Danguolė Krupovnickienė: Geštalto psichoterapijos konsultantė, Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, sertifikuota Kognityvine ir elgesio terapija (Mindfulness) grįstų streso ir depresijų valdymo programos  mokytoja – instruktorė, režisierė. Domėjimosi sritys: praktinė psichologija, grupiniai patyriminiai užsiėmimai, meditacijos, psichodrama, psichologinio švietimo veikla, būvimas gamtoje.

Mano darbo pagrindas – padėti žmogui kuo greičiau išspręsti šiuo metu jį kankinančias problemas ir išmokyti atrasti savyje galimybių pačiam susitvarkyti su ne tik dabar, bet ir su ateityje galinčiais kilti sunkumais. Neprimetu savo požiūrio, nevertinu ir neteisiu, o padedu žmogui išmokti priimti save tokį, koks jis yra, ieškant esamoje situacijoje naudingiausių jam sprendimų. Mano esminės nuostatos, dirbant ir bendraujant su žmonėmis –  nuoširdumas, atjauta, tolerancija ir konfidencialumas. Kiekvieną žmogų priimu tokį, koks jis yra – be vertinimų, išankstinių nuostatų, kritiškumo, nesiekdama jo auklėti ar mokyti. Tai ir yra pagrindiniai Geštalto psichoterapijos principai, kuriais aš vadovaujuosi.  Be to, esant reikalui, taikau ir psichodramos, “vaidmenų” terapijos, sąmoningumo didinimo ir dėmesingumo praktikas. Tikiu, kad kiekvienas žmogus savyje turi daugybę galimybių laimingam gyvenimui, tik kartais reikia padėti jam atrasti juos ir išmokti jais remtis.

Pati gyvenime mačiau ir patyriau visko, bet sudėtingose situacijose kaskart ieškojau naujų galimybių gyventi, pasikliaudama savimi ir mokydamasi oriai priimti pagalbą iš šalies. Šiandien tai tapo vertinga  patirtimi, kurios dėka galiu užtikrintai sakyti, kad mano siūlomas kelias – tai trumpiausias kelias efektyviems pokyčiams į gyvenimo pilnatvę darnoje su savimi ir kitais. Tikėjau ir iki šiol tikiu noro keistis ir prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą galia. Kartais tam reikalingi žmonės, parodantys trumpiausią kelią.

Konsultuoju suaugusius ir poras. Konsultacijos trukmė ir kaina: 50 min. 30 Eur; 1,5 val. 40 Eur.

Konsultacijos porai valandos kaina 50 Eur.

Turite klausimų? Klauskite dabar!

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus ir pasistengsime pasiūlyti geriausius sprendimus. Užpildžius užklausą mes su Jumis susisieksime.