Danguolė Krupovnickienė: Geštalto psichoterapijos konsultantė, Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, Kognityvine ir elgesio terapija grįstos streso valdymo programos (Mindfulness) dalyvė, komunikacijos ir įvaizdžio specialistė, režisierė. Domėjimosi sritys: praktinė psichologija, grupiniai patyriminiai užsiėmimai, meditacijos, psichodrama, psichologinio švietimo veikla. Patirtis – 15 metų.

Mano darbo pagrindas – padėti žmogui kuo greičiau išspręsti šiuo metu jį kankinančias problemas ir išmokyti atrasti savyje galimybes pačiam susitvarkyti su ateityje galinčiais kilti panašiais sunkumais, o, esant reikalui, pasinaudoti pagalba iš šalies. Neprimetu savo požiūrio, o siekiu padėti žmogui priimti sprendimą, kuris jam atrodys geriausias esamoje situacijoje. Mano esminės nuostatos, dirbant ir bendraujant su žmonėmis –  pagarba, pasitikėjimas ir konfidencialumas. Kiekvieną žmogų priimu tokį, koks jis yra – be vertinimų, išankstinių nuostatų, kritiškumo, nesiekdama jo auklėti ar mokyti.  Tai ir yra pagrindiniai Geštalto psichoterapijos principai, kuriais aš vadovaujuosi.  Tikiu, kad kiekvienas žmogus savyje turi daugybę galimybių laimingam gyvenimui, tik kartais reikia padėti jam atrasti juos ir išmokti jais remtis.

Pati gyvenime mačiau ir patyriau visko – aukštumų ir trauminių išgyvenimų. Nepalūžau, nes kaskart ieškojau naujų galimybių gyventi, pasikliaudama savimi ir mokydamasi oriai priimti pagalbą iš šalies. Šiandien tai tapo vertinga  patirtimi, kurios dėka galiu užtikrintai sakyti, kad mano siūlomas kelias – tai trumpiausias kelias efektyviems pokyčiams į gyvenimo pilnatvę darnoje su savimi ir kitais. Tikėjau ir iki šiol tikiu noro keistis ir prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą galia. Kartais tam reikalingi žmonės, parodantys trumpiausią kelią.

Konsultuoju suaugusius ir poras. Konsultacijos trukmė ir kaina: 50-60 min. 25 Eur; 1,5 val. 35 Eur. Konsultacijos porai valandos kaina 50 Eur.

Turite klausimų? Klauskite dabar!

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus ir pasistengsime pasiūlyti geriausius sprendimus. Užpildžius užklausą mes su Jumis susisieksime.