

SU NEUROZĖMIS SUSIJUSIOS PROBLEMOS: įvairios baimės – pradedant nuolatinės baimės jausmu, baigiant panikos atakomis, kaltės ir gėdos jausmas, atmetimo ir skriaudos jausmas, pojūtis, jog prarandama emocijų kontrolė (pvz. staigūs pykčio priepuoliai), dažnas verkimas,  vidinių konfliktų ir prieštaravimų pojūtis, psichosomatinės ligos.

SU STRESU ir PSICHOLOGINĖMIS TRAUMOMIS SUSIJUSIOS PROBLEMOS: išgyvenimai dėl skaudžių įvykių, nelaimingų atsitikimų, prievartos, ligos, netekčių, darbo ir kitų praradimų ir pan.

SMULKESNIŲ, BET NUOLAT KAMUOJANČIŲ STRESINIŲ SITUACIJŲ IŠGYVENIMAS: darbe, namuose, bendraujant su kitais žmonėmis ir t.t.

ŠEIMYNINĖS PROBLEMOS: priklausomas arba sunkiai sergantis šeimos narys, psichologinis ar fizinis smurtas, agresija, konfliktai, skyrybos, krizės, nepasitenkinimas santykiais, tėvų/vaikų konfliktai.

EGZISTENCINĖS KRIZĖS IR AUGIMAS. Kiekviename gyvenimo etape žmogus gali patirti krizinę situaciją, dvasinę tuštumą, poreikį iš naujo atrasti ir pamilti save bei suteikti  gyvenimui prasmę ir rasti jėgų pokyčiams.  Tai būtina sąlyga augimui ir tobulėjimui. Tačiau kartais šis procesas užsitęsia ir būna labai skausmingas, žmogus vienas neberanda išeities, tuomet vertėtų ieškoti profesionalios pagalbos.

Psichoterapija gali būti trumpalaikė (iki 10-20 susitikimų) ir ilgalaikė (metai ir daugiau), susitikimai dažniausiai skiriami vieną kartą per savaitę arba 2 kartus per mėnesį, o sudėtingesniais atvejais gali vykti ir 2-3 kartus per savaitę.

Konsultuoju suaugusius ir poras.

Individualios konsultacijos trukmė ir kaina: iki 16 val. 50 min. 30 Eur. 1,5 val. 45 Eur., nuo 16:00 val. 50 min. 40 Eur, 1.5 val. 55 Eur.

Šeimos ir porų konsultacijos – 1.5 val. kaina iki 16:00 val. 55 Eur, nuo 16.00 val. 70 Eur.

Turite klausimų? Klauskite dabar!

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus ir pasistengsime pasiūlyti geriausius sprendimus. Užpildžius užklausą mes su Jumis susisieksime.